Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Yenilenen Turkcell Senyapdiye 25GB İnternet Kampanyası

Yenilenen Turkcell Senyapdiye 25GB İnternet Kampanyası

En çok sevilen Turkcell bedava internet kampanyasından bir tanesi de hiç şüphesiz ki #senyapdiye kampanyası olmaktadır. Kullanıcılarının büyük rağbet göstermesi üzerine Turkcell tarafından süresi uzatılan kampanya internet tutkunları için tam bir efsane diyebiliriz. Daha önce iki kez yenilene kampanya Turkcell kullanıcılarının isteği üzerine üçüncü kez yenilenerek adını tarihe yazdırdı. Turkcell 25 GB bedava internet kampanyasını 2 Haziran 2019 tarihine kadar uzatma kararı alıp uygulamaya yürürlüğe koydu. Kampanyaya katılım oldukça kolay. Cep telefonunuza bir Turkcell uygulaması olan Bİp’i indirip #senyapdiye kanalına dahil olmanız yeterli.

Turkcell #senyapdiye 25 GB Hediye İnternet Kampanyası

Sektörde 25 yılı geride bırakan Turkcell, kendi uygulamalarının kullanım alanını genişletmek adına başlattığı kampanya ile 25 GB

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Hadi TV+ Film Gecesi Joker Kodu
bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Bedava internet kazanmak için;

  • 2 GB bedava internet için 22 Nisan ve 28 Nisan tarihleri arasında farklı iki günde UpCall kullanmanız yeterli olacaktır.
  • Bir diğer uygulama olan Dergilik’ten 29 Nisan ve 5 Mayıs tarihleri arasından 5 adet farklı yayın indirin ve hediye 2 GB internet kazanın.
  • 6 Mayıs 12 Mayıs tarihleri arasında 2 ayrı günde ayrı ayrı 10’ar adet şarkıyı Fizy ile dinleyin 2 GB internet kazanın.
  • 13 Mayıs ve 19 Mayıs tarihleri arasında farklı 2 gün de 10’ar dakika TV+’da TV izleyin 2 GB bedava internet kazanın.
  • 20 Mayıs 26 Mayıs arasında Bip uygulamasını arkadaşlarına tavsiye ederek 10 arkadaşına uygulamayı indirt ve 2 GB hediye kazan.
  • Paycell kart ile 27 mayıs 2 haziran arasında harcama yap ve Turkcell 15 GB internet kazan.
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Turkcell Fiber İnternetle Hediye 24 GB

Bu kampanyaları takip ederek bol bol Turkcell bedava internet kazanıp internetin keyfini sürebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.