Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Vodafone Faturasız Tek Seferlik Kolay Paketler Bedava İnternet

Vodafone Faturasız Tek Seferlik Kolay Paketler Bedava İnternet

Her geçen gün farklı bir avantaj ile kullanıcılarını sevindiren Vodafone zor durumlarda kaldığınız an da sizlere tek sefer kullanabileceğiniz ek tarifeler, paketler sunuyor. Akıllı cihazlarında interneti aktif olarak kullanan tüm bireylere maalesef ki kullandıkları internet paketleri yetmemektedir. Bu durumlarla karşılaşan kullanıcıları için Vodafone bedava internet paketleri üzerinde yoğunlaşarak sizlere en uygun kampanyaları düzenlemektedir. Özellikle faturasız hat kullanan Vodafone müşterileri için sona eren paketler ya da kampanyalar büyük sorun teşkil ettiğinden dolayı operatör tek seferlik kolay paketler devreye sokmaktadır. Sadece internet için değil dakika ve mesaj hakkı içinde bu tek seferlik kampanyalardan yararlanma şansına sahipsiniz. Genelde kullanılan paketler müşterinin bilgisi olmadan yenilenmektedir. Fakat tek seferlik kampanyalar için böyle bir durum söz konusu olmamakla birlikte kullanım süresi bittiğinde tercih edilen paket için yenilenme olmaz. Oldukça uygun fiyatlı olan internet paketlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Biliyorsunuz ki birçok paket sadece yurt içinde geçerlidir. Fakat Vodafone devreye soktuğu Kolay turist 15 Paketi sayesinde abonelerine yurt dışı seyahatlerinde de yardımcı oluyor. Bu paket fiyat konusunda oldukça ucuz ve bir aylık olmaktadır. Süresi biten paket tekrar talep oluşturmama durumlarında yenilenmez.

Vodafone Kolay Paketler Şartları

  • Faturasız hat kullanan tüm Vodafone kullanıcıları tercih edebilirler.
  • Bu paketlerin süreleri 28 gün olmakla beraber 28 günün sonunda silinir ve yenilenmezler.
  • Kullanılmayan vodafone bedava internet, mesaj ve konuşma süreleri başka bir döneme devretmez.
  • İstediğiniz pakete kayıt olduktan sonra hattınıza tanımlanır ve kullanmaya başlarsınız.
  • Ödemelerinin vodafone bayisine yapıldığı paketlerden 10 kez yararlanabilirsiniz.
  • Paketlerin başlangıç ve bitiş süresi hakkında kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
  • Kalan paket bakiyelerinizi ücretsiz olarak sorgulama hakkına sahipsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.