Evde İnternet

Vodafone Sınırsız Ev İnterneti 2020 Kampanyası

Her zaman avantajlarla birlikte kullanıcılarının karşısına çıkan Vodafone, bu defa da Evde İnternet ile birlikte herkese sınırsız interneti sunmayı amaçlamaktadır.

Sınırsız internet hizmetleri sunarak teknik servis, fiyat ve aynı zamanda kurulum bakımından oldukça uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Böylelikle her zaman Vodafone bedava internet ile birlikte bu kampanyadan faydalanmak da mümkün olacaktır.

Vodafone 59,90’ a Evde Sınırsız İnternet Fiyatı

Evde sınırsız ve çok uygun ücret ile birlikte internet kullanmayı amaçlayan bütün müşterilerine, kullanıcılarına bu hizmetleri sunmakta olan operatör bu konuda yılların vermiş olduğu tecrübe ile birlikte hizmetini vermektedir.

Memnuniyet garantisi veren operatör 2 gün içerisinde kurulum ve aynı zamanda hızlı arıza çözümü, sabit fiyat garantisiyle kullanıcılarına bu hizmeti sağlamaktadır.  Her zaman Vodafone bedava internet sunmakta olan operatör bu kapsamda müşterileri için en uygun hizmetleri sunmayı da amaçlamaktadır.

Vodafone Evde İnternet Paketleri

  • Vodafone Fiber İnternet hızı toplamda %93 seviyesinde bir performans göstermektedir.
  • Siparişin onaylanması ardından 2 iş günü içerisinde kurulum gerçekleştirilmektedir.
  • Bireysel yeni müşteriler bu kampanyadan her daim faydalanabilirler ve en uygun hizmetleri de alabilirler.

2020 yılı için en uygun evde internet fiyatlarını gör

Vodafone evde internet paketlerine git

Çoğu kişinin aklında bulunan ve merak ettiği Adil Kullanım Kotası bu pakette bulunmamaktadır. Dolayısıyla herhangi bir şekilde internet aşımı sonrasında hız düşmesi yaşanmadan bu paketi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Vodafone Evde İnternet Hediyesi

Sorunsuz ve problemsiz bir şekilde bu kampanyadan faydalanmanın mümkün olduğunu ve Vodafone bedava internet olarak sunduğu bu hizmetleri alabileceğinizi bilmelisiniz. Sizler için sunulmakta olan bu kampanya günümüzde çoğu kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Böylelikle evde internet olarak hızlı, güvenilir ve aynı zamanda uygun fiyattan internet kullanımı da mümkündür. Ayrıca hızlı teknik servisi ve kolay kurulumu sayesinde daha da avantajlı olmaktadır.

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Vodafone Sınırsız Ev İnterneti 2020 Kampanyası" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu