Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Red Geçiş ile İndirimli Tarife Paketler

İnternet zevki yaşatan vodafoneye geçenler kesinlikle paket aşım korkusu yaşamamaktadır. Sizde vodefaoneye geçiş yaparak indirimli paket kampanyasından yararlanmak için geç kalmış sayılmazsınız. Peki Vodafone geçiş yaptığınızda sizi ne gibi tarifeler ve evde internet kampanyaları beklemekte birazda bunları inceleyelim.

Vodafone Red Tarifeleri 2020

Sizde vodafone Red tarifeleri ile hemen her tür eğlencenin tadına varabilirsiniz. Sizlere kendisi harici neredeyse sınırsız sayıdaki ek paket seçenekleri olan; müzik pass, sosyal pass, iletişim pass, oyun pass ve video pass gibi oldukça avantajlı paketler sunmaktadır.

Kendi zevk ve kullanımınıza göre en uygun paketi seçerek asla internetim bitti, dakikam kalmadı ya da oyunum yarıda kesildi gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Vodafone kampanyaları bununla da sınırlı kalmıyor ve vodafone Red paketlerinde yer alan benim pass’im tarifesi sayesinde kendi seçeceğiniz 3 uygulamayı sınırsız kullanabilme hakkına sahipsiniz.

Redli 8 Tarifesi

Redli 8 tarifesi 49 Türk Lirası olup, bu kampanyaya dahil olduğunuzda 8 GB internetiniz, her yöne 1000 dakikanız ve yine her yöne 250 SMS hakkınız olmaktadır. Ayrıca redli 8 ile bütün vodafone’lular ve sabit hatlarla sınırsız konuşabilme imkânına sahip olabilmektesiniz.

Red 12 Tarifesi

Red 12 tarifesi ise kullanıcılarına 59 Türk Lirası karşılığında 12 GB internet, her yöne 1000 dakika ve her yöne 250 SMS kullanım hakkı tanımaktadır. Bunların yanında birde bütün vodafon’lular ve sabit hatlarla sınırsız konuşma hakkı sunmaktadır.

Redli 15 Tarifesi

Redli 15 tarifesi ise kullanıcılarına 69 Türk Lirası karşılığında 15 GB internet, her yöne 1500 dakika ve her yöne 250 SMS kullanım hakkı tanımaktadır. Sabit hatlarla sınırsız konuşma ve ekstradan sınırsız whatsapp internet kullanım hakkı tanımaktadır.

Redli yaz video tarifesi 79 Türk Lirası karşılığında 12 GB internet, her yöne 1500 dakika ve 250 SMS kullanım hakkı tanımaktadır.Redli yaz video ile sınırsız youtube videosu izleyebilmektesiniz.

Benim Pass’im Tarifesi

Benim pass’im tarifesi ise kullanıcılarına 99 Türk Lirası karşılığında 10 GB internet, her yöne 2000 ve 250 SMS kullanım hakkı tanımaktadır. Yine seçeceğiniz üç uygulamayı internetinizden yemenden sınırsız kullanabilmektesiniz.

Vodafone Uyumlu 6 GB Tarifesi

Red tarifelerinin haricinde de sizler için muhakkak uygun olan tarifeler bulunmaktadır. Örneğin vodafone uyumlu 6 GB tarifesi 39 Türk Lirası olup en popüler tarifelerden bir tanesidir. Akıllı sistemi sayesinde kullanmadığınız dakika, sms ve internetleriniz bir sonraki aya devretmektedir.

Vodafone Evde İnternete Geçiş Kampanyası

Vodafone evde internete geçiş yapmak isteyenler kullandığı şirketin taahhüt cezasını ödemekten kurtulurlar. Taahhüt bedeli 500 tl ye kadar olan tutarı vodafone kendisi ödemektedir. Ayrıca fiber hızında sınırsız internete sahip olursunuz.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Vodafone Red Geçiş ile İndirimli Tarife Paketler" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu