Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Faturalı ve Faturasız Ek Paketleri

Faturalı ya da faturasız hatlarda internet, konuşma ve SMS paketlerini yanımda uygulaması ile vodafone ek paketleri hepsi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Faturasız Hatlar İçin Ek İnternet ve Dakika Paketleri

Eğer sizde tarifem bana yetmiyor diyenlerdenseniz, internetim daha çok olmasını istiyorum diyorsanız, 5 TL karşılığında Büyük Seçim 1GB paketini alabilirsiniz. Tarifenizle birlikte devam eder.

Çok sıkıştınız ve sadece 1 günlüğüne çok az bir internet paketine ihtiyacım var diyorsanız, sadece 2 TL karşılığında Günlük 150 MB paketini alabilirsiniz. Vodafone operatörünün müşterilerine sunduğu Karakartal 9TL Destek Paketi ile Beşiktaş’ın kazandığı her maç için 24 saatliğine geçerli 500 MB sosyal medya internet paketi hattınıza tanımlanır.

Vodafone Freezone Ek Paketi

Vodafone Freezone paketi olan ve 18 TL karşılığındaki Faturasız Genç Aylık 1 GB ile internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yine Vodafone faturasız müşterilerine özel bir hafta boyunca geçerli olan ve tekrar etmeyen 9,9 TL karşılığındaki Haftalık 1GB internet paketi ile asla internete sıkışmayacaksınız.

Vodafone Youtube Paketi

İnternetten çok video izleyen ve sürekli internet sıkıntısı çekenler için Vodafone Pass Video tam size göre olacaktır. Bu paketi aldığınızda You Tube ve İzlesene gibi uygulamalar internetinizden yemez. 29 TL karşılığında alınan bu paket her ay tekrar eder.

Önemli -> Vodafone Bedava 4GB İnternet Paketi Kampanyasını Kaçırma Hemen Tıkla!!

Vodafone Dakika Ek Paketleri

Tarifenizdeki dakikalarınız size yetmiyor ise, Vodafone ek paket hizmetleri ile her zaman yanınızda olmaktadır. Her yöne geçerli olan ve tarifenizle birlikte devam eden, 5TL karşılığında kullanımınıza sunulan Büyük Seçim 250 Dk paketi tam size göre olmaktadır.

Eğer ben çok konuşuyorum ve beni 250 Dk kesmez diyorsanız, tarifenizle birlikte devam eden ve 5TL karşılığında kullanımınıza sunulan Büyük Seçim 500 Dk paketi işinizi kesinlikle görecektir.

Faturalı Hatlar İçin Ek İnternet ve Dakika Paketleri

Vodafone sadece faturasız hatlarına değil, aynı zamanda faturalı hatlarına da birçok paket sunmaktadır. Özellikle çok video izleyenler için 15 TL karşılığında yenilenmeyen Haftalık Video Pass paketi hizmeti sunmaktadır.

Vodafone Sosyal Medya Paketleri

Yenilenmeyen ve 10 TL karşılığında kullanıcılarının hizmetine sunulan Haftalık Sosyal Pass paketi ile bir hafta boyunca Facebook, Instagram ve Twiterda kullanacağınız internetiniz olmaktadır.

Sizlere Vodafone ek paketleri arasında yer alan 6 TL karşılığında Haftalık Oyun Pass (45.000Çip) paketi ile rahatça oyun oynayabilme imkânı da sunulmaktadır.

Vodafone Ek Paket İptal Etme

12 TL karşılığında Aylık 1GB (2 ay dijital koruma hediyeli) paketi hizmeti sunulmaktadır. İptal etmezseniz dijital koruma paketi 4 TL karşılığında devam edecektir.

  • Sizlere Vodafone 7 TL karşılığında Aylık Her Yöne 250 Dakika paketi sunmaktadır.
  • Yine 5 TL karşılığında Aylık 500 Dk paketi seçeneğinizde bulunmaktadır.

Faturalı ya da faturasız hatlarda internet, konuşma ve SMS paketlerini Vodafone yanımda Uygulamasına bağlanarak, Vodafone Online Self Servis’e bağlanarak, sesli yanıt servisi 7000’i arayarak ya da *7000#’i tuşlayarak Vodafone paket iptal ettirme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Önemli -> Vodafone Bedava 4GB İnternet Paketi Kampanyasını Kaçırma Hemen Tıkla!!

Bunların haricinde en yakın Vodafone şubesine giderek ya da müşteri hizmetleri üzerinden de paket iptali yapabilmektesiniz.

Benzer Konular

4 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Vodafone Faturalı ve Faturasız Ek Paketleri" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu