Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Vodafone Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?

01.06.2019
5.480
Vodafone Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?

Vodafone operatörünü kullanırken, öncelikle faturalı mı ya da kontörlü mü hat kullanacağınız hususu konusunda bir tercih yapmalısınız. Faturalı hatlar için yapılan kampanyalar ve tarifelerin fiyatlarının daha uygun olduğunu düşünecek olursak, sizler de bu şekilde bir adım atabilir ve faturalı hat kullanıcısı olabilirsiniz. Faturalı hat kullanıcıları, genel olarak 1 yıllık taahhüt şekilde bir tarifeye abone olmaktadırlar. Taahhüdünüz biteceği zamanlarda müşteri temsilcileri sizi yavaş yavaş aramaya başlayacaklardır. Sizlere yeni tarifelere sunacaklardır. Farklı bir operatöre geçme niyeti içindeyseniz, bunu mutlaka değerlendirmelisiniz. Faturalı ve kontörlü hat kullanıcıları, aylık olarak vodafone paket iptal etme seçeneğini kullanabilirsiniz.

 • Red 10 tarifesi olarak 10gb internet 1 ay içinde yetmedi ise ek internet paketi alarak dikkat etmeniz gereken her ay tekrar etmemesidir.
 • 5gb Ek internet paketi 25 tl olarak tekrarsız seçeniğini kullanabilirsiniz.
 • Kullandığınız özel servisler faturanıza extra ücretlerle yansımaktadır.
 • Faturasız hat kullanıorsanız bakiyenizde tl bulunması durumunda önceki ay aldığınız paket otomatik tekrarlanır tl yüklemeden önce kullandınız paketi iptal etmeyi unutmayın.
 • Kalan kullanım paketlerinizin hepsinin tek bir sms ile öğrenmek istiyorsanız OZET yazıp 7000 numarasına sms olarak yollayın.

Otomatik Ek Paket İptal

Vodafone kullanıcılarına paketleri bitmesi durumunda mağdur olmamaları adına, ek paket imkanı sağlamaktadır. Hem dakika, hem SMS hem de internet anlamında yararlanabileceğiniz paketler bulunmaktadır. Ek olarak almış olduğunuz bu paketleri iptal etmeniz gerekir. Şayet iptal etmezseniz, ertesi ay kontör yüklemeniz durumunda tekrardan bu ek pakete bir kesinti yapılması durumu söz konusu olacaktır.

Paket yaparken göndermiş olduğunuz numaraya İPTAL PAKETADI yazarak 7000′ e sms göndermelisiniz. Ek paket iptali yapmamanız durumunda bir sonraki ay için de ek olarak bu paketi almak zorunda kalabilirsiniz. Ay sonuna doğru operatör firması bu konuda hakkında sizlere bilgilendirici bir mesaj gönderecektir.

Sosyal Pass Paket Yapma ve İptal Etme

Vodafone’un diğer operatör firmalarına nazaran sunmuş olduğu en güzel hizmet Sosyal Pass hizmetidir. Sosyal medya anlamında söyleyebileceğimiz İnstagram, Facebook, Twitter gibi uygulamalar için internet olayını ortada kaldırmış olursunuz. Sosyal Pass paketi sayesinde ekstra bir internete ihtiyacınız olmayacaktır. Faturalı hatlarda bu hizmet ek olarak sunulmaktadır. Aldığınız tarifenin içinde yer alan bu hizmetten ekstra bir ücret ödemeden faydalanabilirsiniz.

 • Sınırsız facebook, twitter ve instagram kullanımı için haftalık 10 tl ücretlendirilir.
 • Günlük için “GSPASS” , Haftalık için “HSPASS” ve Aylık için “SPASS” yazarak, 7000 numarasına sms yollarayak paketi satın alabilirsiniz.
 • Paket günlük ve haftalık seçimlerde tekrar etmez ama aylık olan paket her ay tekrarlanır. Bu durumda sadece aylık kullanımınız için aldıkdan sonra iptal ederek sonraki ay haberiniz olmadan ücret ödemezsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Hayrettin dedi ki:

  Internet hediyeli m tarifesi nasil iptal edilecek yazarmisinz. Hat babamin üstüne ben iptal ettiremezmiyim kontür yukluyorum tarife yapiyor kendine gore yardim edin lutfen.

 2. Nezaket AZMAN dedi ki:

  Paket bitimine 10 gün kala müşteri hizmetleri arıyor. sonrada sunduğu 28 liralık pakete evet dedirtiyor ve gelen sms bildiriminde paket fiyatı 52 lira nasıl oluyor vodafoncular. Lanet olsun size sizi sürüm sürüm süründüreceğim.

 3. Özcan ÇOMOĞLU dedi ki:

  Paket bitimine 5 gün kala müşteri hizmetleri annemi arıyor. sonrada sunduğu 28 liralık pakete evet dedirtiyor ve gelen sms bildiriminde paket fiyatı 52 lira nasıl oluyor vodafoncular?Üstelik henüz bitmeyen paketin tüm internet ve konuşma hakları bir anda yok edilip ek hesap la konuşma ve internet tanımlanıyor. Lanet olsun size sizi sürüm sürüm süründüreceğim.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.