Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Bedava İnternet Kazanma 2020 Kampanyası

Vodafone, yılın her döneminde kullanıcılarının daha fazla internet kullanımına ulaşması için birçok farklı kampanya düzenlemektedir. Çünkü internet kullanımı ile birlikte akıllı telefonlar çok daha fazla etkin ve faydalı bir hale geldiğinden dolayı mobil internet paketleri daha fazla önem kazanmaktadır. 

Vodafone tarafından kullanıcılar için sunulan bu imkanlar arasında özellikle vodafone.com.tr sayfası üzerinde yer alan Seviyorum interneti uygulaması, Vodafone Yanımda uygulaması ve FreeZone gibi platformalar önemli noktaları oluşturuyor. 

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Nasıl Yapılır?

Vodafone Seviyorum İnterneti kampanyası kapsamında size sunulan test içeriklerinde sorulan birkaç soruya cevap verilmesi ile birlikte internet karakterli belirlendikten sonra ödül kazanma şansına sahipsiniz. Bu kapsamda sorulan sorular arasında;

  • İnternet ile aranızın nasıl olduğu,
  • Bir gününüzü nasıl geçirdiğiniz,
  • Sizin için internet ve mobil kullanımında sosyal medya, kitap okuma, online oyunlar gibi uygun şıkların seçilmesi,
  • İnternet, telefon ve bilgisayar kullanımı hakkında sizin için uygun konuların seçilmesi gibi noktalar bulunmaktadır. 

Seviyorum İnterneti 3GB Testi Fırsatı Nedir?

İsterseniz birkaç soruluk bu süreç sonrasında internet kişiliğinizi güncel olarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca isteğinize bağlı olarak yaklaşık birkaç dakika daha teste devam etmek ile birlikte 3 GB gibi bir internet paketi kazanabilirsiniz. Bedava internet kampanyasına git

Kısmen eğlenceli kısmen kullanımınıza bağlı şekilde yaklaşık bir tahminin ortaya çıkarılması ile birlikte internet kullanım özelliklerinizi net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Aslında sonrasında yeniden teste devam et seçeneğini kullanarak, kampanya koşulları hakkında bilgi elde edebilir ve 3 GB kazanma şansı yakalayabilirsiniz. 

Vodafone Yanımda İnternet Paketleri Nedir?

Tüm işlemleri mobil şekilde gerçekleştirmek açısından kolaylık oluşturan Vodafone Yanımda uygulaması üzerinde de hediye internet kazanabilirsiniz.

Bu kapsamda Vodafone Yanımda uygulamasını indiren Vodafone kullanıcıları, sadece Hoş Geldin Kampanyası sayesinde dahi bir hafta süreyle 5 GB internet kazanabilir. 30 Kasım 2020 tarihine kadar sürecek olan bu kampanyada, 4,5G internet hızı ile birlikte 7 gün geçerli kullanım elde edilebilir. Vodafone yanımda bedava internet için tıkla

Vodafone FreeZone İnternet Avcıları Oyunu

Vodafone firmasının gençler için kullanıma sunduğu FreeZone platformu sayesinde gençler çok daha keyifli fırsatlar elde edebiliyor. Örnek olarak sokakta internet avını başlatan bir oyun olarak “İnternet avcıları” hem Apple telefonlarda hem de Android telefonlarda kullanılabiliyor. Bu sayede sokakta megabayt avlamaya başlayarak, hediye internet paketine ulaşmak mümkün oluyor. Oyunu oynamak ve internet kazanmak için

GSM numarası ve Vodafone Yanımda şifresi ile uygulamaya girdikten sonra internet avı başlıyor. Oyuna başlamak için lokasyon ayarları ve veri paylaşım bilgilerinin açılması gerekir. 26 yaş altı aboneler özel olarak bu uygulamayı kullanabilir. 

Vodafone Hergün Geçerli 5GB İnternet Anında Almak için Tıklaa!!

Oyun sırasında “BİT” adı verilen karakterler toplanır. Toplanan BİT adı verilen karakterler, ücretsiz bir şekilde data paketine çevrilebilir. Karakterler data paketine çevrilirken, aynı gün içerisinde yalnızca bir defa kullanılabilir. 

1 saatlik 1GB ücretsiz internet paketi ayda en fazla 15 defa, 6 saatlik 1GB paket ayda en fazla 4 defa ve 1 günlük 1GB ücretsiz internet paketi en fazla 1 defa kullanılabilir. 

Ayrıca BİT denilen karakterleri ücretli olarak data paketine çevirmek için 3 TL ile 1 günlük 1 GB paketi, 5 TL ile 1 günlük 2 GB paketi ve 7 TL ile 1 haftalık 4 GB internet paketi elde edilebilir.  

Benzer Konular

7 Kişi Katıldı

  1. Vodofone seviyorum testide güzel ama yanımda uygulamasi 2 aydır internet net k8nuşma yerine alışveriş indirimi gönderiyor bu hediyeler hatlara özel mi geliyor?

  2. Arkadaşlar herkese öneririm gerçekten Vodafone da çok güzel kampanya lar var herkese Vodafone tavsiye ederim

SORU - CEVAP

 "Vodafone Bedava İnternet Kazanma 2020 Kampanyası" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu