Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Faturasız Tek Seferlik İnternet Paketleri

Vodafone zor durumlarda kaldığınız an da sizlere tek sefer kullanabileceğiniz ek tarifeler, paketler sunuyor. Akıllı cihazlarında interneti aktif olarak kullanan tüm bireylere maalesef ki kullandıkları internet paketleri yetmemektedir.

Bu durumlarla karşılaşan kullanıcıları için Vodafone bedava internet paketleri üzerinde yoğunlaşarak sizlere en uygun kampanyaları düzenlemektedir. Özellikle faturasız hat kullanan Vodafone müşterileri için sona eren paketler ya da kampanyalar büyük sorun teşkil ettiğinden dolayı operatör tek seferlik kolay paketler devreye sokmaktadır.

Vodafone Faturasız Paketler Yeni Gelenler İçin Kampanyası

Sadece internet için değil dakika ve mesaj hakkı içinde bu tek seferlik kampanyalardan yararlanma şansına sahipsiniz. Genelde kullanılan paketler müşterinin bilgisi olmadan yenilenmektedir.

Fakat tek seferlik kampanyalar için böyle bir durum söz konusu olmamakla birlikte kullanım süresi bittiğinde tercih edilen paket için yenilenme olmaz. Oldukça uygun fiyatlı olan internet paketlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

vodafone saçma güzel paketler

Biliyorsunuz ki birçok paket sadece yurt içinde geçerlidir. Fakat Vodafone devreye soktuğu Kolay turist 15 Paketi sayesinde abonelerine yurt dışı seyahatlerinde de yardımcı oluyor.

Vodafone Kolay Paketler Şartları

Bu paket fiyat konusunda oldukça ucuz ve bir aylık olmaktadır. Süresi biten paket tekrar talep oluşturmama durumlarında yenilenmez.

Faturasız hat kullanan tüm Vodafone kullanıcıları tercih edebilirler.Bu paketlerin süreleri 28 gün olmakla beraber 28 günün sonunda silinir ve yenilenmezler.Kullanılmayan vodafone bedava internet, mesaj ve konuşma süreleri başka bir döneme devretmez.

İstediğiniz pakete kayıt olduktan sonra hattınıza tanımlanır ve kullanmaya başlarsınız.

  • Ödemelerinin vodafone bayisine yapıldığı paketlerden 10 kez yararlanabilirsiniz.
  • Paketlerin başlangıç ve bitiş süresi hakkında kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Kalan paket bakiyelerinizi ücretsiz olarak sorgulama hakkına sahipsiniz.

Benzer Konular

3 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Vodafone Faturasız Tek Seferlik İnternet Paketleri" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu