Vodafone

Vodafone Park Lounge Kampanyası – Red Tarife

Vodafone Red tarife kullanıcılarına özel Vodafone Park’ a ücretsiz Lounge girişi hizmeti verilmektedir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyenlerin yapması gereken ise Vodafone Yanımda uygulamasını yüklemek olacaktır. Sonrasında ise QR kodunu alarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Vodafone Parkta verilmekte olan bu hizmet ile birlikte maça giderken artık kendinizi özel hissedeceksiniz. Her zaman Vodafone bedava internet ile birlikte bilinmeyen birçok ücretsiz fırsat bulunmaktadır. Sadece fırsat değil indirimler ve hediyeler de bulunmaktadır denilebilir.

Vodafone Red Tarife ile Bedava İnternet

Sizler de tarifeniz içerisinde ücretsiz bir şekilde verilen bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Ayrıca operatör kullanıcıları da bununla birlikte diğer kampanyalara da rahatlıkla göz atabilir, bu konuda da net bir şekilde bilgi sahibi olabilir. Sizlerin de bu konuda detaylı bilgi alma ihtiyacınız varsa o zaman yapılması gereken kampanyanın detaylarına göz atmak olacaktır.

YENİ YAYINLANDI->
Vodafone Arayan Kim Bu Servisi Nasıl Kullanılır?

Kampanyanın sadece Vodafone Park’taki Beşiktaş maç günlerinde geçerli olduğunu söylemekte fayda var. Bununla birlikte sadece VIP bileti olan veyahut maçı Locadan izleyecek aktif Red aboneleri rahatlıkla faydalanacaktır.

Vodafone Park Lounge Giriş Kampanyası Nedir?

Belirlenen bu kampanyadan faydalanmak için ise PARK yazarak 6666 numaraya SMS gönderebilirsiniz. Veyahut Avantaj Cepte, Vodafone yanımda üzerinden Fırsatı Kullan butonuyla birlikte QR kod almak da mümkündür.

Sizlere Vodafone bedava internet sunmakta olan operatörünüz aracılığıyla bu şifreyi alıktan sonrasında görevlilere göstermeniz de gerekmektedir. Kampanyanın stok ve kontenjanlarının sınırlı olduğunun yanı sıra her kullanıcı sadece bir defa bu kampanyadan faydalanabilmektedir.

Sizler de bu konuda detaylı bir şekilde bilgi alabileceğiniz gibi aynı zamanda istediğiniz her an rahatlıkla kampanyaya katılabilir ve sizlere sunulan bu fırsattan da istifade edebilirsiniz. Böylelikle kesintisiz bir futbol deneyiminin yanı sıra bunu da en uygun şekilde tercih etmek mümkündür.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

SORU - CEVAP

 "Vodafone Park Lounge Kampanyası – Red Tarife" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı