Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Sosyal Pass Paketleri Nelerdir?

Kullanıcılarına günlük, haftalık ve aylık olacak şekilde isteklerine göre vodafone paket seçeneği sunuyor. Vodafone sosyal pass paketleri ile her zaman internetiniz ve dakikalarınız olmakta ve oyunlarınız asla yarıda kesilmemektedir.

Vodafone Faturalı Sosyal Paket İçeriği Nedir?

Vodafone oyun pass paketi ile en sevdiğiniz oyunları (okey, tavla … gibi)internetim bitti, oyunum yarım kaldı derdi olmadan rahatça oynayabileceğiniz bir paket olma özelliği taşımaktadır. Üstelik bu paket ile sizlere oyun keyfiniz katlansın diye 45.000 çip hediye olarak verilmektedir.

İstediğiniz kadar Okey, tavla, Çanak Okey, Okey Plus oyunlarını oynayabilirsiniz. Çünkü size internetin sonu asla yok. Vodafone Oyun Pass paketi 6TL karşılığında bir hafta geçerli olup tekrar etmez. Dâhil olmak için HOPASS yazıp 7000’e gönderin.

Vodafone Müzik Pass Paketi sayesinde radyo yayınlarında geçerli olacak olan bu paket ile müziğin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Mobil uygulamalar ile internet sitelerinde sunulan müzik kanallarını rahatlıkla izleyebilir tarifeniz üzerinden her yere ücretlendirebilirsiniz.

Vodafone iletişim Pass ile Whatsapp, Facebook Messenger gibi iletişim uygulamaları üzerinden yapacağını hemen her tür paylaşım bu paketinizden harcanır. Bu uygulamalar üzerinden atacağınız konum, resim, mesaj ya da video gibi mesajlar iletişim pass kotasından harcanacaktır.

Vodafone Sosyal Sorumluluk Projeleri Nedir?

Yine yapacağınız sesli ya da görüntülü aramalar ise tarifenizin her yöne paket kısmından harcanacaktır. İnternet kotanızdan yemeyen paketler sadece uygulamalar ve onların web sitelerinde geçerlidir.

Vodafone Sosyal Pass Paketi ile reklam gösterimleri genelde kullanıcının kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir. Bu paket ile istem dışı reklam gösterimlerinde kullanılması ve kotanızdan gitmemesi için ekstra koruma internet paket hakkı tanımlanmaktadır.

Bu paket sayesinde Facebook, Twitter, ve Instagram’da izleyeceğiniz videolar internetinizden kesinlikle yemez. Fakat burada videolar üzerinden başka sitelere yönlendirilmediğinizden emin olmalısınız. Vodafone bedava internet kampanyasına git

Vodafone Faturasız Sosyal Paket İçeriği Nedir?

Vodafone faturasız sosyal pass paketleri ile, Instagram’dan tutunda Facebook’a kadar en sevdiğiniz uygulamaların tamamında siz ne kadar kullanırsanız kullanın asla internet sıkıntısı çekmeyeceksiniz. Sosyal medyada doyasıya gezinin, çünkü burada bulunduğunuz süreler asla internet kotanızdan yemez ve sizlere sınırsız eğlence keyfi sunar.

10 TL tutarındaki bu paket bir hafta geçerli olup tekrar etmez. Vodafone faturasız sosyal paketlerden de günlük, haftalık ve aylık olarak yararlanma imkânınız bulunmaktadır.

Vodafone Sosyal Destek Paketi Nedir?

Vodafone faturasız video pass paketi ile İzlesene ’den You Tube videolarına kadar hemen hepsini rahatlıkla izleyebilmektesiniz. İstediğiniz kadar You Tube videosu izleyebilirsiniz, çünkü sizin için internetin sonu olmamaktadır. You Tube ve İzlesene.com üzerinden yapacağını video izlemeleri asla kotanızdan yemeyecektir.

Vodafone kullanıcılarına 15 TL karşılığında sunulan bu paket bir haftalık olup tekrar etmez. Bu paketle birlikte müzik dinleme, iletişim ve video izleme gibi eğlence tarifelerinden de ücretsiz olarak yararlanmaktasınız.

Benzer Konular

3 Kişi Katıldı

  1. Gerçekten çok güzel bir uygulama Vodafone ailesine çok teşekkür ediyoruz tanıdığım herkes bu güzel hediyelerden çok memnunlar hediyelerin devami bizi Vodafona daha çok bağlıyor…

SORU - CEVAP

 "Vodafone Sosyal Pass Paketleri Nelerdir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu