Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Seviyorum İnterneti 2020 Testi

Vodafone hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları için Seviyorum İnterneti kampanyası ile bedava internet kazanırken eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti testi Nedir?

Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyası bir tür anket testi olup katılımcılara 3 GB hediye internet kazandırmaktadır. Bu test katılımcıların nasıl bir kişiliğe sahip olduklarını öğrenmeye yönelik tasarlanmıştır.

Vodafone test katılımcının internet kullanımlarına yönelik soruları;

  • İnternetle aran nasıl
  • Günün nasıl geçiyor
  • Ne tür alışkanlıklara sahipsin
  • Gelişmeleri nerden takip edersin

Kampanya kapsamında ödül bir kişiye verilmiş olup kazanan talihli 5sene boyunca geçerli internet hakkı elde etmektedir. Teste katılan fakat Vodafone abonesi olmayan kişiler ödülü kazanıldıktan sonra 1 ay içerisinde ilgili numarayı Vodafone’a taşırsa ödülü kullanabilir. Kazanılan ödül devredilemez ya da bu hakta indirim uygulanamaz.

vodafone seviyorum interneti anket hilesi

Seviyorum İnterneti Hediyesi Nedir?

Testin sonuçlanmasıyla 3 GB internet hediye tanımlanır ve bununla ilgili bilgilendirme kısa mesajla yapılır. Kullanım süresi 24 saat ile sınırlı olmaktadır. Yarışmanın asıl amacı 5 sene boyunca geçerli olan 1 TB internet şansını yakalamaktır.

Vodafone Seviyorum İnterneti Ücretli Mi?

Testi çözmek ya da diğer aşamaları tamamlamak için herhangi bir ücret ödemeye gerek yoktur. Hediyenin yükleneceği telefon numarasının Vodafone operatörüne ait olmasıdır.

Seviyorum İnterneti Hilesi Nasıl Yapılır?

Katılımcılar ve diğer operatör kullanıcıları tarafından yapılan araştırmalar sonucunda Vodafone Seviyorum İnterneti hilesi olmadığı anlaşılmıştır.

Seviyorum İnterneti Testi Kaç Kere Yapılır?

Vodafone tarafından belirlenen esaslara göre kullanıcılar testi birden fazla sayıda çözme hakkına sahiptir. Ancak katılım sonucunda hediye olarak verilen 3 GB günlük hediye internet sadece ilk katılım için geçerlidir.

  • Bir sonraki katılımlarda bu hediye verilememektedir.
  • Ancak birden fazla katılım yapmak 5 yıl geçerli 1 TB internet kazanma şansını artırmaktadır.

Vodafone Seviyorum İnterneti Ne Zamana Kadar Geçerli?

Vodafone Seviyorum İnterneti 01.12.2020 tarihi itibariyle sona ericektir. Teste ilginin yoğun olması kampanyanın yenilenmesi için talebin günden güne artmasını sağlar.

Seviyorum İnterneti Turkcell için Benzeri Uygulama Nedir?

Turkcell özellikle salla kazan uygulamasıyla kullanıcılara hediye internet sunmaktadır. Salla kazan uygulaması haftalık hediye veren bir uygulama olup katılım hakkı pazartesi günleri yenilenmektedir.

Özellikle 5GB internet kazanma hakkı veren haydi gel isimli kampanya 25 yaş altında olan Genç Turkcell kullanıcıların için geçerlidir.

Ayrıca Turkcell mobil PayCell aracılığıyla da 3GB hediye internet kazanmak mümkündür.

Seviyorum İnterneti Testi Türk Telekom için Uygulaması

Sil Süpür uygulaması her hafta birbirinden avantajlı hediyeler dağıtmaktadır. Türk Telekom’da 1 GB’dan 15 GB’a kadar hediye internet kazanabilirsiniz.

Ayrıca yeni kullanıcılara özel olarak verilen Türk Telekom 4 GB hediye interneti kazanmak için BALLI 4GB yazıp 2070’e kısa mesaj göndermek gerekir.

Benzer Konular

17 Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu