Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone FreeZone Tarifeleri ve Paketleri Nedir?

Vodafone Freezone gençlere özel olarak düzenlenmiş olan tarifede internet, dakika ve mesaj hakkı kullanıcılara bol bol olacak şekilde verilir. Üstelik paketlerin fiyatları en uygun ve ekonomik olarak belirlenir. Koşulları sağlayan herkes Vodafone Freezone dünyasında avantajlı iletişimin farkını yaşayacaktır.

Ayrıca Vodafone Freezone kampanyasında 30 TL ve üzerinde TL yükleme yapanlar bedava internet hakkı kazanırlar.

Vodafone Freezone Nedir?

26 yaşının altındaki abonelere özel olarak hazırlanan Vodafone Freezone yeme içme, eğlence, giyim, konuşma, mesajlaşma, internette serbestçe zaman geçirme gibi pek çok avantajlı özelliğe sahiptir.

Faturalı ve faturasız hatlara özel tarifelere sahip olan Freezone marka fırsatları, Freezone stüdyo, freezone gaming ve diğer fırsatları da içerir. Günlük yaşam ve iletişim ihtiyaçları ekonomik ve fırsat dolu şekilde karşılanabilir.

Vodafone Uyumlu Genç 7 Tarifesi

Vodafone uyumlu genç 7 tarifesi ilk üç aya özel 37 TL olup sonraki 12 ay boyunca 44 TL şeklinde ücretlendirilir. Abonelere ilk ay 20 GB internet hakkı hediye olarak verilir. Buna ek olarak paketin içerisinde her yöne 750 dakika ve 250 SMS hakkı da yer almaktadır.

Vodafone Redli Genç Oyuncu Tarifesi

Vodafone redli genç oyuncu tarifesi online’a özel ilk 3 ay boyunca aylık 50 TL ve sonraki 12 ay boyunca aylık 59 TL olacak şekilde ücretlendirilir. Paket kapsamında her yöne 1000 dakika konuşma ve 250 SMS yer almaktadır.

Ayrıca ilk ay abonelere 20 GB hediye verilmektedir. Verilen 24 GB internetin 12 GB’ı Twitter, Facebook, Youtube, İnstagram, Spotify ve Youtube Music gibi platformlarda geçerlidir.

Belirtilen fiyatlar taahhütlü olup aboneler taahhüt yapmadan paketten yararlanmak istediklerinde aylık 89 TL ödeyeceklerdir.

Vodafone Uyumlu Genç 15 Tarifesi

Vodafone uyumlu genç 15 tarifesi 26 yaşı altındaki abonelere özel olup paketin aylık taahhütsüz fiyatı 69 TL’dir. Paket kapsamında abonelere 250 SMS, 750 dakika ve 15 GB + 2GB hediye internet hakkı verilir.

Aynı zamanda tarife içinde sınırsız Whatsapp özelliği de vardır. Ekstra verilen 2 GB hediye internet hakkı Facebook, Twitter, İnstagram, Youtube, Spotify gibi platformlarda kullanılır. Tarifede ilk ay 20 GB hediye internet de vardır.

Vodafone Uyumlu Genç 11 Tarifesi

Vodafone 2020 yılı kampanyaları arasında yer alan uyumlu genç 11 tarifesi için online işlemlerden başvuru yapıldığında 10 GB hediye internet kazanılacaktır. Tarifenin içerisinde her yöne 250 SMS ve 750 dakika ile 11 GB + 2GB internet hakkı vardır. Bu haklardan ilk 3 ay boyunca 35 TL’ye yararlanılabilir.

Vodafone Freezone Faturasız Paketler

Vodafone Freezone faturasız paketler içerisinde genç kolay paketler geniş yer tutmakta olup buna ek olarak farklı hediye ve kampanyalardan da yararlanılabilir. Bu paketlerden yararlanabilmek için Vodafone Yanımda uygulaması kullanılabilir.

Vodafone Genç Kolay Paket 6

Vodafone faturasız paketler arasında yer alan genç kolay paket 6 aylık 30 TL olarak ücretlendirilir. Paket içerisinde sınırsız whatsapp hakkı, 3 GB Youtube, İnstagram, Facebook, Twitter ve Spotify kullanım hakkı vardır.

Ayrıca paket içerisinde 3 GB internet, her yöne 750 dakika konuşma ve her yöne 250 SMS hakkı yer almaktadır. Yapılan paket 28 gün için geçerlidir ve süre dolunca tekrar etmez.

Vodafone Genç Kolay Paket 8

Vodafone genç kolay paket 8 diğer genç kolay paketlerinden internet hakkı ve fiyat yönünden ayrılır. Pakette 8 GB internet kullanım hakkı vardır ve buna ek olarak sosyal medya kullanımları için ekstra internet hakkı verilir. Tarife aylık 35 TL olup yirmi sekiz günlük süre içinde ekstra bir ödeme yapılmamaktadır.

Vodafone Genç Kolay Paket 10

Vodafone genç kolay paket 10 aylık 35 TL olup paket içerisinde 5 + 5 GB internet hakkı vardır. Ekstra 5 GB internet hakkı sosyal medya kullanımları içindir. Buna ek olarak sınırsız whatsapp kullanım imkanı da vardır. Yapılacak Whatsapp kullanımlarına sesli ve görüntülü görüşmeler de dahil edilmiştir. Aylık fiyata vergiler dahildir.

Vodafone Genç Kolay Paket 13

Vodafone genç kolay paket 13 kendiliğinden yenilenmeyen 28 gün boyunca kullanılabilen bir pakettir. İsteyen aboneler paketi ilerleyen dönemde tekrar satın alabilirler. Paketin içerisinde Whatsapp kullanımları sınırsız olup İnstagram, Youtube, Facebook, Spotify, Twitter kullanımları için ekstra internet verilmektedir.

Freezone Bedava İnternet Nasıl Alınır?

  • Geçerli olan Freezone 30 TL üzeri yükleme yapana 2 GB hediye internet kampanyası için kullanıcının 26 yaş altında olması gerekir.
  • Yaş şartı Freezone için geçerli olup faturasız hat sahibi olan kişiler kampanyadan yararlanabilir.

Freezone 30 TL Yükleme Yapana 2 GB Hediye

Vodafone Freezone kampanyaları arasında yer alan 30 TL yükleme yapana 2 GB hediye internet kampanyası tüm Freezone kullanıcıları için hazırlanmıştır.

  • Hediye internet hakkı 30 TL ve daha fazla yükleme yapan abonelerin hattına otomatik olarak gelecektir.
  • Yüklemenin hangi kanal aracılığıyla yapıldığı önemli değildir.

Freezone 2 GB Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Freezone 2 gb hediye internet kampanyası için tek yapılması gereken faturasız hat kullanıcısı olan Vodafone’lular yükleme işlemlerini Vodafone online işlemler ya da Yanımda uygulaması üzerinden kolayca yapabilir.

  • Giriş yapılması ve kaç TL yükleneceğinin işaretlenmesi yeterli olacaktır.
  • Yapılan yükleme anında numaraya iletilecek ve birkaç dakika içerisinde hediye internet hakkı da otomatik olarak verilecektir.

2 GB Hediye İnternet Ne Kadar Kullanılır?

  • Vodafone Freezone 2 GB hediye internet hakkı 2 gün geçerli olacak şekilde verilir.
  • Bu haktan yararlanmak için 26 yaş altında faturasız hat kullanıcısı olmak gerekir.
  • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan internet hakları sürenin bitmesiyle birlikte otomatik olarak silinecektir.
  • Hediye internet hakkını başlangıcı ve bitişi ile ilgili bilgilendirme kısa mesajla yapılacaktır.

2 GB Hediye İnternet Nasıl İptal Edilir?

Vodafone Freezone 2 GB hediye internet kampanyasının iptali için ekstra bir işlem yapmaya gerek yoktur. Verilen hediye internet 2 gün geçerli olduğundan süre bitince otomatik olarak sona erecektir. Bu sürenin dolmasıyla kullanıcı kısa mesajla bilgilendirilecektir.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Vodafone FreeZone Tarifeleri ve Paketleri Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu