Turkcell

Turkcell Sen Yap Diye 2020 Hediye Hilesi Nasıl Yapılır?

En çok sevilen Turkcell bedava internet kampanyasından bir tanesi de hiç şüphesiz ki #senyapdiye kampanyası olmaktadır. Kullanıcılarının büyük rağbet göstermesi üzerine Turkcell tarafından süresi uzatılan kampanya internet tutkunları için tam bir efsane diyebiliriz. Daha önce iki kez yenilene kampanya Turkcell kullanıcılarının isteği üzerine üçüncü kez yenilenerek adını tarihe yazdırdı.

Turkcell Sen Yap Diye Hediyeleri Nedir?

Turkcell 25 GB bedava internet kampanyasını 2 Haziran tarihine kadar uzatma kararı alıp uygulamaya yürürlüğe koydu. Kampanyaya katılım oldukça kolay. Cep telefonunuza bir Turkcell uygulaması olan Bİp’i indirip #senyapdiye kanalına dahil olmanız yeterli.

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Ramazan Kampanyası 2020 Hediye İnternet

Sen Yap Diye Görevleri 2020 Detayları Videolu

Sektörde 25 yılı geride bırakan Turkcell, kendi uygulamalarının kullanım alanını genişletmek adına başlattığı kampanya ile 25 GB bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Bedava internet kazanmak için;

  • 2 GB bedava internet için 22 Nisan ve 28 Nisan tarihleri arasında farklı iki günde UpCall kullanmanız yeterli olacaktır.
  • Bir diğer uygulama olan Dergilik’ten 29 Nisan ve 5 Mayıs tarihleri arasından 5 adet farklı yayın indirin ve hediye 2 GB internet kazanın.

6 Mayıs 12 Mayıs tarihleri arasında 2 ayrı günde ayrı ayrı 10’ar adet şarkıyı Fizy ile dinleyin 2 GB internet kazanın.

13 Mayıs ve 19 Mayıs tarihleri arasında farklı 2 gün de 10’ar dakika TV+’da TV izleyin 2 GB bedava internet kazanın.

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Bedava Dakika 2020 Kazanma Hilesi

20 Mayıs 26 Mayıs arasında Bip uygulamasını arkadaşlarına tavsiye ederek 10 arkadaşına uygulamayı indirt ve 2 GB hediye kazan.

Paycell kart ile 27 mayıs 2 haziran arasında harcama yap ve Turkcell 15 GB internet kazan.

Bu kampanyaları takip ederek bol bol Turkcell bedava internet kazanıp internetin keyfini sürebilirsiniz.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

SORU - CEVAP

 "Turkcell Sen Yap Diye 2020 Hediye Hilesi Nasıl Yapılır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı