Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Süper Uyumlu Tarife 7 GB internet 36 TL

Vodafone’un sunmuş olduğu çeşitli cazip ve gösterişli paket detaylarına bakıldığında oldukça bütçeye uygun paketlerin bulunduğu görülmektedir. Vodafone mobil abonelerine özel olarak geliştirilmiş olduğu Yanımda Uygulaması aracılığı ile yapacağınız girişlerde sizlere uygun olan paket fırsatlarını değerlendirebilmektesiniz.

  • Vodafone süper uyumlu tarife 7 GB internet hakkından faydalanmak isteyen kişiler ayda sadece 36 TL verecek bu pakete sahip olabilirler.

Paket içeriğine bakıldığında oldukça uygun bir miktarda aylık ödemeler sonucunda elde edebileceğiniz bol internet, dakika ve sms konuşması barındıran süper uyumlu tarifeden faydalanabilirsiniz.

Vodafone Süper Tarife 7 GB Faturalı-Faturasız Hat Ayrımı Nasıl Yapılır?

Vodafone süper tarife 7 GB internet kampanyasından faydalanmak isteyenlerin faturalı mı faturasız hatlara sahip olup olmadıkları en önemli sorulardan birisidir.

Faturalı hat kullanıcılarına özel olarak tasarlanmış olan paket fiyatları ile faturasız hat kullanıcılarına özel olarak tasarlanmış paket fiyatları ve uygulama içi yapılacak olan işlemlerin her biri kendi içerisinde farklılık göstermektedir.

Burada önemli olan nokta faturalı hat sahibi olanların Vodafone süper tarife 7 GB internet özelliğinden daha avantajlı bir şekilde faydalanabilmeleridir.

Faturasız hat sahipleri de yine bu paketten faydalanabilmek ile beraber taahhüt vermedikleri için aylık olarak ödemeleri gereken miktar biraz daha fazla olabilmektedir.

Vodafone Süper Tarife 7 GB Paket Ücreti Ne Kadardır?

Vodafone süper tarife 7 GB paketi düşünüldüğünde içeriği oldukça mutlu ve memnun edici bir yapıya sahiptir. İçerisinde bulunan internet, dakika ve sms’leri bir ay içerisinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir alan oluşturan Vodafone, müşterilerini memnun etme düzeyi oldukça önemli bir kurumdur.

  • Vodafone süper tarife 7 GB internet paketini faturalı bir şekilde kullanan kişiler aylık olarak yalnızca 36 TL ödemeleri yeterlidir.
  • Ödenen bu paket parasının yanı sıra farklı avantajlardan da faydalanabilmektedir.

Vodafone süper tarife 7 GB internet paketini faturasız olarak kullanmak isteyenlere de Vodafone açık bir kapı sunarak faturasız hatta sahip olanların taahhüt vermemeleri sebebiyle aylık olarak 56 TL ödemeleri şartıyla pakete sahip olabilecekleri belirtilmiştir.

Vodafone Süper Tarife 7 GB Tarife Değişikliği

12 ay taahhütlü bir şekilde alınmış olan Vodafone süper tarife 7 GB paketi içerisinde aylık olarak fatura zamanı geldiğinde yapılacak tarife içerik değişiklikleri için Vodafone Yanımda uygulamasını kullanabilmektesiniz.

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapılacak olan tarife değişikliklerinin onay verilmesinin ardından her ay yine bu şekilde fatura günü gelindiğinde bir defaya mahsus olmak üzere tarife değişikliği yapabilmektesiniz.

Vodafone Süper Uyumlu Tarife İçeriği

Vodafone süper uyumlu tarife paketi içeriğine bakıldığında içerisinde her yöne kullanılabilecek dakika ve sms barındırır.

7 GB internetin yanı sıra 750 dakika konuşma, 500 smshakkı barındıran ve 12 aylık geçerliliği bulunan bir tarifedir.

Vodafone süper uyumlu tarife içeriği paketinden faydalanabilmek için kişinin kullanmış olduğu tarifeyi Vodafone’da yaklaşık 30 gün içinde hat taşıma işlemini gerçekleştirerek ya da kendisine yeni bir hat alarak Vodafone müşterisi olduktan sonra faturalı bireysel ses hattı abonesi olarak da paket alma sürecini başlatabilirsiniz.

  • Paket içeriğine bakıldığında süper uyumlu tarife 5 GB yurtiçi internet 500 sms, her yöne 750 dakika telefonunuza otomatik olarak tanımlanması sağlar.
  • Ardından süper uyumlu paket üzerinde yapılacak olan mobil paket değişiklikleri ile içerik daha da genişletilebilmektedir.

Vodafone Süper Uyumlu Tarife İptali Nasıl Gerçekleşir?

Vodafone’dayken faturalı hatta geçerek kullanıma başlamış olduğunuz Vodafone Süper Uyumlu Tarife paketini belirli sebeplerden dolayı iptal etme yoluna gidebilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken ve çözüm yolu olan şey Vodafone’un çağrı merkezi hizmetlerini arayarak durumunuzu anlatmanız ve bu konuda yardım istemeniz yeterlidir.

Vodafone Süper Uyumlu Tarife Nasıl Yapılır?

Vodafone süper uyumlu tarifeyi telefona yapabilmek için öncelikle farklı bir hatta bulunan telefonun Vodafone’a taşınması gerekmektedir. Bunun yanı sıra yeni bir hat alan kullanıcıları için de böyle bir avantajdan faydalanabilme imkanı sunan Vodafone cep merkezlerine gelerek yeni tarifeye geçiş yapabilirsiniz.

Bu pakete ilk defa abone olacak olan fakat uzun süredir Vodafone müşterisi bulunan kişilerin kampanyaya cep merkezleri aracılığı ile ya da müşteri hizmetlerini arayarak katılabilirler.

Bunun yanı sıra kampanya ile beraber Vodafone Yanımda Uygulamasına çeşitli zaman dilimlerinde çeşitli hediyeler sunulmaktadır.

Vodafone Süper Uyumlu Tarife Kalan Kullanım Bilgileri Sorgulama

Faturalı hatta gelerek telefonunuza tanımlamış olduğunuz Vodafone Süper uyumlu tarife paketi içeriğinden kalan miktarı sorgulayabilmektesiniz. Bunu yapabilmek için çeşitli yollar bulunur.

  • Vodafone süper uyumlu tarifenin kalan miktarını öğrenebilmek için telefonlarınıza indirmiş olduğunuz Vodafone mobil uygulamaları üzerinden yanımda uygulamasına giriş yaparak kalan kullanım haklarınızı öğrenebiliyorsunuz
  • Vodafone süper uyumlu tarife içerisinde kalan kullanımlarınızı sorgulayabilmek için telefonum mesaj kısmında büyük harfler ile ÖZET yazdıktan sonra 7000‘e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde telefonunuza tarife bilgileriniz ve kalan kullanımlarınızı dair bilgi mesajı gelecektir.
  • Vodafone süper uyumlu tarifeden kalan kullanımlarınızı öğrenebilmek için Vodafone 7000 sesli yanıt sistemini arayarak buradan paketiniz hakkında sorgulama yapabilmektesiniz.

Vodafone’un bu tarz yenilikçi tarifeleri ile beraber istediğiniz zaman paket içeriklerini azaltabilir, istediğiniz zaman paket içeriklerini çoğaltabilmektesiniz.

Avantajlı paket fiyatları ve yenilikçi anlayışı ile Vodafone çeşitli kampanya ve indirimler yapmaya devam etmekte.

2020 yılında da yapmış olduğu paket avantajlarından faydalanabilmek için Vodafone cep merkezlerine gelebilir, Vodafone müşteri hizmetlerinin telefonunu arayabilirsiniz.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Vodafone Süper Uyumlu Tarife 7 GB internet 36 TL" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı