Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Seviyorum İnterneti 2020 Testi

Yeni yılın girmesiyle birlikte Vodafone hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları için birbirinden avantajlı kampanyalar düzenlemektedir. Bunlar içerisinde özellikle Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyası operatör kullanıcıları tarafından yoğun ilgi görmektedir. Bedava internet kazandıran bu kampanya aynı zamanda insanların eğlenmesine yönelik tasarlanmıştır. Dileyen her kullanıcı kampanyaya katılma hakkına sahiptir.

Vodafone Seviyorum İnterneti testi Nedir?

Son dönemlerde adından sıklıkla söz ettiren Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyası bir tür test olup katılımcılara 3 GB hediye internet kazandırmaktadır. Bu test katılımcıların nasıl bir kişiliğe sahip olduklarını öğrenebilmelerine yönelik tasarlanmıştır.

Vodafone internet sitesi üzerinden yapılabilen bu test katılımcının internet kullanımlarına yönelik sorulardan oluşur. İnternetle aran nasıl, günün nasıl geçiyor, ne tür alışkanlıklara sahipsin, gelişmeleri nerden takip edersin, sana en çok uyan şıklar hangileri gibi sorular sorulur.

Kampanya kapsamında ödül bir kişiye verilmiş olup kazanan talihli beş sene boyunca geçerli internet hakkı elde etmektedir. Teste katılan fakat Vodafone abonesi olmayan kişiler ödülü kazanabilmek için ödül kazanıldıktan sonra bir ay içerisinde ilgili numarayı Vodafone’a taşırsa ödülü kullanabilir. Kazanılan ödül devredilemez ya da bu hakta indirim uygulanamaz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Hediyesi Nedir?

Kişiye özel hediye olarak verilen bu internet mala ya da nakde çevrilemez. Kayıt esnasında girilen bilgilerin doğruluğu ve diğer sorumluluğu tamamen katılımcıya aittir. Kampanyayı kazananlara ait bilgiler internet üzerinden ilan edilir.

YENİ YAYINLANDI->
Vodafone Sevdikleriniz için 30Gb Hediye İnternet Nedir?

Eğer yarışma sonuçlandıktan sonra otuz gün boyunca ödülü kazanan kişiye ulaşılamazsa o kişi hakkını kaybeder ve sıra yedek talihliye geçer. Yarışmaya katılan kişi sayısı yeterli düzeyde olmazsa Vodafone bu süreyi uzatabilir. Kampanya detayları ile ilgili değişiklik yapma hakkı Vodafone’a aittir. Diğer vodafone bedava internet yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Gelmedi Sorun Çözümü

En çok ilgi gören kampanyalardan biri olan Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyası test şeklinde olması sayesinde insanlar tarafından kolayca yapılmaktadır. Kampanyayı kazanan kişilere hediye olarak verilen internet katılım esnasında girilen cep telefonu numarasına gönderilir. Numara tanımlama aşamasında ilgili numaraya güvenlik kodu kısa mesaj olarak atılır ve o numaranın ekrana yazılması gerekir.

vodafone seviyorum interneti anket hilesi

Bu işlemlerin her biri eksiksiz olarak yapıldığında testin sonuçlanmasıyla o numara 3 GB internet hakkı tanımlanır ve bununla ilgili bilgilendirme kısa mesajla yapılır. Eğer bu bilgilendirme yapılmazsa yani hediye gelmezse Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak bilgi almak mümkündür.

Vodafone Seviyorum İnterneti Ücretli Mi?

Vodafone Seviyorum İnterneti ücretli mi sorusunun yanıtı pek çok kullanıcı tarafından merak edilmektedir. Bu kampanyaya katılım Vodafone internet sitesi üzerinden olup isteğe bağlı olarak bilgisayardan ya da akıllı telefonlar üzerinden test çözülebilir.

Testi çözmek ya da diğer aşamaları tamamlamak için herhangi bir ücret ödemeye gerek yoktur. Böylece dileyen her kullanıcı testi rahatça çözebilir ve hediye 3 GB internet paketi kazanabilir. Burada önemli olan nokta hediyenin yükleneceği telefon numarasının Vodafone operatörüne ait olmasıdır. Bu sayede verilen internet rahatça kullanılabilir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Çekiliş Sonuçları 2020

Vodafone Seviyorum İnterneti çekiliş sonuçları 2020 ile ilgili tüm detaylar Vodafone internet sitesinde duyurular kısmında yer almaktadır. Burada kazanan kişiye ek olarak yedek talihli de belirlenmekte olup hediyenin alınmaması durumunda kullanma hakkı yedek talihliye geçmektedir. Bu yarışmanın düzenlenmesi sayesinde ülkenin dijitalleşme haritası çıkarılmaktadır.

YENİ YAYINLANDI->
Vodafone Faturalı Faturasız Bedava İnternet 2020

Kullanıcıların internet kullanım alışkanlıkları sorulan sorular sayesinde öğrenilmekte olup bunlara dair en iyi bilgi yanıtlar sayesinde ortaya çıkmaktadır. Testin tüm içeriği Vodafone tarafından hazırlanmış olup bu yönüyle tamamen güvenilirdir. Ayrıca Vodafone güvencesiyle katılımcılara ait bilgilerin paylaşılması gibi bir durum da söz konusu değildir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Hilesi Nasıl Yapılır?

Katılımcılar ve diğer operatör kullanıcıları tarafından yapılan araştırmalar sonucunda Vodafone Seviyorum İnterneti hilesi olmadığı anlaşılmıştır. Buna göre kampanya katılımcılarına ilk sefere özgü 3 GB hediye internet verilmekte ve bu internetin kullanım süresi yirmi dört saat ile sınırlı olmaktadır. Yarışmanın asıl amacı beş sene boyunca geçerli olan 1 TB internet şansını yakalamaktır. Vodafone tüm kampanyaları gör

Bunu başarabilmek için kampanya esaslarını detaylıca incelemek ve onları dikkate almakta yarar vardır. Bedava internet hakkı kullanım şansı artırılmak isteniyorsa internet hediyesi içeren diğer Vodafone kampanyalarına göz atılabilir. Her kampanyada birbirinden farklı içeriklerde hediye internetler yer almaktadır.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Kaç Kere Yapılır?

Kampanyanın kullanıcılar açısından son derece avantajlı olması Vodafone Seviyorum İnterneti testi kaç kere yapılır sorusunu akıllara getirmektedir.  Kampanya sahibi Vodafone tarafından belirlenen esaslara göre kullanıcılar testi birden fazla sayıda çözme hakkına sahiptir. Ancak katılım sonucunda hediye olarak verilen 3 GB günlük hediye internet sadece ilk katılım için geçerlidir.

Bir sonraki katılımlarda bu hediye verilememektedir. Ancak birden fazla katılım yapmak beş yıl geçerli 1 TB internet kazanma şansını artırmaktadır. Testi yaparken Vodafone faturalı ya da faturasız cep telefonu numarasına ihtiyaç vardır. Hediye internet kazanıldığında bu numaraya gönderilmektedir.

Vodafone Seviyorum İnterneti Ne Zamana Kadar Geçerli?

Vodafone Seviyorum İnterneti ne zamana kadar geçerli diye bakıldığında bu kampanya 01.12.2020 tarihi itibariyle sona ericeği görülür. Çözülen test sonucunda çekilişle kazanılan 1 TB hediye beş sene geçerli olacak şekilde verilcektir.

YENİ YAYINLANDI->
Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2020

Bu teste ve hediyesine olan ilginin yoğun olması kampanyanın yenilenmesi için talebin günden güne artmasını sağlar. Henüz Vodafone’dan bu konuyla ilgili bir açıklama yapılmamış olup siteyi takipte kalmakta yarar vardır. Testi çözmek için kullanılan sayfa şu an aktiftir ve test çözülerek ilk katılımda 3GB internet hakkı kazanılabilir. Ancak bu hediye kazanımı ilk katılım için geçerlidir.

Seviyorum İnterneti Turkcell İçin Benzeri Uygulaması Nedir?

Her sene ve sezon yaptığı kampanyalarla adından sıklıkla söz ettiren Turkcell özellikle salla kazan uygulamasıyla kullanıcılara hediye internet sunmaktadır. Günlük, haftalık ya da aylık olarak verilen bu hediyeler sayesinde kullanıcılar internette istedikleri kadar vakit geçirebilme fırsatını elde ederler.

Salla kazan uygulaması haftalık hediye veren bir uygulama olup katılım hakkı pazartesi günleri yenilenmektedir. Bunun yanı sıra Turkcell kısa mesajla katılım sağlayan çeşitli hediye internet kampanyaları da düzenlemektedir. Özellikle 5GB internet kazanma hakkı veren haydi gel isimli kampanya 25 yaş altında olan Genç Turkcell kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır.

Buna ek olarak Turkcell mobil PayCell aracılığıyla da 3GB hediye internet kazanmak mümkündür. Bunlar ilgili daha geniş bilgiye ulaşmak için operatörün internet sitesi ziyaret edilebilir.

Seviyorum İnterneti Testi Türk Telekom İçin Uygulaması

Bedava internet kazanma fırsatı sunan Seviyorum interneti testi Türk Telekom uygulaması denilince genellikle akla ilk olarak Sil Süpür uygulaması gelmektedir. Her hafta birbirinden avantajlı hediyeler dağıtan bu kampanyaya katılım için akıllı telefonlara uygulamanın yüklenmesi gerekir. Bu uygulamanın haricinde Türk Telekom’da 1 GB’dan 15 GB’a kadar hediye internet fırsatları vardır. Türk telekom bedava internet kampanya detayları için buradan yazımızı okuyabilirsiniz.

Örneğin yeni kullanıcılara özel olarak verilen 4 GB hediye interneti kazanmak için BALLI 4GB yazıp 2070’e kısa mesaj göndermek gerekir. Yapılan başvuru sonrasında kısa süre içerisinde hediye internet ilgili hatta yüklenmektedir.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Yeni Kampanyalar

17 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Vodafone Seviyorum İnterneti 2020 Testi" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı