Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Vodafone Red Tarife ile Haftalık Ek 5 GB İnternet

Vodafone Red Tarife ile Haftalık Ek 5 GB İnternet

Vodafone Red ile birlikte Haftalık 5 GB internet paketi dahilinde 7 gün boyunca yurt içi 5 GB internet verilmektedir. Hali hazırda Vodafone Red kullanıcılarının paketi bittiği zaman en çok tercih ettiği ek paketlerden birisi bu olmaktadır. Dolayısıyla Vodafone bedava internet tercihinde bulunmak isteyenlerin yapması gereken unsurlardan birisi de belirtildiği üzere buradaki paketlerden herhangi birisini tercih etmek olacaktır. Haftalık olarak satın alınan bu paketin ücreti sadece 25 TL olarak belirlenmiştir. Böyle ki 7 gün boyunca doya doya internet deneyimini yaşayacağınız bu paket ile birlikte her daim kesintisiz interneti yaşayabilecek ve bu durumdan da memnun kalabileceksiniz.

Red Haftalık 5 GB Paketi

Paketin kullanımı onay SMS bildirimi ile başlamaktadır. Esnaf tarifelerinde, bireysel hat kullanımında ve faturalı tarifelerinde bulunmayan bütün aboneler bu hizmetten rahatlıkla faydalanmaktadır. Paketin hiçbir şekilde yenilenmediğini, aynı zamanda Haftalık 5 GB İnternet var ise eş zamanlı olarak aynıdan paket alınamayacağını söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra Vodafone bedava internet olarak belirlenmen ve çoğu kişinin tercih ettiği haftalık 5 GB İnternet paketi sadece yurt içinde geçerli olmaktadır. Paketin hatta tanımlanması ise müşteri hizmetlerini arayarak ya da Vodafone yanımda uygulamasıyla birlikte gerçekleştirilmektedir. Faturanıza 25 TL ek ücret ile birlikte yansıyan bu internet paketini sizler de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sonrasında ise fatura detaylarından bu ücreti kontrol edebileceğinizi de sizlere belirtmekte fayda var. Böylesine bir şekilde tarife ile birlikte internet paketlerinden faydalanmak gibi bir isteğiniz, böylesine bir arzunuz varsa o zaman daima sizin için en uygun olan paketlere göz atabilir ve rahatlıkla kullanmaya da başlayabilirsiniz denilse fayda var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.