Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Vodafone Yanımda ile Arkadaşını Davet Et

Vodafone Yanımda ile Arkadaşını Davet Et

Vodafone kullanıcılarının kullanmış olduğu Vodafone Yanımda uygulamasını kullananlar her hafta “Bana ne var” bölümüne göz atabilirler. Böylelikle Vodafone bedava internet ya da bununla birlikte farklı farklı hediyelerden de faydalanmak mümkün olmaktadır. Ayrıca yine Menüler arasında bulunan Avantaj Cepte kısmına giriş yapanlar burada kendilerine özel indirimlerden faydalanabilmektedirler. Böyle ki sizler de bu indirimlere göz atmak isterseniz belirlenen yere göz atabilirsiniz. Ayrıca Yanımda uygulamasına yeni gelen özellik ile birlikte Arkadaşını davet et özelliği gelmektedir. Bu bölüm ile birlikte Yanımda uygulamasını kullanmayan diğer Vodafone kullanıcı arkadaşlarınıza önerebilir ve buradaki kampanyalardan faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Yanımda uygulanması ile birlikte her daim avantajlardan faydalanmak, bunlara göz atmak da mümkün olacaktır.

Yanımda Uygulaması Ne İşe Yarar?

Bütün Vodafone kullanıcılarının rahatlıkla tercih edebileceği bu uygulamanın ne işe yaradığını çok sayıda merak edenler var ve şu şekilde bilgilendirmek mümkündür.

  • Tarife değişikliklerini Yanımda uygulaması ile birlikte pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kalan kullanımlarınızı da rahatlıkla sorgulayabilirsiniz.
  • Fatura ödeme ve TL yükleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Tarifenize ek paketlerin satın alımını ya da iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Yanımda uygulaması ile birlikte Vodafone bedava internet kullanımı mümkündür. Ayrıca Yanımda uygulamasına arkadaşlarınızı davet ettiğiniz zaman onlara bir mesaj gitmektedir. Böylelikle uygulamayı kullanabileceklerini ve indirme linki ile birlikte bu mesaj onlara ulaşmaktadır. Sizler de arkadaşlarınıza bu uygulamayı önerebilir ve bütün kullanıcılar da rahatlıkla giriş yapabilirler. Sizler de bu uygulamayı kullanmıyorsanız hemen indirebilir ve şifreniz ile birlikte uygulamaya giriş yaparak avantajlarından faydalanabilirsiniz. Emin olabilirsiniz ki en uygun ve en ideal şekilde faydalanabileceğiniz kampanyalar ve fırsatlar buradaki uygulama ile sizlere rahatlıkla sunulmaktadır. Uygulamaya giriş yaparak sizlere özel fırsatlara göz atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.