Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Vodafone Red ZUBİZU Özel İndirim Kampanyası

Vodafone Red ZUBİZU Özel İndirim Kampanyası

Vodafone Red kullanıcılarına özel olarak tanımlamış olduğu ZUBİZU indirimlerinin yanı sıra aynı zamanda seçkin restoranlarda geçerli olmak şartıyla ekstra %5 indirim vermektedir. Böylelikle araç kiralama ya da bununla birlikte yaşantınızda ihtiyacınız olan birçok yerde birbirinden farklı fırsatlar bulunmaktadır. Bu tarife satın alındığı zaman Avantaj Cepte uygulaması eşliğinde indirim alınacak yerleri, kampanyaları tarif etmek de mümkün olacaktır. Vodafone kullanmakta olan aboneler Vodafone bedava internet ile birlikte buraya giriş yapabilir ve kendilerine özel şekilde tanımlanmış en güncel hediye GB fırsatlarından da faydalanmaktadırlar.

Vodafone Red ZUBİZU İndirimi

Red Business ve Aktif Vodafone Red abonelerine özel olarak ZUBIZU indirimleriyle birlikte ekstra indirim hakkı sizlere tanımlanmaktadır. Avantaj Cepte uygulamasıyla birlikte Kampanyaya Katıl butonuna tıklayarak bu kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca ZUBİZU yazarak 6666’ya kısa mesaj göndererek de bu kampanyaya katılım sağlamak mümkündür. RED müşterisi olduğunuzun bilgisini paylaşarak indirim hesabınıza bu kuponun tanımlanacağını görebilirsiniz. Bunun yanı sıra aynı zamanda Vodafone bedava internet kullanımını gerçekleştirmek de her daim mümkün bir durum olacaktır. Sizler de bu kampanyadan rahatlıkla faydalanabilir ve ekstra indirimlerden yararlanabilirsiniz. Böylelikle seçkin yerlerde ekstra indirimlerin yanı sıra daha da avantajlardan faydalanmak her daim sizin yararınıza olacaktır. Vodafone kullanıcılarına tanımlanan bu ekstra indirimler ve kampanyalar her daim sizin yararınıza olacaktır. Sizler de bu konudan faydalanmak ve ekstra indirimler almak istiyorsanız o zaman belirtildiği üzere adımları izleyebilir ve kampanyaya katılarak hesabınıza tamamlanan indirim kodunuzu rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu indirim kodu ise farklı farklı yerlerde anlaşma sağlanan bütün her yerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Sizler de bu kampanyalardan dilediğinizce faydalanarak her daim bu durumdan da memnun kalabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.