Oyun HileleriÜcretsiz Hesabı

Zula Pepsi Kodu 2020 ile Bedava İçerik Girme

Zula öncelikli olarak çok geniş bir kitle tarafından bilinmese de Pepsi ile gerçekleştirmiş olduğu kampanya sonrası çok geniş bir kitle tarafından bilinir hale gelmektedir. Özellikle gerçekleştirilen kampanya sonrası uygulamaya olan ilgide de artış görülmektedir.

Zula Nedir?

Zula’nın en önemli özelliği ise Türk yapımı olan ilk ve tek MMOFPS oyunu olma özelliği göstermektedir. Oyun gereksinimleri arasında düşük seviyede sistem gereklilikleri yer almasına karşın oyunda yer alan üst düzey grafik kalitesine ek olarak oyuncular da oyun içerisinde bilindik simaların yer aldığı karakterlerinde yer almasına ek olarak Üsküdar sahili, metro istasyonu gibi günlük yaşamından bildiği yerleri de görebilmektedir.

 • Böylelikle de rakipleriyle günlük yaşamından bildiği yerlerde mücadelenin doruklarına çıkabilmektedir.
 • Oyun MadByte Games’in geliştirmiş olduğu oyunun yayınlanma faaliyetlerini Lokum Games yürütmektedir.
 • 2016 senesinde piyasaya çıkış yapmış olan oyun 202’ye gelindiğinde Android platformlardan da erişilebilir bir oyun haline gelmektedir.

Oyuncular zulaoyun.com adresinden çok basit ve hızlı bir şekilde üye olarak ücretsiz bir şekilde oynayabilmektedir.

Zula Nasıl Oynanır?

Zula temel olarak 2 düşman grubun bulunduğu ve birbirinden çok farklı hikayeleri bulunan 16 farklı karakterden bulunan bir oyun olmaktadır.

 • Oyun Zula ve Gladyo takımlarının birbiriyle olan çatışmasını ele almaktadır.
 • Zula vatansever olan asker ve istihbaratçı kişilerden oluşurken Gladyo paralı askerlerden oluşmaktadır.
 • Zula birliği çok geniş ölçekli mühimmat şeçeneğine sahip olurken Mehmetçik ve Kırıkkale ve benzeri yerli silahlar yer almaktadır.
 • Oyun içerisinde bulunan harita ve karakterler Türkiye’ye ilişkin önemli bir hava yaratmaktadır.

Oyunun oynanışı; oyun oyuncularına birbirinden farklı oyun modu sunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Bedava Sinema Bileti Kazanma 2020 Yolları

Oyun içerisinde yer alan modlar; ölüm maçı, sabotaj, sancak savaşı, aranıyor, herkes tek, kartopu savaşı, eleme, koruma, patron, tokat, battle royale şeklinde olmaktadır. 

Zula Haritaları; Zula oyuncularına sunmuş olduğu oyun seçeneklerinde oyun keyfini ve heyecanını artırmak amacıyla birbirinden farklı harita seçenekleri sunmaktadır.

Zula oyuncularına birbirinden farklı yirmi dört harita seçeneği bulunmaktadır. Oyun içerisindeki harita seçenekleri;

Üsküdar SokaklarıTrabzon Uzungöl
SafranboluKuzey Irak
Düğün SalonuOtopark
İnternet KafeGaziantep Mülteci Kampı
İnşaatMetro
HangarKıbrıs Açıkları
ParisGemi
Karlı LimanÇukur
ÇanakkaleNemrut
PersapolisTahran
Kız kulesiFavela
Kastamonu Kereste FabrikasıKale

Oyun aynı zamanda oyuncularına çeşitli sunucular sunmaktadır. Oyunun sunmuş olduğu sunucular;

 • Pro
 • Genel
 • Klan
 • Scemi
 • Rekabet
 • Turnuva

Bedava Zula hesabı almak ve hileleri öğrenmek için Bedava Zula Hesapları 2020 Altın, Epin Kodları Hilesi yazımızı okuyabilirsiniz.

Zula Pepsi Kodu Nedir?

Zula Pepsi kodları en temel ifadesiyle kola kapakları aracılığıyla çıkmakta olan şifreler sayesinde kapaklarda çıkmakta olan birbirinden farklı şifreler sayesinde birbirinden çok farklı ödüllerin kazanılmakta olduğu sistemi ifade etmektedir.

Diğer bir deyişle Zula Pepsi kodu Zula oyunu ve Pepsi firmalarının gerçekleştirmiş olduğu ortak bir kampanyayı ifade etmektedir.

Zula Pepsi kodu kampanyası kampanya dahilinde kampanyaya içerisinde yer alan Pepsi kutu veya petleri kapakları altında yer alan ve birbirinden farklı oranlarda ZA çıkabilen özel olan Pepsi kasası kampanyası olmaktadır. ZA ifadesi ise kampanya dahilinde gerekli olan zula altınlarını oluşturmaktadır.

Oyunu oynarken kullanabileceğiniz iletişim uygulaması olan Discord’da bedava nitro kodları almak için Bedava Discord Nitro Kodları 2020 Nasıl Alınır? yazımızı okuyabilirsiniz.

Zula Pepsi Kodu Nasıl Kullanılır?

Zula Pepsi kodlarının kazanılacağı ilk nokta Pepsi içeceklerinden 250 ml ve 330 ml olan gümüş açma halkalı kutu ürünlerin açma halkalarının alt bölümünde yer alan şifrelerin yanı sıra Pepsi Max 250 ml ve 330 ml kutu içeceklerde ve yine siyah kapaklı olan Pepsi Max 1 L ve 1.5 L PET içeceklerden de çıkacak olan içeceklerden de ödüller kazanılabilmektedir.

blank

Zula kodunun kullanımı ise kullanıcıların kampanyaya dahil olan Pepsi ürünlerini almasıyla başlamaktadır. Kullanıcılar daha sonrasında söz konusu ürünlerin kapakları altında yer alan kodu açmaları sonrasında Zula oyun sitesine girip kodu girerek sayfa üzerindeki komutları takip ederek kodu kullanabilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
PUBG Mobile Kask Parçalayan Taktikler

Böylelikle katılımcıların kampanyaya katılım sürecinde yapmaları gereken bütün noktalar kampanya kapsamında bulunan Papsi ürünlerini alarak bu ürünlerin kapakları altında yer alan şifreleri oyunun sitesine girerek sayfa üzerindeki aşamaları aşama aşama takip etmek suretiyle kampanyaya katılım sağlayabilmektedir.

Zula oyunu yerli bir oyun olması nedeniyle gerçekleştirdiği kampanyaların oranı ve bu gerçekleştirdiği kampanyalar dahilinde katılımcılarına sunmuş olduğu hediyelerin oranı da bir o kadar fazla olmaktadır. Oyunun sunmuş olduğu bütün bu kampanyalar ve hediyelerle de oyuncular tarafından çok cazip bir hal almaktadır.

Pepsi ve diğer firmaların bedava internet kampanyaları hakkında bilgi almak için Coca Cola, Pepsi, Yedigün, ve Fanta Bedava İnternet Kampanyası yazımızı okuyabilirsiniz.

Zula Kodu Katılım Koşulları

Zula kodları kampanya dahilinde verilmekte olan kodları ifade eden kodlar sayesinde Pepsi Kasası kazanılabilmektedir. Kampanyaya katılmakta olan kullanıcılar bütün Pepsi kasalarından 10 ile 1000 ZA aralığında değişkenlik göstermekte olan hediyelerden birisini kazanabilmektedir.

 • Kampanyaya katılmak isteyen katılımcılar tek bir hesap dahilinde aylık olarak maksimum 30 adet şifreye varana dek kampanyaya katılım gerçekleştirilebilmektedir.
 • Zula Pepsi kampanyası kampanya kodunun bulunduğu bütün Pepsi kapaklarıyla katılım gerçekleştirebilmektedir.
 • Kampanya aynı zamanda belirlenmiş olan stok durumları ile sınırlı bir özellik göstermektedir.
 • Zula kampanyası Pepsi ürünler aracılığıyla çıkmakta olan şifreler kampanya kapsamında sadece tek bir kez kullanılmaktadır.
 • Kampanya dahilinde gerçekleştirilen ürün ya da hizmetlere ilişkin iade ya da iptaller kullanımı gerçekleştirilmiş olan şifrelerde iade işlemi gerçekleştirilmemektedir.
 • Kampanya dahilinde Pepsi MAX dışında bulunan hiçbir PET ürün ve bu ürünlerde bulunan şifreler kampanyaya dahil olmamaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Pubg Mobile Ekip Kurma 2020 Takım Yarışması Nedir?

Tüketicilere yönelik olarak gerçekleştirilmekte olan kampanyanın kötüye yönelik olarak kullanılması da yasaklanmaktadır. Böyle bir durumun tespitinde iptal işlemi gerçekleştirilmektedir.

Bu süreçte aynı zamanda kampanyaya ilişkin hediyelerle ticaretinin geliştirilmesi ve benzeri süreçlerin gerçekleştirilmesini de yasaklamakta ve bu durumun tespiti halinde işlemin iptali gerçekleştirilmektedir.

Kampanyaya katılım gerçekleştirmiş olan bütün katılımcılar katılmış oldukları söz konusu kampanyaya ilişkin katılım koşullarını birebir olarak kabul etmiş sayılmaktadır. Bu süreçte ise Pepsi firması kampanyaya ilişkin kampanyanın durdurulması veya kampanya koşullarının değiştirilmesini saklı tutmaktadır.

Kullanıcıların şifre ekranında yaşayacakları sorun ya da aksaklık durumlarından Pepsi firması sorumlu olmamaktadır. Kampanya 30 Haziran 2020 tarihine kadar geçerli olmaktadır.

Zula Pepsi Kodu Bedava İçerik Girme

Zula Pepsi kodunun bedava bir şekilde girilmesi Zula oyun Ana sayfası üzerinden çok basit ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Pepsi kapaklarının altından çıkmakta olan kampanya kodların kullanılarak faydalanılabilmesi için kullanıcıların Zula resmi sitesi içerisinde bulunmakta olan oyundaki hesaplarına giriş yapması gerekmektedir.

Bunun için de oyuncuların bu süreçte birkaç adımı takip etmesi gerekmektedir.

 • Kullanıcıların takip edecekleri ilk adım http://hesap.zulaoyun.com/ sayfasına giderek hesaplarına giriş yapmaları gerekmektedir.
 • Kullanıcılar sonrasında profillerinde bulunmakta olan Pepsi kodu kullan butonuna tıklaması gerekmektedir.

Pepsi kodu butonuna tıklayan kullanıcılar sonrasında karşılarına çıkan sayfada Pepsi açma halkaları ve kapaklarının alt kısmında altında bulunan Pepsi şifreleri girilmekte ve girilmekte olan işlem tamamlandıktan sonra gönder seçeneği tercih edilmektedir.

Böylelikle Zula’nın Pepsi firmasıyla gerçekleştirmiş olduğu anlaşması sonrası verilmekte olan ödülleri kazanabilmektedir.

Kampanyalara katılım sağlamakta olan katılımcılar Zula oyunu içerisince birbirinden çok farklı hediyeler kazanmaktadır.

Bonus: Bedava Pepsi Kodu 2020 Hile Şifreleri için Tıkla

İlgili Makaleler

SORU - CEVAP

 "Zula Pepsi Kodu 2020 ile Bedava İçerik Girme" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı