Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Vodafone Saçma Güzel 8 GB Tarifesi

Vodafone Saçma Güzel 8 GB Tarifesi

Vodafone avantajlı fiyatları, kendi hazırladığı uygulamaları, geniş çekim gücü ve büyük bir kullanıcı kitlesi ile her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir operatör olmayı başarmıştır. Kalitesinin yanında kullanıcılarına sunduğu hediyeler ve avantajlı fiyatlar ile vodafone her zaman bir adım önde olarak hayatına devam eden operatörler arasında yer almaktadır. En son olarak kullanıcılarına sunduğu Vodafone saçma güzel 8 Gb internet kampanyası  ile kullanıcılarının internet konusunda rahatlamalarını sağlıyor. Tarife 8 Gb internet ve sınırsız Whatsapp keyfini tüm operatör kullanıcılarına sunmaktadır.

Vodafone 8 GB bedava internet uygulamasında 4 GB + 4 GB şeklinde bir yapılanma mevcuttur. İlk 4 GB interneti istediğiniz gibi kullanabilirken diğer 4 GB interneti de kendinizin belirleyeceği 3 adet uygulamada kullanabilirsiniz. Kampanyadan 26 yaş ve altında olan, numara taşıyan ya da yeni numara alan Faturasız hat kullanıcıları yararlanabilir. Paket kapsamında sadece 32 liraya tüm yönlere geçerli 750 dakika konuşma süresi, her yöne 250 kısa mesaj, 4 GB internet ve sınırsız Whatsapp hak sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Saçma Güzel 8 Paketi

Saçma güzel 8 GB paleti dahilindeki Whatsapp hakkı ile Facebook Messenger, Vadofone message, vodafone call uygulamalarını kotanızdan internet yemeden sınırsızca kullanabilirsiniz. Tüm whatsapp özelliklerini gönlünüzce kullanabilirsiniz. Paketin süresi 12 ay boyunca her ay yenilenerek devam eder. Sadece yurt içinde geçerli olan tarifeyi kullanabilmeniz için Vodafone yanımda uygulamasından ya da online işlemlerden başvuru yapabilirsiniz. Sadece 32 lira’ya pakete sahip olabilirsiniz. Her ay düzenli yeterli bakiyeniz olması doğrultusunda paketiniz oto olarak yenilenir. Kullanılmayan hakların bir sonraki aya devretmesi söz konusu değildir. Faturasız hat kullanıcıları paketten yararlanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.