Tarifeler

Vodafone Faturasız Paketlerde En İyi Tarifeler Nedir?

Vodafone, faturasız paket kullanmak isteyenler için her zaman farklı tarifeler ile avantajlar sağlamaktadır. Vodafone faturasız tarifeler kapsamında, yeni gelen kişiler için veya Vodafonelu olan kullanıcılar için farklı farklı özelliklerde tarifeler sağlanmaktadır. Bu nedenle halihazırda Vodafone kullanıcısı olan kişiler Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kendileri için en uygun yeni tarifeleri ve devam eden tarifeleri görebilirler. Bunun dışında faturasız tarifeler kapsamında 3 kategoride;

  • Sınırlı süre için geçerli tarifeler
  • Yenilenen tarifeler
  • Gençlere özel FreeZone faturasız tarifeler gibi seçenekler sunulmaktadır. 

Sınırlı Süre İçin Geçerli En Avantajlı Faturasız Paketler

Halihazırda 2020 yılında Vodafone tarafından yeni Vodafone aboneleri veya tüm Vodafone aboneleri için kullanılabilmek üzere yenilenen sınırlı süreli faturasız paketler yer almaktadır. Bu paketlerde en önemli nokta olarak, kontrol kullanıcıda olmak üzere 30 gün yeniden bekleme koşulu bulunmadan kullanıcı istediği her an tarifeyi yeniden satın alma hakkına sahiptir. 

YENİ YAYINLANDI->
Vodafone Paket İptal Etme Nasıl Yapılır?

Örneğin; YENİLENEN 2 tarifesi içerisinde; her ay 22 TL karşılığında 2GB internet, 750 dakika ve 250 SMS elde edilebilir. Tarifeye geçiş için YENILENEN2 yazılarak, 7000’e SMS göndermek yeterlidir. 

YENİLENEN 1500 tarifesinde yine aylık 22 TL karşılığında; 1500 dakika, 500MB ve 250 SMS elde edilebilir. YENILENEN1500 yazılarak, 7000’e SMS göndermek tarifeye geçiş için yeterlidir. 

En Avantajlı Yenilenen Tarifeler

Sınırlı süre için kullanım hakkı tanınan tarifeler dışında da yenilenen tarifeler kapsamında yeni Vodafone üyelerinin özel olarak elde edebileceği tarifeler veya tüm Vodafone abonelerinin elde edebileceği tarifeler bulunmaktadır. Bu kapsamda paketler arasında;

Yeni Vodafone abonelerine özel olarak, 22 TL ücret ile YENİLENEN 2 tarifesi kapsamında; 2GB internet, her yöne 750 dakika ve 250 SMS kullanılabilir. 30 gün geçerli tarifenin geçiş işlemi için YENILENEN2 yazılarak, 7000’e SMS gönderilmesi yeterli olacaktır. 

YENİ YAYINLANDI->
Telefon Numarası Gizleme ve Engelleme

En yüksek noktada bulunan YENİLENEN 8 tarifesinde ise 35 TL karşılığında; 8GB internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 250 SMS elde edilebilir. 30 gün geçerli paketin geçiş işlemi için YENILENEN 8 yazılarak, 7000’e SMS gönderilebilir. 

En Avantajlı Gençlere Özel FreeZone Tarifeler

Vodafone tarafından gençler için sunulan avantajlı tarifeler arasında ise yine faturasız olarak FreeZone tarifeler yer almaktadır. Bu tarifeler, 26 yaş altındaki gençler için sevdikleri uygulamada internet kullanımını ikiye katlayan bir özellik gösteriyor. Bu kapsamda yeni gelenlere özel olarak sunulan bu tarifelerde, ücretsiz paket seçimleri için Instagram paketi, Youtube gamer video paketi veya Spotify müzik paketi ücretsiz seçilebilir. 

Bu tarifeler kapsamında da 3 farklı seçenek olarak;

YENİ YAYINLANDI->
Vodafone Tarifeleri 2020 Faturalı, Faturasız Nedir?

22 TL karşılığında SAÇMA GÜZEL 4+ tarifesinde; 2GB kısmı seçilen pakette olmak üzere 4GB internet, 750 dakika konuşma, 250 SMS ve sınırsız WhatsApp kullanımı alınabilir. 

35 TL karşılığında SAÇMA GÜZEL 10 tarifesi kapsamında; 5GB kısmı seçilen pakette olmak üzere 10GB internet, 750 dakika konuşma, sınırsız WhatsApp kullanımı ve 100 SMS alınabilir. 

Son olarak 43 TL karşılığında SAÇMA GÜZEL 14 tarifesinde; 7GB kısmı seçilen pakette olmak üzere 14GB internet, 750 dakika konuşma, sınırsız WhatsApp kullanımı ve 250 SMS kullanımı elde edilir.  

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Bir Kişi Katıldı

  1. Merhaba tarife degisikligi yapmayi dusunuyorum.FAkat hattima uygun bir teklif cikmiyor.YArdimci olabilirmisiniz

SORU - CEVAP

 "Vodafone Faturasız Paketlerde En İyi Tarifeler Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı