Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Faturalı Tarifelerde En Avantajlı Paketler

Vodafone, Türkiye’de özellikle faturalı kullanım gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar için farklı tarifeler ile fırsatlar sağlamaktadır. Bu kapsamda Vodafone tarafından sunulan tarife sayısı güncel olarak 20’nin üzerinde bir rakam oluştursa da bazı tarifeler belirli seriler oluşturmakla birlikte artan kullanım miktarları ile birbirine benzemektedir. 

Bugün Vodafone tarafından sunulan faturalı tarifeler kapsamında sınırsız internet veya sınırsız konuşma gibi özellikler sunulması dışında taahhütlü, taahhütsüz, belirli yaş gruplarına özel veya ekonomik paketler gibi seçenekler bulunmaktadır. Bu nedenle özellikle Vodafone faturalı tarifeler arasında;

 • Uyumlu tarifeler
 • Redli tarifeler
 • Saçma Güzel Online tarifeleri
 • Pass tarifeleri gibi seçenekler bulunmaktadır. 

En Avantajlı Faturalı Vodafone Uyumlu Tarifeleri

Vodafone uyumlu faturalı tarifelerde güncel özellikleri incelendiğinde, uyumlu kullanım sağlamaları yani artan kullanım özelliklerinin bir sonraki aya devretmesi gibi noktalar bulunmaktadır. 

Bu tarifeler kapsamında en düşük ücret ile birlikte UYUMLU 1GB tarifesi tercih edilebilir. Tarifede taahhütlü şekilde 12 ay boyunca 29 TL veya taahhütsüz olarak 149 TL karşılığında kullanım sağlanabilir. Tarife içerisinde 6GB internet, 750 dakika ve 250 SMS bulunmaktadır. 

Uyumlu tarifelerde en yüksek tercih olarak UYUMLU Online 6 tarifesi tercih edilebilir. Tarifede 12 ay taahhüt ile birlikte aylık 45 TL ve taahhütsüz olarak aylık 65 TL ödenmesi gerekir. Tarifede 11GB internet, 1000 dakika konuşma, 250 SMS yer alırken, seçilen Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp gibi herhangi bir uygulama sınırsız kullanılabilir. 

En Avantajlı Vodafone Redli Tarifeler

Red özellikleri ile daha avantajlı ve fırsat dolu görülen tarifelerde ise en düşük tarife olarak 13 GB internet bağlantısı sağlayan REDLİ 8 paketi tercih edilebilir. Bu paket kapsamında;

 • Taahhüt ile 12 ay 49 TL ve taahhütsüz olarak aylık 79 TL ücret ödenir. 
 • Paket kapsamında her ay 13GB internet, 1000 dakika konuşma ve 250 SMS kullanımı sağlanır. 
 • Vodafone ve sabit hatlar ile sınırsız konuşma bulunur. 
 • 100’den fazla ülkede Türkiye’deki gibi kullanım sağlanabilir. 
 • Hotels.com sayfasında %10 indirim ayrıcalığı sunulur. 
 • Özel bir kampanya ile 12 ay geçerli aylık 5 GB hediye internet kazanılabilir. 

Diğer noktada en yüksek özellikli Redli tarife açısından taahhütlü aylık 189 TL ve taahhütsüz aylık 219 TL karşılığında RED FIRST tarifesi seçilebilir. 45GB internet, 4000 dakika konuşma ve 4000 SMS ile bu tarife kullanılabilir. 

En Avantajlı Saçma Güzel Online Tarifeleri

Saçma Güzel Online tarifeleri özellikle taahhüt bulunmaması kapsamında daha avantajlı bir kullanım oluşturmaktadır. Ancak bu tarifeler 26 yaş altında özel olmak ile birlikte en düşük kullanımda; aylık 32 TL karşılığında SAÇMA GÜZEL 6 tarifesinde; 8 GB internet, 500 dakika ve 100 SMS ile sınırsız WhatsApp elde edilebilir. 

En yüksek noktada ise aylık 59 TL kapsamında SAÇMA GÜZEL ONLİNE L tarifesi ile 22 GB internet, sosyal, müzik, gamer video bağlantıları ücretsiz, 1000 dakika konuşma, 100 SMS ve sınırsız WhatsApp kullanımı elde edilebilir. 

En Avantajlı Pass Tarifeleri

Bu kapsamda sunulan 2 farklı tarife bulunması ile birlikte BENİM PASS’İM tarifesinde; 

 • Taahhüt ile ayda 99 TL, 
 • Taahhütsüz aylık 329 TL, 
 • 14GB internet, 
 • İnternetten yemeyen 3 uygulama seçme hakkı, 
 • 2.000 dakika ve 250 SMS kullanımı elde edilebilir. 

Ayrıca RED ONLINE PASS’İM tarifesinde ise taahhütlü aylık 65 TL ve taahhütsüz aylık 95 TL karşılığında 15GB internet, seçilen bir uygulamada sınırsız kullanım, 1000 dakika konuşma ve 250 SMS elde edilebilir.  

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

 1. Iyi günler devreden uyumlu 4 tarifesini kullanıyorum.
  Satın almadığım halde ilk ay ucretsiz iletişim pass’im var iptal etmek istiyorum ancak iptal edemiyorum.
  Nasil iptal edebilirim
  *7000# i aradım paket görünmüyor.

SORU - CEVAP

 "Vodafone Faturalı Tarifelerde En Avantajlı Paketler" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı