Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Yanımda Bana Ne Var İnternet Hilesi 2020

Vodafone kullanıcılarının kullanmış olduğu Vodafone Yanımda uygulamasını kullananlar her hafta “Bana ne var” bölümüne göz atabilirler. Böylelikle Vodafone bedava internet ya da bununla birlikte farklı farklı hediyelerden de faydalanmak mümkün olmaktadır. Ayrıca yine Menüler arasında bulunan Avantaj Cepte kısmına giriş yapanlar burada kendilerine özel indirimlerden faydalanabilmektedirler.

Böyle ki sizler de bu indirimlere göz atmak isterseniz belirlenen yere göz atabilirsiniz. Ayrıca Yanımda uygulamasına yeni gelen özellik ile birlikte Arkadaşını davet et özelliği gelmektedir.

Vodafone Çark Çevir İnternet Kazan

Bu bölüm ile birlikte Yanımda uygulamasını kullanmayan diğer Vodafone kullanıcı arkadaşlarınıza önerebilir ve buradaki kampanyalardan faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Yanımda uygulanması ile birlikte her daim avantajlardan faydalanmak, bunlara göz atmak da mümkün olacaktır.

Bütün Vodafone kullanıcılarının rahatlıkla tercih edebileceği bu uygulamanın ne işe yaradığını çok sayıda merak edenler var ve şu şekilde bilgilendirmek mümkündür.

Vodafone Çark Hilesi ile Bedava İnternet Aşağıdadır!

Tarife değişikliklerini Yanımda uygulaması ile birlikte pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  • Kalan kullanımlarınızı da rahatlıkla sorgulayabilirsiniz.
  • Fatura ödeme ve TL yükleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Tarifenize ek paketlerin satın alımını ya da iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Yanımda uygulaması ile birlikte Vodafone bedava internet kullanımı mümkündür. Ayrıca Yanımda uygulamasına arkadaşlarınızı davet ettiğiniz zaman onlara bir mesaj gitmektedir. Böylelikle uygulamayı kullanabileceklerini ve indirme linki ile birlikte bu mesaj onlara ulaşmaktadır.

Vodafone Davet Et Bedava İnternet Kazan

Sizler de arkadaşlarınıza bu uygulamayı önerebilir ve bütün kullanıcılar da rahatlıkla giriş yapabilirler. Sizler de bu uygulamayı kullanmıyorsanız hemen indirebilir ve şifreniz ile birlikte uygulamaya giriş yaparak avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Emin olabilirsiniz ki en uygun ve en ideal şekilde faydalanabileceğiniz kampanyalar ve fırsatlar buradaki uygulama ile sizlere rahatlıkla sunulmaktadır. Uygulamaya giriş yaparak sizlere özel fırsatlara göz atabilirsiniz.

2 Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu