Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Red Tarife ile Haftalık Ek 5 GB İnternet

Vodafone Red ile birlikte Haftalık 5 GB internet paketi dahilinde 7 gün boyunca yurt içi 5 GB internet verilmektedir. Hali hazırda Vodafone Red kullanıcılarının paketi bittiği zaman en çok tercih ettiği ek paketlerden birisi bu olmaktadır.

Dolayısıyla Vodafone bedava internet tercihinde bulunmak isteyenlerin yapması gereken unsurlardan birisi de belirtildiği üzere buradaki paketlerden herhangi birisini tercih etmek olacaktır. Haftalık olarak satın alınan bu paketin ücreti sadece 25 TL olarak belirlenmiştir.

Red Haftalık 5 GB İnternet Paketi

Böyle ki 7 gün boyunca doya doya internet deneyimini yaşayacağınız bu paket ile birlikte her daim kesintisiz interneti yaşayabilecek ve bu durumdan da memnun kalabileceksiniz.

YENİ YAYINLANDI->
Vodafone Bedava Dakika 2020 Paketleri

Paketin kullanımı onay SMS bildirimi ile başlamaktadır. Esnaf tarifelerinde, bireysel hat kullanımında ve faturalı tarifelerinde bulunmayan bütün aboneler bu hizmetten rahatlıkla faydalanmaktadır.

Paketin hiçbir şekilde yenilenmediğini, aynı zamanda Haftalık 5 GB İnternet var ise eş zamanlı olarak aynıdan paket alınamayacağını söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra Vodafone bedava internet olarak belirlenmen ve çoğu kişinin tercih ettiği haftalık 5 GB İnternet paketi sadece yurt içinde geçerli olmaktadır.

Vodafone bedava internet kampanyasına git

Vodafone Red Hediye İnternet Katılım Şartları Nedir?

Paketin hatta tanımlanması ise müşteri hizmetlerini arayarak ya da Vodafone yanımda uygulamasıyla birlikte gerçekleştirilmektedir. Faturanıza 25 TL ek ücret ile birlikte yansıyan bu internet paketini sizler de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sonrasında ise fatura detaylarından bu ücreti kontrol edebileceğinizi de sizlere belirtmekte fayda var.

YENİ YAYINLANDI->
Vodafone Yemek Sepeti İndirimleri Kazanın

Böylesine bir şekilde tarife ile birlikte internet paketlerinden faydalanmak gibi bir isteğiniz, böylesine bir arzunuz varsa o zaman daima sizin için en uygun olan paketlere göz atabilir ve rahatlıkla kullanmaya da başlayabilirsiniz denilse fayda var.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Yeni Kampanyalar

Bir Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Vodafone Red Tarife ile Haftalık Ek 5 GB İnternet" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı