Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Vodafone Park Lounge Kampanyası – Red Tarife

Vodafone Park Lounge Kampanyası – Red Tarife

Vodafone Red tarife kullanıcılarına özel Vodafone Park’a ücretsiz Lounge girişi hizmeti verilmektedir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyenlerin yapması gereken ise Vodafone Yanımda uygulamasını yüklemek olacaktır. Sonrasında ise QR kodunu alarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Vodafone Parkta verilmekte olan bu hizmet ile birlikte maça giderken artık kendinizi özel hissedeceksiniz. Her daim Vodafone bedava internet ile birlikte bilinmeyen birçok ücretsiz fırsat bulunmaktadır. Sadece fırsat değil indirimler ve hediyeler de bulunmaktadır denilebilir. Sizler de tarifeniz içerisinde ücretsiz bir şekilde verilen bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Ayrıca operatör kullanıcıları da bununla birlikte diğer kampanyalara da rahatlıkla göz atabilir, bu konuda da net bir şekilde bilgi sahibi olabilir. Sizlerin de bu konuda detaylı bilgi alma ihtiyacınız varsa o zaman yapılması gereken kampanyanın detaylarına göz atmak olacaktır.

Vodafone Park Lounge Kampanyası

Kampanyanın sadece Vodafone Park’taki Beşiktaş maç günlerinde geçerli olduğunu söylemekte fayda var. Bununla birlikte sadece VIP bileti olan veyahut maçı Locadan izleyecek aktif Red aboneleri rahatlıkla faydalanacaktır. Belirlenen bu kampanyadan faydalanmak için ise PARK yazarak 6666 numaraya SMS gönderebilirsiniz. Veyahut Avantaj Cepte, Vodafone yanımda üzerinden Fırsatı Kullan butonuyla birlikte QR kod almak da mümkündür. Sizlere Vodafone bedava internet sunmakta olan operatörünüz aracılığıyla bu şifreyi alıktan sonrasında görevlilere göstermeniz de gerekmektedir. Kampanyanın stok ve kontenjanlarının sınırlı olduğunun yanı sıra her kullanıcı sadece bir defa bu kampanyadan faydalanabilmektedir. Sizler de bu konuda detaylı bir şekilde bilgi alabileceğiniz gibi aynı zamanda istediğiniz her an rahatlıkla kampanyaya katılabilir ve sizlere sunulan bu fırsattan da istifade edebilirsiniz. Böylelikle kesintisiz bir futbol deneyiminin yanı sıra bunu da en uygun şekilde tercih etmek mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.