Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?

Vodafone operatörünü kullanırken, öncelikle faturalı mı ya da kontörlü mü hat kullanacağınız hususu konusunda bir tercih yapmalısınız. Faturalı hatlar için yapılan kampanyalar ve tarifelerin fiyatlarının daha uygun olduğunu düşünecek olursak, sizler de bu şekilde bir adım atabilir ve faturalı hat kullanıcısı olabilirsiniz.

Faturalı hat kullanıcıları, genel olarak 1 yıllık taahhüt şekilde bir tarifeye abone olmaktadırlar. Taahhüdünüz biteceği zamanlarda müşteri temsilcileri sizi yavaş yavaş aramaya başlayacaklardır. Sizlere yeni tarifelere sunacaklardır.

Farklı bir operatöre geçme niyeti içindeyseniz, bunu mutlaka değerlendirmelisiniz. Faturalı ve kontörlü hat kullanıcıları, aylık olarak vodafone paket iptal etme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Red 10 tarifesi olarak 10gb internet 1 ay içinde yetmedi ise ek internet paketi alarak dikkat etmeniz gereken her ay tekrar etmemesidir.

Vodafone Ek Paket Tarife İptali

5gb Ek internet paketi 25 tl olarak tekrarsız seçeniğini kullanabilirsiniz.

Kullandığınız özel servisler faturanıza extra ücretlerle yansımaktadır.

Faturasız hat kullanıorsanız bakiyenizde tl bulunması durumunda önceki ay aldığınız paket otomatik tekrarlanır tl yüklemeden önce kullandınız paketi iptal etmeyi unutmayın.

Kalan kullanım paketlerinizin hepsinin tek bir sms ile öğrenmek istiyorsanız OZET yazıp 7000 numarasına sms olarak yollayın.

Otomatik Ek Paket İptal

Vodafone kullanıcılarına paketleri bitmesi durumunda mağdur olmamaları adına, ek paket imkanı sağlamaktadır. Hem dakika, hem SMS hem de internet anlamında yararlanabileceğiniz paketler bulunmaktadır. Ek olarak almış olduğunuz bu paketleri iptal etmeniz gerekir. Şayet iptal etmezseniz, ertesi ay kontör yüklemeniz durumunda tekrardan bu ek pakete bir kesinti yapılması durumu söz konusu olacaktır.

Paket yaparken göndermiş olduğunuz numaraya İPTAL PAKETADI yazarak 7000′ e sms göndermelisiniz. Ek paket iptali yapmamanız durumunda bir sonraki ay için de ek olarak bu paketi almak zorunda kalabilirsiniz. Ay sonuna doğru operatör firması bu konuda hakkında sizlere bilgilendirici bir mesaj gönderecektir.

Sosyal Pass Paket Yapma ve İptal Etme

Vodafone’un diğer operatör firmalarına nazaran sunmuş olduğu en güzel hizmet Sosyal Pass hizmetidir. Sosyal medya anlamında söyleyebileceğimiz İnstagram, Facebook, Twitter gibi uygulamalar için internet olayını ortada kaldırmış olursunuz.

Önemli -> Vodafone Paket İptali için Hemen Tıklayın!!

Sosyal Pass paketi sayesinde ekstra bir internete ihtiyacınız olmayacaktır. Faturalı hatlarda bu hizmet ek olarak sunulmaktadır. Aldığınız tarifenin içinde yer alan bu hizmetten ekstra bir ücret ödemeden faydalanabilirsiniz.

 • Sınırsız facebook, twitter ve instagram kullanımı için haftalık 10 tl ücretlendirilir.
 • Günlük için “GSPASS” , Haftalık için “HSPASS” ve Aylık için “SPASS” yazarak, 7000 numarasına sms yollarayak paketi satın alabilirsiniz.

Paket günlük ve haftalık seçimlerde tekrar etmez ama aylık olan paket her ay tekrarlanır. Bu durumda sadece aylık kullanımınız için aldıkdan sonra iptal ederek sonraki ay haberiniz olmadan ücret ödemezsiniz.

Benzer Konular

31 Kişi Katıldı

 1. Fatura aşım iadesi için teklif sundular kabul ettim aşım iadesi yapılmadı ve 52 lira olan fatura 68 lira oldu iptal etmek istiyorum

 2. yurt içi 500 MB internet paketi etmek istiyorum ama bir türlü iptal edemiyorum ve 9 TL karşılığında yükleniyor 500 MB bitdigin zaman otomatikman yukleniyor bunu SMS ile iptal etme durumu yokmu

 3. Otomatik ek internet paketi nasıl iptal edilir… Siteniz çok güzel bilmediğim bir sürü şey öğrendim…

 4. Bana otomatikmen 500 MB 12.90 ‘ a geliyor iyide ben ek paket kabul etmemişim kendiliğinden geliyor nasıl iptal olacak aylardır uğraşıyorum olmuyor faturam 50 TL ise bosun boşuna 500 TL 900 TL bazen ödüyorum lütfen yardim

 5. Kolay gelsin benim toplam 3 faturam var 1100 tl ye yakın hepsini odeyimiyorum yardımcı olurmusunuz taksitli bir ödemem daha kolay

 6. S yazıp 7000’e ücretsiz SMS gönderin yanımda uygulamasına giriş yaparak paketinizi iptal edebilirsiniz

   1. Merhabalar. Ben “Konustugunda Internet Medium” tarifesini kullanıyorum. Bu Paketi iptal ettimek istiyorum ve Yüklediğim bakiyenin hattımda para olarak kalmasını istiyorum. Bu bakiye ile Uygulama içi satın alım yapacağım çünkü. Yani anlatmak istediğim şey; Yükleyeceğim bakiyenin pakete dönüşmesini istemiyorum, oyunlarda harcama yapabileceğim şekilde para olarak durmasını istiyorum.

 7. haftalık video pass paketini ile ilgili neden ekrana bildirim geliyor ve hayır iptal istemiyorum dediğimiz halde onay vermiş gibi işlem yapıyor vodafone yanımdanım içinde paket iptal linkleri neden görünmüyor

   1. Ben Selami Özer
    Slm
    Benim 05445615915 Tel numaradaki paketi ibtal etmek istiyorum.
    SMS üzeri yapamadım, yardımcı olabilirmisiniz.

    Saygılar
    Selami Özer

     1. yurt dışındayım hattımda para yüklüyorum ama otomatikman bana ramazan 3gb paketi yükleniyor, iptalramazan3gb yazıp 7000 e gönderiyorum mesaj gitmiyor ben bir gurbetciyim kullanamayacağım bu paketi iptal edemiyorum, şuan yurt dışındayım ne yapmalıyım teşekkürler

     2. ramazan 3gb paketinden ben de muzdaribim. iptal etmeye çalışıyorum olmuyor. *7000# seçeneğinde böyle bir iptal sekmesi yok. Ne yapabilirim

 8. Paket bitimine 5 gün kala müşteri hizmetleri annemi arıyor. sonrada sunduğu 28 liralık pakete evet dedirtiyor ve gelen sms bildiriminde paket fiyatı 52 lira nasıl oluyor vodafoncular?Üstelik henüz bitmeyen paketin tüm internet ve konuşma hakları bir anda yok edilip ek hesap la konuşma ve internet tanımlanıyor. Lanet olsun size sizi sürüm sürüm süründüreceğim.

  1. Yanlışlıkla haftalık aoayal pas aldım iptal etmek istiyoeum ama siteye giediğimde sosyal pasın üstüne detaylar dediğimde iptal et işareti çıkmıyor

 9. Paket bitimine 10 gün kala müşteri hizmetleri arıyor. sonrada sunduğu 28 liralık pakete evet dedirtiyor ve gelen sms bildiriminde paket fiyatı 52 lira nasıl oluyor vodafoncular. Lanet olsun size sizi sürüm sürüm süründüreceğim.

 10. Internet hediyeli m tarifesi nasil iptal edilecek yazarmisinz. Hat babamin üstüne ben iptal ettiremezmiyim kontür yukluyorum tarife yapiyor kendine gore yardim edin lutfen.

SORU - CEVAP

 "Vodafone Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu