Evde İnternet

Vodafone Vınn Modem Fiyatları ve Nereden Alınır?

Müşterilerin bir ürünü seçer iken en çok baktıkları iki unsur kalite ve fiyattır. Kalitesine ve hizmetlerine güvendiği ürünü Vodafone vınn En Uygun Fiyatla Nereden Alınır?

Seçtikten sonra en uyguna nereden alırım sorusuna cevap ararlar. Bu yazımızda bizde sizin sorunuza cevap bulmaya çalışacağız. Aynı anda 10 kişiyle birlikte paylaşabilme özelliği olan Cepte Wifi ile Vodofone SüperNet 4.5 Gb’yi ister sevdiğiniz on kişi ile paylaşın ister kendiniz kulanın. Kullanımı ve kurulumu çok kolaydır sadece sim kartınızı telefonunuza takıp tuşa basmanız yeterli olacaktır.

Vodafone servis ve hizmet sağlayıcı operatörün de başlatmış olduğu hizmetlerden biri de Vodafone Vodem dir. Bu hizmetle evinizde siz de kablosuz internete kavuşacaksınız. Aylık ödeme ve tercihinize göre internet limiti seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. 107 ülkede kullanma imkanı ile Vodofone yeni kurumsal internet paketleri’nde fatura aşım derdi yok. Vodafone vınn modem ile size En Yakın Vodafone Mağazasına Ulaşmak İçin En yakın Vodafone mağazası parmaklarınızın ucunda!

https://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/vodafone-shop.php link adresinden ill, ilçe seçimi yapınız. Sonuçları yukarıdaki haritadan ya da aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz. 81 ilde 500 Otovınn noktasında Red Business Pro aboneleri alacakları şifreleri ile ayda bir kez bedeva otolarına iç ve dış araç yıkama hakkına sahip olacaklardır.

Vodafone’dan aldığınız modemlerle internete anında bağlanırsınız, kurulum yapmanıza gerek yoktur. Sabit fiyatlarla sınırsız internet arayanlara CepNet. Vodafone müşteri hizmetleri sayfanızdan hattınıtla ilgili her türlü problemde müşteri hizmetlerini arayarak aradığınız yanıtı kolayca bulabilirsiniz.

Vodafone Vınn En Uygun Fiyatlar?

K4203 Vodem cihazı kampanyaları https://www.vodafone.com.tr/Is-Ortagim/kurumsal-vodem-K4203.php ile süper interneti, işte, kafede, plajda, parkta yani nereye giderseniz orada her yerde cebinizde taşıyabilirsiniz. Mobil DVR sistemini kullanmayı düşünen müşterilerin kendilerine sağladığı olanak ve faydalardan da bahsetmek gerekirse.

  • Yolcuların hizmet kalitesine ilişkin şikayetlerinde, şikayetin temelini tespit edebilirsiniz
  • Sürücü monitöründe, açılan kapıların görüntülenerek yolcuların güvenli bir şekilde otobüse inip binmeleri sağlayabilirsiniz
  • Kamera görüntülerini, aracın konum bilgisini (GPS), hız bilgisini, aşırı hız-ani fren bilgilerini de anlık olarak kayıt edilebilirsiniz
  • Haberler, finansal veriler, hava durumu, veri sunumları gibi bilgi ve içerikler aktarabilirsiniz.

Araçlar; merkeze, garaja ya da otoparka girdiğinde Wi-Fi üzerinden otomatik olarak istediğiniz bir merkeze kayıtların günlük yedeklemesi yapılabilirsiniz.

Vodafone Vınn En Uygun Fiyatla Nereden Alınır?

Satış kanalları, harita uygulaması üzerinde, bireysel ve kurumsal Vodafone Türkiye
https://www.vodafone.com.tr/VodafoneBusiness/kurumsal-satis-kanallari-harita-uygulamasi.php satış kanalını bulamadı iseniz, size en yakın vınn satış noktası nerede bilmeniz için “mevcut konumu kullan” tıklayarak harita ve yol tarifi alabilirsiniz.

Vodafone Vınn Paketleri

Ulaştığınız satış mağazalarından her türlü iletişim ihtiyacınızı karşılayabilileceksiniz. Yeni nesil akıllı telefonlarda cidid fiyatlardaki indirimlerle karşılaşabilecek, modem ve tarifeleri seçebileceksiniz. Gençlere özel Freezone, ek paket al, keşfet, ek paket al, internete baş vur TL yüle gibi işlemlerinizi de aynı noktalardan rahatlıkla yapabileceksiniz.

Benzer Konular

3 Kişi Katıldı

    1. vınn yüklemesini nereden yapabilirimmm.vınımmm var sadece kontürrr veya aylık paket aylıkkkk nereden ve nasıl yükleyebilirim.vodafon bayiine gitttiimmm.samsun çarşambada hiç birşeyden haberleri yokkk.yardımcı olamadılarrrr

SORU - CEVAP

 "Vodafone Vınn Modem Fiyatları ve Nereden Alınır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu