Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Saçma Güzel Faturalı Faturasız Tarifeler

Vodafone avantajlı fiyatları, kendi hazırladığı uygulamaları, geniş çekim gücü ve büyük bir kullanıcı kitlesi ile her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir operatör olmayı başarmıştır. Kalitesinin yanında kullanıcılarına sunduğu hediyeler ve avantajlı fiyatlar ile vodafone her zaman bir adım önde olarak hayatına devam eden operatörler arasında yer almaktadır.

Vodafone Saçma Güzel 8 Gb İnternet Kampanyası

En son olarak kullanıcılarına sunduğu 8gb ile kullanıcılarının internet konusunda rahatlamalarını sağlıyor. Tarife 8 Gb internet ve sınırsız Whatsapp keyfini tüm operatör kullanıcılarına sunmaktadır.

vodafone saçma güzel paketler

Vodafone 8 GB Bedava İnternet

Uygulamasında 4 GB + 4 GB şeklinde bir yapılanma mevcuttur. İlk 4 GB interneti istediğiniz gibi kullanabilirken diğer 4 GB interneti de kendinizin belirleyeceği 3 adet uygulamada kullanabilirsiniz. Vodafone bedava internet için tıkla

Kampanyadan 26 yaş ve altında olan, numara taşıyan ya da yeni numara alan Faturasız hat kullanıcıları yararlanabilir. Paket kapsamında sadece 32 liraya tüm yönlere geçerli 750 dakika konuşma süresi, her yöne 250 kısa mesaj, 4 GB internet ve sınırsız Whatsapp hak sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Saçma Güzel 10 Tarifesi

Saçma güzel 8 GB paleti dahilindeki Whatsapp hakkı ile Facebook Messenger, Vadofone message, vodafone call uygulamalarını kotanızdan internet yemeden sınırsızca kullanabilirsiniz. Tüm whatsapp özelliklerini gönlünüzce kullanabilirsiniz. Paketin süresi 12 ay boyunca her ay yenilenerek devam eder.

vodafone saçma güzel tarifeleri nasıl alınır

Sadece yurt içinde geçerli olan tarifeyi kullanabilmeniz için Vodafone yanımda uygulamasından ya da online işlemlerden başvuru yapabilirsiniz. Sadece 32 lira’ya pakete sahip olabilirsiniz.

Her ay düzenli yeterli bakiyeniz olması doğrultusunda paketiniz oto olarak yenilenir. Kullanılmayan hakların bir sonraki aya devretmesi söz konusu değildir. Faturasız hat kullanıcıları paketten yararlanabilir.

Benzer Konular

2 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Vodafone Saçma Güzel Faturalı Faturasız Tarifeler" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu