Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Bedava İnternet

Çağımızın vazgeçilmez eşyası haline gelen telefon ve sağladığı kolaylıklar çok önem kazandı. Her zaman yanımızda olabilmesi, hafifliği, taşıma kolaylığı telefonu diğer cihazlardan öne çıkardı. Teknoloji çok hızlı gelişiyor. Telefonla internet kullanımı sayesinde çok fazla avantaj doğdu. Buna bağlı olarak da ortaya Whatsapp gibi uygulamalar çıktı. İnsanlar sayısız mesajlaşma bilmek için Whatsapp uygulamasını çok kullanıyor. Telefonlara indirilen Facebook, Instagram gibi uygulamalar da internet sayesinde rahatlıkla kullanılıyor. Mobil cihazlardan her türlü hesabına erişim sağlayabilen insanların mobil internet ihtiyacı da yükseldi. Bu yüzden alınan mobil kullanım paketlerinde aranan ilk özellik de kaç MB veya GB internet içerdiği. Telefon ile görüntülü konuşma, sesli mesaj, fotoğraf- video paylaşımı yapmak çok popüler ve insanların günlük aktiviteleri arasında. Telefondan millete de rahatça ulaşılabiliyor. Diz üstü bilgisayarlar eskisi kadar çok kullanılmıyor.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Vodafone Fatura Ceza Borcu Olanlara Kolaylıklar

Uçan internet ihtiyacı artmış olsa da ekonomik olması da çok önemli. Buna destek olmak için operatörler pek çok kampanya düzenliyor. Kampanyalar oldukça ilgi görüyor ve çok avantajlı. Vodafone çok kullanılan, kaliteli hizmet sunan bir bir operatör ve sık sık kampanyalar düzenliyor.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Uygulama sayesinde telefonunuzla ilgili her türlü işlemi rahatça yapabilirsiniz. Bu uygulamada müşteri hizmetlerini arayarak yapmak istediğiniz işlemler mevcut. Uygulama sayesinde pratik bir şekilde işlem yapabilir, bilgi alınabilir. Müşteri temsilcisine bağlanmak için zaman kaybetmeden her şeye ulaşmak mümkün. Uygulamayı kullanmak çok basit ve hızlı. Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak veya 7000’ i arayarak yapılan her şey Vodafone yanımda uygulama sayesinde de yapılabilir. Ayrıca uygulama kullanımı kampanyalardan haberdar olmanızı da sağlar.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Vodafone Faturasız 3 Lü Paketler

Vodafone yanımda uygulamasıyla online işlemler yapılır. Bireysel abonelere sunulan bir hizmettir. Uygulamanın indirilmesi ve kullanılması çok rahatlık sağlar. Hattıyla ilgili işlemleri yapmak, fatura ödemek, paket değişikliği yapmak, tarife değiştirmek, güncel faturayı öğrenmek, pakette kalan haklarını öğrenmek gibi her hizmet müşteriye sağlanıyor.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Avantajlar

  • Çark çevirme kampanyası sayesinde her hafta bir hediye veya indirim kazanılıyor. Müşterilere bedava kullanım hakları, kimi alışverişlerde edinebilecekleri indirim oranı sağlıyor. Hangi gün kampanya katılımı yapılıyor sorusunun cevabı pazartesi günleridir. Kaç günde bir katılım sağlanırın cevabı ise her haftadır.
  • Çok kolay kullanımı olan çark çevirme için öncelikle telefona Vodafone yanımda uygulaması indirilmesi. Daha sonra Vodafone yanımda içinde bulunan çarkı çevir tıklanır. Çarkı kullanmadan önce telefonunuza SMS ile şifre geliyor. Şifreyi girdikten sonra çarkı çeviriyorsunuz ve şansınız oranında hediyeler kazanıyorsunuz. Bu hediyeler bedava internet, konuşma hakkı, SMS hakkı, markalardan indirim hakkı olabiliyor. Bedava iki GB internet kullanım hakkı için her hafta şansınızı deneyebilirsiniz. Vodafone bedava internetten faydalanma nasıl yapılır merak edenler için açıklamaya çalıştık.
  • Bana ne var avantajı ile %50 ye yakın alışveriş indirim kuponları mevcuttur ve red tarifelerinden faydalanıyorsanız araç kiralamada yarı fiyat ödemesi yapabilirsiniz. Ev, giyim gibi alışverişlerinizde bir çok fırsatlar sizi bekliyor.
Etiketler

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Vodafone Yanımda Uygulaması İle Bedava İnternet" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı