Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Redli Elite Plus Tarifesi 50 GB İnternet

Aboneler tarafından çok bilinmeyen fakat oldukça avantajlı bir tarife olarak adlandırılan Faturalı Redli elite Plus 50 GB tarifesi her zaman avantajını sürdürmektedir. Siz de hemen Vodafone’a ait olan bütün özelliklerin yer aldığı tarife ile birlikte her ay Vodafone bedava internet ile birlikte cepten 50 GB internetin tadını çıkartabilirsiniz.

Bununla birlikte paketinizde yer alan Pass özellikleri ile birlikte en çok kullanılmakta olan uygulamalarda internet paketinizden azalma olmaksızın dilediğinizce kullanabilirsiniz.

Vodafone Red Elite Plus Paketi

Faturalı bireysel müşterilerin faydalanabileceği bir tarife olarak adlandırılan bu tarifeden sizler de faydalanabilirsiniz. Aylık taahhüt olmadan tercih edilebilecek bu kampanyanın ücreti ise 299 TL olarak belirlenmiştir.

Ücretsiz Hemen AL->
Vodafone Faturasız Tek Seferlik İnternet Paketleri

Bu kapsamda da tarife içi ve sabit hatları sınırsız bir şekilde arama, yurt için her yöne 5000 SMS veyahut MMS, yurt içi her yöne 5000 dakika arama ve yurtiçi 50 GB cepten mobil internet hattınıza tanımlanmaktadır.

Vodafone Redli Tarifeler 2020

Bu paket ile birlikte her daim en uygun avantajları elde etmek mümkündür. Dolayısıyla ek özellikler olarak bunları da adlandırabiliriz.

  • Kotadan düşmeyen sosyal,
  • Kotadan düşmeyen müzik,
  • Kotadan düşmeyen iletişim,

Kotadan düşmeyen videoları kullanma hakkına ek ücret ödemeden kullanıma sahip olmak da mümkündür.

Vodafone Redli Bedava İnternet Kampanyası

Bu şekilde belirlenen ve oldukça avantajı olan tarife Vodafone bedava internet kapsamında da hizmet vermektedir. Tarifeye geçiş yapmak isteyenlerin ise Vodafone bayileri ile ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla geçiş yapmaları mümkündür.

Ücretsiz Hemen AL->
Vodafone Red Tarife ile Haftalık Ek 5 GB İnternet

Vodafone bedava internet kampanyasına git

Böylelikle en kısa süre içerisinde bu tarifeye geçiş yapmak ve sonrasında da doya doya kullanım sağlamak da her daim avantajlı olacaktır. Sizler de bu tarifeye geçiş yapmak istiyorsanız o zaman müşteri hizmetleri aracılığıyla daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kampanyalar:

Destek Admin

Bedava Çekiliş Kampanyasına Katılın! Aşağıdan Güzel Yorum Yazan ve Mail Adresini Giren Herkese Ücretsiz Olarak Gönderelim.

Bir Kişi Katıldı

YORUM YAP KAZAN

 "Vodafone Redli Elite Plus Tarifesi 50 GB İnternet" Kampanyası için Katıl Kazan.

Başa dön tuşu
Kapalı