Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone İste Gelsin İndirim Kampanyası Nedir?

Vodafone operatörü, Türkiye’nin yapmış olduğu açıklamalara göre; dijital marka olma amacı ile hayata geçirdiği e-Ticaret platformu sayesinden Vodafone Yanımda Fırsatlar Dünyası ile kendi abonelerine oldukça büyük avantajlar içeren teklifler sunmaktadır.

Vodafone operatörünün alanında lider olmuş markalar ile kampanyalar oluşturarak piyasada özel fırsatları bir araya getirip Vodafone Yanımda Fırsatlar Dünya’nda Covid-19 virüsü nedeniyle evden alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar için pek çok kolay fırsatlar sunulmaktadır.

İste Gelsin Nedir?

Evinizin tüm ihtiyaçlarını giderebileceğiniz bir uygulama ister misiniz? Tüm ihtiyacınız olan ürünleri İste Gelsin uygulamasında halledebilirsiniz. Uygulama kapsamında onlarca farklı kategori sizleri karşılamaktadır. İste Gelsin’ de, süper marketlerde gördüğünüz çok sayıdaki ürüne buradan ulaşabilir ve tüm ihtiyaçlarınızı kolayca giderebilirsiniz. Güvenilirliği açısından iki önemli soruyu cevaplamak gerekir. Bu sorular ise;

İste Gelsin Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?

Oluşturduğunuz ve ücretini verdiğiniz siparişinizi, İste Gelsin toplayıcısının ürünlerinizi hazırlamamış olması gerekmektedir. Hazırlamaya başlamadan iptal işlemini yapabilirsiniz.

İste Gelsin Siparişim İçin Nasıl İade veya Değişim Yapabilirim?

Teslim aldığınız üründe herhangi bir sorun görüyorsanız müşteri hizmeti ile görüşerek iade ve değişim için yaptığınız şikâyeti firmaya gönderebilirsiniz. Ancak ürünleriniz tarafınıza teslim edildikten tam 7 gün içerisinde son kullanım tarihi geçmemiş olması şartıyla iletmeniz gerekmektedir.

Vodafone’dan İste Gelsin Geçerli Olan İndirim Kampanyası Nedir?

Vodafone operatörünün çıkartmış olduğu Vodafone’dan İste Gelsin kampanyasından tüm Vodafone kullanıcıları yararlanabilmektedir. Kampanya kapsamında operatör kullanıcıları, belirli tutar harcama yaptıklarında 25 TL indirim alma hakkına sahip olacaklardır.

Vodafone’dan İste Gelsin İndirim Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone İste Gelsin’ de geçerli olan indirim kodunu kullanabilmeniz için öncellikle yapmanız gereken şey; İste Gelsin uygulamasını cep telefonunuza indirmek olacaktır. Daha sonra ardından kayıt işlemlerini gerçekleştiren Vodafone kullanıcıları, uygulama içeriğinde bulunan ”Fırsatı Kullan” butonuna tıklayarak 25 TL indirim kodunu kullanabilirler.

Not: Kampanya kapsamında Vodafone operatörü sizden istediği bir şart olmaktadır. Bu şart ile Vodafone Yanımda Uygulamasını kullanmanız gerekmektedir.

  • Kampanya kodu tarafınıza ulaştıktan sonra dilerseniz İste Gelsin Uygulaması üzerinden verilen kodu kullanabilirsiniz.
  • İndirim kodunun tekrar alınabilmesi için 250 TL tutarında bir alışveriş gerçekleştirmelisiniz.
  • Her 250 TL yaptığınız harcamalarda yeniden 25 TL indirim kazanacaksınız

Vodafone İste Gelsin Kampanyası Kaç Kere Yapılır?

Vodafone operatöründen İste Gelsin’ de geçerli olan indirim kodu kampanyasını her kullanıcı en fazla 6 kere kullanabilir. İster bu kodları biriktirin ister bir kod size verildikten sonra hemen kullanın. Bu tamamen size kalmış bir tercihtir.

İndirim Kodunu Alışveriş Sırasında Nereye Yazmam Gerekir?

İste Gelsin’ de aldığınız indirim kuponunu alışveriş sırasında kullanmak için; ödeme sayfasına giriş yaptıktan sonra Kupon Kodu bölümüne kodu girmeniz ve Kupon Kodu yazan butona tıklamanız gerekmektedir. Kodu yanlış girmeniz halinde sistem sizi uyarmaktadır.

Vodafone’dan İste Gelsin İndirim Kodunu Başkasına Verebilir miyim?

Vodafone’nun İste Gelsin için size verdiği indirim kodu veya kodları para ile satılmamaktadır. Aynı zamanda paraya da çeviremezsiniz. Hediye olarak başkasına verebilirsiniz.

İste Gelsin İndirimli Siparişi İptal Edersem Ne Olur?

Vodafone operatörünün size vermiş olduğu indirim kodu ile yapılmış olan alışverişte sipariş iptali gerçekleştirmeniz halinde tekrar kullanmanız mümkün olmamaktadır. Unutmayın ki indirim kampanyasından size verilen 25 TL indirim tek kullanımlıktır. 

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Vodafone İste Gelsin İndirim Kampanyası Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu