Araba Kampanya

Wowwo Oto Center Vadeli Senetle Araba Alma Nedir?

Avrupa’nın en büyük ikinci el araç platformlarından biri olan Wowwo, Türkiye’de de birçok farklı segmentte araç satın alma imkanı ile birlikte tercih edilebilir. Platformun bu kadar yüksek oranda tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri olarak vadeli imkanlar ile veya senet yöntemi ile araç alınması gösterilebilir. 

Wowwo Oto İzmir, İstanbul Bağcılar Galeri Adresi Nedir?

Wowwo platformu günümüzde İstanbul’da Topkapı, Kartal, Bağcılar, Otoport ve Üsküdar gibi noktalarda showroom imkanları ile hizmet veriyor. Ayrıca sistem kapsamında;

  • İzmir
  • Bursa
  • Antalya
  • Denizli
  • Samsun
  • Kayseri showroom noktaları bulunuyor. 
  • Yakın süreçte İstanbul Tuzla, Adapazarı ve Gaziantep showroom açılışları gerçekleştirilecek. 

Senetle Araba Alma Şartları Nedir?

Önemli noktalardan biri olarak sistemin banka kredisine göre avantajlarının neler olduğu göz önünde bulundurulmalıdır. Sistem içerisinde banka kredi skoru incelenmeden hızlı bir şekilde onay veriliyor. Araç almak istediğinizde banka kredisi alıp alamayacağınızı merak etmeniz gerekmiyor. Kendinizden emin olmanız ile birlikte güçlü bir araç pazarlığı yaparak, 1200 üzerinde üye galeri sayesinde fiyat avantajı elde ediyorsunuz. 

Sistemde, banka kredilerinde blokaj gibi bir durum oluşturmadan geri ödeme avantajı ile birlikte vade farkı indirimi elde etmeniz ile ana borcu kapatma imkanınız bulunuyor. Aracın satılması istendiğinde ise banka kredisi kapatmak, rehin kaldırmak gibi işlemler yapmadan kolaylıkla araç satışı yapabiliyorsunuz. Aracınızı istediğiniz zaman Wowwo’ya geri satabilir ve kalan senet borçlarınızı indirimli bir şekilde kapatabilirsiniz. 

Taksitli Araç Alma Şartları Nedir?

Önemli olarak belirgin noktalar göz önünde bulundurulduğunda ise

“Sil Taksit” sistemi sayesinde Wowwo’ya gönderdiğiniz her müşteri sizin için 1.500 TL ödemenin silinmesi gibi bir avantaj oluşturuyor. Yani sistemi dostlarınıza tavsiye edebilirsiniz. 

Wowwo Kredi Şartları Nedir?

Wowwo kaskodan faydalanmanız sayesinde araç garantisi ile birlikte kazalara karşı korunur ve aracınızı %50’ye yakın daha düşük maliyette sigorta edebilirsiniz. 

Wowwo araç garantisi sayesinde standart olarak 6 ay 10.000 kilometrede teknik arızalara karşı destek ve garanti elde edebilirsiniz. Anlaşmalı servislerde araç ile ilgili birçok arızada onarım garantisi elde edilir. Bu avantaj standardın dışında 1 yıl 20.000 kilometreye kadar uzatılabilir. 

Taksitle Araç Alma Kredisi Veren Bankalar 2020

Sistem içerisinde senet düzenlenmesi sonrasında belirtilen banka şubesi üzerinden ödeme yapabilir veya müşteri hizmetlerinde bağlanarak ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Alışverişler ve ödeme konusunda düşük taksit imkanları ile birlikte marka, model, adres, araç yaşı ve fiyat aralığına göre birçok seçeneği göz önünde bulundurarak araç alışverişi yapabiliyorsunuz. 

Wowwo Oto Şikayet Ve Yorumları Nedir?

İnternet üzerinde bu konuda gerçekleştirdiğiniz araştırmalarda firma hakkında olumlu ve olumsuz yorumlar görme imkanınız yer almaktadır. Özellikle kredi notu düşük kişiler sistemi kullandığı için sistemin güvenilirliği çoğu zaman araştırılmaktadır.

Sistemin arkasında büyük bir Yeşil Holding gibi büyük bir şirket yer aldığı bilindiğinden dolayı güven konusunda daha güçlü bir yapı ortaya çıkıyor. Aslında bir noktada sistem size önemli bir avantaj sağladığı için sistemin de size güvenmesi gerekiyor. 

Araba Kampanyasında Farklı Firmaları Aşağıdan İncele

Sistem konusundaki şikayetler açısından da genellikle taksitlerini zamanında ödeyemeyen kişilerin karşılaştıkları hukuki noktalarda şikayetler görülebilir. Yorumlar açısından %35 gibi bir peşinat sonrasında 24-36 ay vade imkanı sunulduğundan dolayı bazen yüksek fiyatlar görüldüğü konusunda şikayetler yer alabiliyor.  

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Wowwo Oto Center Vadeli Senetle Araba Alma Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu