Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone İhtiyaca Göre Ayarlanabilen Uyumlu Tarifeler Nedir?

Vodafone, abonelerin ihtiyaçlarına göre ayarlama yapabilecekleri oldukça ilginç bir tarife hazırlamıştır. Vodafone Uyumlu Tarifeler sayesinde aboneler kendi ihtiyaçlarını internet, SMS ve dakika olarak ayarlayabilecekler.

Vodafone, hazırlamış olduğu tarifeler ile farkını ortaya koymaya devam etmektedir. Son olarak abonelerini temel ihtiyaçlarına göre oldukça uygun bir tarife hazırlayan Vodafone tarife içeriğine kendi abonelerinin düşüncelerini katmalarına fırsat tanımıştır.

Vodafone’den İhtiyacına Göre Ayarlanabilen Tarifeler Nedir?

Vodafone’den ihtiyacına göre ayarlanabilen tarifeler, aboneler ihtiyaçları doğrultusunda ayarlama yapabileceği özel tarifedir. Bu tarifeyi seçmiş olan aboneleri, mevcut olarak bulunan tarife içeriğini istediği şekilde değiştirebilir.

Vodafone’den ihtiyaca göre ayarlanabilen tarifelerde internet, konuşma ve SMS ihtiyaçları kişilerin kendi koşullarına göre değiştirilerek kullanılabilir. Uyumlu tarifeler ile ilgili tüm işlemler Vodafone’nun Yanımda uygulaması üzerinden kolay olacak şekilde yapılabilmektedir.

Dikkatle bakıldığı zaman Vodafone operatörü tarife ihtiyacına göre, değiştirilebilen içeriği sayesinde Vodafone aboneleri, kullanmak istemedikleri SMS’leri azaltabilir, internet ve dakika olarak alternatifleri seçebilir.

  • İhtiyacına Göre Ayarlanabilen Tarife İle Daha Kişisel Bir Deneyim Sağlanması

Vodafone Süper Uyumlu tarifenin değişiklik yapabilme fonksiyonuyla abonelerine telekom sektöründe alışılmadık özgür ve kişisel bir deneyim sunduklarını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, Şu sözleri dile getirdi; 

Vodafone olarak, dijital müşteri deneyimini merkez bazlı aldığımız ürün ve servisler ile abonelerimizin hayatını oldukça kolaylaştırıyoruz. Mevcut uyumlu tarifeler altında konum olarak yer verdiğimiz yeni Süper Uyumlu tarife, ihtiyaca göre ayarlanabilen yapısı olmaktadır. Süper Uyumlu tarifeye geçen abonelerimiz, ihtiyaçlarına göre tarife içeriklerini Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde tek tık ile kolayca değiştirebilmektedirler.

İhtiyacına Göre Ayarlanabilen Uyumlu Tarife Fiyatı Nedir?

Vodafone’den ihtiyacına göre ayarlanabilen uyumlu tarifeleri kullanabilmek için yanımda uygulamasından süper uyumlu tarifeye geçiş yapmak gerekir. Süper Uyumlu tarife fiyatı yıllık olarak değişmektedir;

  • 10 GB İnternet
  • Her Yöne 750 Dakika Konuşma
  • Her Yöne 500 SM
  • Süper Uyumlu tarife fiyatı İlk 12 ay 29 TL olup sonraki 12 ay 33 TL olmaktadır.

Vodafone, Süper Uyumlu tarife 5 GB’yi toplamda 12 ay boyunca hediye olmak üzere 10 GB’lık bir internet, 750 dakika konuşma ve 500 SMS içeriğiyle sunulmaktadır.

Aboneler, istedikleri zaman dakika, internet içeriklerinden kendi ihtiyaçlarına göre alternatifleri seçebilir ve kullanmadıkları SMS’leri azaltabilmektedirler. Aboneler, seçmiş oldukları tarifeyi onayladıktan sonra kullanmaya başlayabiliyorlar. 

İhtiyaca Göre Ayarlanabilen Uyumlu Tarifeler Nasıl Yapılır?

Vodafone’den ihtiyacına göre ayarlanabilen uyumlu tarifeler için gereken işlemler şu şekildedir;

  1. Cep telefonunuza Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.
  2. Vodafone Yanımda uygulamasından menü kısmına girerek Tarifem ve Paketlerin bölümün seçilmesi gerekir.
  3. Bölüme giriş yaptıktan sonra Tarifeni Düzenle butonuna gelin.
  4. Açılan menüden internet, dakika ve SMS hakları belirlenen tercih seçeneklerine göre yeniden ayarlanır.
  5. Cep telefonunuza gelen onay mesajı ile birlikte yeni kullanım hakları geçerli olacaktır.

Not: Vodafone Süper Uyumlu tarifesinde yaptığınız her bir değişiklikte ödenecek ücret üzerinde değişiklik söz konusu olmakta ve sizin seçtiğiniz haklara göre daha yüksek bir fatura ödemek zorunda olabilirsiniz.

İhtiyaca Göre Ayarlanabilen Tarife Ayarlarını Değiştirme

Adından anlaşıldığı gibi ihtiyacına göre ayarlayabileceğin bu pakette tarifeye geçiş yapan kullanıcılar, haklarını istedikleri zaman değiştirebilir. Bunun için tek yapmanız gereken şey Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmanız gerekmektedir. Kısaca her fatura döneminde bir kez değiştirebilirsiniz.

Vodafone’den Süper Uyumlu Tarifede Değişiklik için Ekstra Ödeme Var mı?

Öncelikle belirttiğimiz gibi Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Süper Uyumlu tarife ile ilgili her türlü değişikliği yapmak mümkün olmaktadır. Vodafone aboneleri, sahip oldukları tarifeleri üzerinden yapacakları her bir değişiklik için ekstradan ödeme yapmak zorunda kalabilirler.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Vodafone İhtiyaca Göre Ayarlanabilen Uyumlu Tarifeler Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı