Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Vodafone Sınırsız Ev İnterneti Kampanyası

Vodafone Sınırsız Ev İnterneti Kampanyası

Her zaman avantajlarla birlikte kullanıcılarının karşısına çıkan Vodafone, bu defa da Evde İnternet ile birlikte herkese sınırsız interneti sunmayı amaçlamaktadır. Sınırsız internet hizmetleri sunarak teknik servis, fiyat ve aynı zamanda kurulum bakımından oldukça uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Böylelikle her daim Vodafone bedava internet ile birlikte bu kampanyadan faydalanmak da mümkün olacaktır. Evde sınırsız ve çok uygun ücret ile birlikte internet kullanmayı amaçlayan bütün müşterilerine, kullanıcılarına bu hizmetleri sunmakta olan operatör bu konuda yılların vermiş olduğu tecrübe ile birlikte hizmetini vermektedir.

Vodafone 59,90’a Evde Sınırsız İnternet Fiyatı

Memnuniyet garantisi veren operatör 2 gün içerisinde kurulum ve aynı zamanda hızlı arıza çözümü, sabit fiyat garantisiyle kullanıcılarına bu hizmeti sağlamaktadır.  Her daim Vodafone bedava internet sunmakta olan operatör bu kapsamda müşterileri için en uygun hizmetleri sunmayı da amaçlamaktadır.

  • Vodafone Fiber İnternet hızı toplamda %93 seviyesinde bir performans göstermektedir.
  • Siparişin onaylanması ardından 2 iş günü içerisinde kurulum gerçekleştirilmektedir.
  • Bireysel yeni müşteriler bu kampanyadan her daim faydalanabilirler ve en uygun hizmetleri de alabilirler.

Çoğu kişinin aklında bulunan ve merak ettiği Adil Kullanım Kotası bu pakette bulunmamaktadır. Dolayısıyla herhangi bir şekilde internet aşımı sonrasında hız düşmesi yaşanmadan bu paketi kullanmaya devam edebilirsiniz. Sorunsuz ve problemsiz bir şekilde bu kampanyadan faydalanmanın mümkün olduğunu ve Vodafone bedava internet olarak sunduğu bu hizmetleri alabileceğinizi bilmelisiniz. Sizler için sunulmakta olan bu kampanya günümüzde çoğu kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Böylelikle evde internet olarak hızlı, güvenilir ve aynı zamanda uygun fiyattan internet kullanımı da mümkündür. Ayrıca hızlı teknik servisi ve kolay kurulumu sayesinde daha da avantajlı olmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.