Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Vodafone Faturasız 3 Lü Paketler

Vodafone Faturasız 3 Lü Paketler

Hayatınızın her noktasında internete ihtiyacınız olabilir. Bu yüzden de seçtiğiniz operatörün internet kapsama alanında ne kadar güçlü olup olmadığı çok önemlidir. Vodafone internet kapsama alanı olarak oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. İster faturalı ister faturasız olsun tüm Vodafone müşterileri oldukça avantajlı kampanyalara sahip olma şansı vardır. 26 yaş ve altı kullanıcılarına özel geliştirdiği Freezone paketler her geçen gün yenilenmektedir. Tarifenize ek internetiniz bittiğinde Vodafone de DOLDUR yaparak sadece 10 liraya hattınıza internet tanımlayabilirsiniz.

Vodafone FreeZone 3 Lü Paketleri

Gençlere yönelik Freezone paketlerinde kısa mesaj hakkı oldukça fazladır. Tamamen gençlerin ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan paketlerden tüm freezone’ li gençler yararlanabilmektedir. Siz de Vodefone Freezoneli olarak avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Vodafone 3 Lü frezzone pakete sadece 10 TL ye sahip olmak için DOLDUR 3GB yazarak 7000’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Vodafone Dakika, SMS ve İnternet Sorgulama

Sorgu yapıldıktan birkaç dakika içerisinde cevabınız tekrar mesaj olarak sizlere gelecektir. Bunun en kısa ve pratik işlemlerden birisi olduğunu belirtmenin yanı sıra aynı zamanda 7000’İ ücretsiz bir şekilde arayarak birazcık işlem süresini uzatarak öğrenmek de mümkün olacaktır. Tamamen ücretsiz bir şekilde sorgulama işleminin yapılacağını belirtmekte fayda var. Dolayısıyla Vodafone dakika, SMS ve internet sorgulama için belirlenmiş olan bu yöntemleri tercih etmek olacaktır. Bu sorgulamalar yapıldığı zaman hata alınıyorsa o zaman sistemle alakalı bir güncellemenin olduğunu, bir süre sonrasında düzeleceğini ve sorgulama işleminin de yeniden yapılabileceğini belirtmekte fayda var. Bütün bunlarla birlikte eğer ki problem devam ederse o zaman operatör ile iletişime geçmek ve sonrasında da bu problemin, bu durumun ortadan kaldırılmasını sağlamak için adım atmak da her daim önemlidir. Böylelikle sizler de bu problemden her daim rahat bir şekilde kurtulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.