Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Vodafone Otovınn Araç Yıkama Kampanyaları

Vodafone Otovınn Araç Yıkama Kampanyaları

Türkiye’nin en çok kullanılan telekomünikasyon operatörlerinden biri olan Vodafone, önemli bir işbirliği gerçekleştirmesi sayesinde bugün kullanıcılarına Otovınn işbirliği ile belirli avantajlar sağlıyor. Otovınn özellikle otomasyon sistemlerinde belirli altyapı ve teknolojilerin kullanılması sayesinde araç temizliği, hijyen, koruma gibi hizmetlerin gerçekleştirmesini sağlayan bir sistem sunuyor. 

Vodafone telekomünikasyon işletmesi ile Otovınn arasında sağlanan bu işbirliği ile birlikte Red Business müşterileri, Türkiye’nin 81 ilinde 500 farklı noktada araç temizlik hizmetlerine sahip oluyor. Genel kampanya çerçevesinde Red Business Pro aboneleri belirli bir şifre almaları sayesinde bu şifre ile birlikte her ay bir defa ücretsiz iç-dış araç yıkama hakkı elde ediyorlar. 

Otovınn Şifresi Nasıl Alınır?

Kampanyadan yararlanmanızı sağlayacak şifre, Red Business Pro aboneleri tarafından Vodafone Yanımda uygulaması üzerindeki Red Business Kampanyaları sayfası üzerinden alınabilir. Bu kapsamda; 

  • Vodafone Yanımda uygulamasına giriş gerçekleştirtirin.
  • Sonra “Fırsatı Kullan” butonuna tıklayarak kampanya kodu alın. 
  • Kampanya, 31 Aralık tarihine kadar sürmek ile birlikte kampanya dahilinde Vodafone Red Business aboneleri hafta içi Otovınn noktalarında binek araçlarında iç-dış yıkama hizmetlerini ücretsiz olarak alabilecek. 
  • Otovınn şubelerinde hizmet almak için ise tabletler üzerinde araç plakası yerine kampanya kodu girilmesi ile kampanyadan faydalanmak mümkün oluyor. 

Otovınn Kampanyası Koşulları

Sadece hafta içi geçerli olan bu uygulamalarda SUV model araçlar için yıkama hizmetleri geçerli olmayacak. Kullanıcılar kampanyadan 365 gün içerisinde en fazla 6 kez faydalanma imkanına sahip olurken, hediyeli hafta sonu 2 GB paketlerinde sunulan 2 GB internet ise sadece hafta sonları kullanılabilir. Hediye olarak sunulan paketler kendini tekrar etmemek ile birlikte başka bir kişiye veya başka bir tarifeye taşınamaz. Otovınn tarafından sunulan bu hizmetlerde yaşanacak sıkıntılarda hiçbir sorumluluk Vodafone’a ait olmamak ile birlikte başka bir kampanya ile bu kampanyalar birleştirilememektedir. 

Otovınn Hizmet Noktaları

81 vilayet genelinde yer alan Otovınn hizmet noktalarının öğrenilmesi için Vodafone.com.tr sayfası üzerinde yer alan Vodafone Business bölümünde Red Kurumsal sekmesi içerisinde girilerek Otovınn kampanyası sayfasında bulunan link üzerinden kampanya noktalarının bulunduğu sayfaya ulaşabilirsiniz. Bu sayede her ilde merkez ve ilçelerde bulunan istasyonların isimlerini ve detaylı bilgilerini kolaylıkla alabilirsiniz. Her işletme düzenli mesai saatleri ile birlikte sizlere her gün hizmet vermektedir. 

Otovınn Şikayet Ve Yorumlar

Türkiye genelinde hizmet veren bir sistem olması ile birlikte Vodafone sayesinde elde edilen Otovınn araç yıkama kampanyası konusunda bugün birçok yorum elde edilmesi veya şikayetlerin incelenmesi mümkündür. Türkiye’nin farklı işletmelerinde işletme personellerinin gösterdiği tavır veya işletmelerin müsait olmaması gibi noktalar bazen kullanıcılar yani Vodafone Red Business müşterileri tarafından belirtilmektedir. 

Şikayet gibi konularda internet üzerindeki farklı platformlardan veya Vodafone’a belirtilecek durumlar sonrasında Vodafone telekomünikasyon firması kullanıcılara yasal çerçevede yanıt sunmaktadır. Birçok kişi ise sunulan bu uygulamanın sağladığı avantajlar ile birlikte her ay en az 1 defa iç-dış araç yıkama hizmetlerinin sunduğu memnuniyeti ifade etmektedir. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.