Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Vodafone Red Tarife Paketi Fiyatları

Vodafone Red Tarife Paketi Fiyatları

Vodafone’nin en çok kullanılmakta olan paketlerinden birisi Red tarifeleri olmaktadır. Tarife ile gelen ayrıcalıklar, Pass paketlerinin olması ve aynı zamanda internetinin de diğer paketlere göre daha da yüksek olması bu tarifenin kullanılmasını da yaygınlaştırmaktadır. Aynı zamanda bu tarifeyi kullananlar Müşteri Hizmetlerini aradığı zaman size özel temsilciler tarafından karşılaşmaktasınız. Ayrıca Vodafone bedava internet de bu şekilde her daim mümkün olacaktır. Sizler de dilediğinize kullanım sağlayacağınız ve en ideal şekilde kampanyalardan faydalanacağınız bu tarifenin paket fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Vodafone Red Tarifeleri

Vodafone kullanıcıları her daim hediye ve fırsatlardan yararlanmaktadır. Gün geçtikçe sunulan bu kampanyalar ve tarifelerden dilediğinizce faydalanabileceğinizi de belirtmekte fayda var. Vodafone bedava internet arayışı içerisinde olanların çoğu bu Red kampanyalarına göz atabilirler. Böyle ki bu kampanyalar sizler için en uygunu olacaktır.

  • Vodafone Redli 7 GB paketi ile birlikte belirtildiği üzere 7 GB internet, Her yöne 1000 dakika ve 250 SMS kontratsız bir şekilde sadece 79 TL den sunulmaktadır. Kontratlı fiyatı ise 49 TL’dir.
  • Redli 10 GB tarifesiyle beraber 10 GB cepten internet ve her yöne 1500 dakika eşliğinde 250 SMS taahhütlü fiyatı 59 TL olup taahhütsüz fiyatı ise 89 TL olarak belirlenmiştir.
  • Redli 15 tarifesinde belirtildiği üzere 15 GB cepten internet ve 1500 dakika her yöne dakika bulunmaktadır. Sosyal Pass paketi ve 250 SMS fiyatı da taahhütlü olarak 79 TL olup taahhütsüz fiyatı da 109 TL olmaktadır.
  • Redli 15 Plus paketinde ise 200 dakika her yöne konuşma, sosyal, müzik ve iletişim Pass ile beraber 250 adet SMS bulunmaktadır. Aylık kontratlı ücreti  95 TL olan paketin kontratsız ücreti ise 125 TL olarak belirlenmiştir.
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Vodafone Beni Ara Mesajı Nasıl Atılır - Ödemeli Arama Nasıl Yapılır?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.