Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Vodafone Redli Elite Plus Tarifesi 50 GB İnternet

Vodafone Redli Elite Plus Tarifesi 50 GB İnternet

Aboneler tarafından çok bilinmeyen fakat oldukça avantajlı bir tarife olarak adlandırılan Faturalı Redli elite Plus 50 GB tarifesi her daim avantajını sürdürmektedir. Siz de hemen Vodafone’a ait olan bütün özelliklerin yer aldığı tarife ile birlikte her ay Vodafone bedava internet ile birlikte cepten 50 GB internetin tadını çıkartabilirsiniz. Bununla birlikte paketinizde yer alan Pass özellikleri ile birlikte en çok kullanılmakta olan uygulamalarda internet paketinizden azalma olmaksızın dilediğinizce kullanabilirsiniz. Faturalı bireysel müşterilerin faydalanabileceği bir tarife olarak adlandırılan bu tarifeden sizler de faydalanabilirsiniz. Aylık taahhüt olmadan tercih edilebilecek bu kampanyanın ücreti ise 299 TL olarak belirlenmiştir. Bu kapsamda da tarife içi ve sabit hatları sınırsız bir şekilde arama, yurt için her yöne 5000 SMS veyahut MMS, yurt içi her yöne 5000 dakika arama ve yurtiçi 50 GB cepten mobil internet hattınıza tanımlanmaktadır.

Vodafone Red Elite Plus Paketi

Bu paket ile birlikte her daim en uygun avantajları elde etmek mümkündür. Dolayısıyla ek özellikler olarak bunları da adlandırabiliriz.

  • Kotadan düşmeyen sosyal,
  • Kotadan düşmeyen müzik,
  • Kotadan düşmeyen iletişim,
  • Kotadan düşmeyen videoları kullanma hakkına ek ücret ödemeden kullanıma sahip olmak da mümkündür.
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  LOL RP ALANLARA VODAFONE 1 GB BEDAVA İNTERNET

Bu şekilde belirlenen ve oldukça avantajı olan tarife Vodafone bedava internet kapsamında da hizmet vermektedir. Tarifeye geçiş yapmak isteyenlerin ise Vodafone bayileri ile ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla geçiş yapmaları mümkündür. Böylelikle en kısa süre içerisinde bu tarifeye geçiş yapmak ve sonrasında da doya doya kullanım sağlamak da her daim avantajlı olacaktır. Sizler de bu tarifeye geçiş yapmak istiyorsanız o zaman müşteri hizmetleri aracılığıyla daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.