Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Saçma Güzel 8 GB Tarifesi

Vodafone avantajlı fiyatları, kendi hazırladığı uygulamaları, geniş çekim gücü ve büyük bir kullanıcı kitlesi ile her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir operatör olmayı başarmıştır. Kalitesinin yanında kullanıcılarına sunduğu hediyeler ve avantajlı fiyatlar ile vodafone her zaman bir adım önde olarak hayatına devam eden operatörler arasında yer almaktadır.

Vodafone saçma güzel 8 Gb internet kampanyası

En son olarak kullanıcılarına sunduğu 8gb ile kullanıcılarının internet konusunda rahatlamalarını sağlıyor. Tarife 8 Gb internet ve sınırsız Whatsapp keyfini tüm operatör kullanıcılarına sunmaktadır.

Vodafone 8 GB bedava internet

uygulamasında 4 GB + 4 GB şeklinde bir yapılanma mevcuttur. İlk 4 GB interneti istediğiniz gibi kullanabilirken diğer 4 GB interneti de kendinizin belirleyeceği 3 adet uygulamada kullanabilirsiniz. Kampanyadan 26 yaş ve altında olan, numara taşıyan ya da yeni numara alan Faturasız hat kullanıcıları yararlanabilir. Paket kapsamında sadece 32 liraya tüm yönlere geçerli 750 dakika konuşma süresi, her yöne 250 kısa mesaj, 4 GB internet ve sınırsız Whatsapp hak sahibi olabilirsiniz.

Kampanya Hemen AL->
Vodafone Anında 3 GB Bedava İnternet

Vodafone Saçma Güzel 8 Paketi

Saçma güzel 8 GB paleti dahilindeki Whatsapp hakkı ile Facebook Messenger, Vadofone message, vodafone call uygulamalarını kotanızdan internet yemeden sınırsızca kullanabilirsiniz. Tüm whatsapp özelliklerini gönlünüzce kullanabilirsiniz. Paketin süresi 12 ay boyunca her ay yenilenerek devam eder.

Kampanya Hemen AL->
Vodafone Red Tarife ile Haftalık Ek 5 GB İnternet

Sadece yurt içinde geçerli olan tarifeyi kullanabilmeniz için Vodafone yanımda uygulamasından ya da online işlemlerden başvuru yapabilirsiniz. Sadece 32 lira’ya pakete sahip olabilirsiniz.

Her ay düzenli yeterli bakiyeniz olması doğrultusunda paketiniz oto olarak yenilenir. Kullanılmayan hakların bir sonraki aya devretmesi söz konusu değildir. Faturasız hat kullanıcıları paketten yararlanabilir.

Kampanya Hemen AL->
Vodafone Bedava Sms Gönderme Nasıl Yapılır? 2020

BUNU KAÇIRMA -> Vodafone Tarife ve Taahhüt Farketmez 30 TL Aylık 12 Gb İnternet Burada

Kampanyalar:

Destek Admin

Yapamayanlar; Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Yardımcı Olmaktadır..

Yeni Kampanyalar

Bir Soru Cevaplandı

SORU - CEVAP

 "Vodafone Saçma Güzel 8 GB Tarifesi" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı