Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Faturalı Faturasız Bedava İnternet 2020

Vodafone kullanıcılarına yönelik kampanyalar da düzenlemektedir. Paketler, ek paketler gibi çok sayıda kampanyaya ek olarak bedava internet kampanyaları olmak üzere çok sayıda bedava kampanya düzenlemektedir. Günümüzün giderek büyümekte olan Gsm operatörleri arasında yer alan operatör kullanıcılarına yönelik düzenlemekte olduğu kampanyalarla ikinci sırada yer almaktadır.

Vodafone Bana Ne Var Hilesi 2020

2020’de de çok sayıda bedava internet kampanyası geliştirmektedir. Çeşitli hediyelere ek olarak aynı zamanda 500 MB, 1 GB, 2 GB, 4 GB, 5 GB gibi bedava internet seçenekleri olmak üzere birbirinden farklı hediyeler kazanılabilmektedir.

Bana ne var kampanyasından bedava hediye kazanabilmek için Vodafone kullanıcısı Vodafone Yanımda uygulamasının indirilmesi ve kullanıcı telefon numarası ve şifresi üzerinden giriş yapması gerekmektedir. Uygulama içerisinden bana ne var bölümünde bulunan çarkın çevrilmesiyle bedava hediye kazanılabilmektedir. Böylelikle bana ne var çarkı çevirerek bedava hediye kazanılmaktadır. 

Bana ne var uygulamasından bedava internet ve hediye kazanmanın tek yolu çark uygulaması olmamaktadır. Kampanyadan SMS yoluyla yararlanılabilmektedir. Kullanıcı telefonunun mesaj bölümünden BANANEVAR yazarak 5065’e SMS göndermesi yeterli olmaktadır. Böylelikle kullanıcının kazanacağı hediye yine SMS olarak kullanıcı bilgilendirmekte kullanıcının hattına yüklenmektedir. 

Vodafone Ücretsiz İnternet Paketi Oyunu

Vodafone operatörü üzerinden bedava internet kazanabilmenin bir diğer yöntemi vodafone internet paketi oyunu yer almaktadır. Vodafone Freezone kullanıcı üyelerine günlük olarak ücretsiz internet paketi seçeneği sunmaktadır. Kullanıcıların bu süreçte yapmaları gereken tek nokta oyun uygulamasını telefona indirerek oyunu oynamaktadır. Oyunla birlikte de bedava internet paketi kazanılabilmektedir. İsterseniz seviyorum interneti testi konumuzdan daha kolay internet kazanabilirsiniz

YENİ YAYINLANDI->
Vodafone Fatura İptali için İtiraz Nasıl Yapılır?

Vodafone Freezone Kampanyası 4GB Ücretsiz İnternet 2020

Vodafone’nin 26 yaş altında olan kullanıcılarına yönelik olarak düzenlediği kampanya içerisinde yer almaktadır. Vodafone Freezone Club Kampanyası dahilinde uyguladığı kampanyayı ifade etmektedir. kampanya dahilinde 4 GB bedava internet kazanmaları için Vodafone Freezone World’e katılması gerekmekte böylelikle kullanıcı 24 saatli geçerli olacak şekilde 4 GB bedava internet kazanmaktadır. Söz konusu kampanya 31 Mart 2020 tarihine geçerli olmaktadır. 

Vodafone TL Yükleme ile İnternet Kazanma

Vodafone ücretsiz internet hediyeleri sürecinde ön ödemeli hat sahiplerini de unutmamaktadır. 26 yaş altı olan ön ödemeli hat kullanıcısı olan Vodafonelular yararlanabilmektedir. Bedava internet kazanabilmek için kullanıcının 30 TL ya da üzerinde ödeme gerçekleştirilmesinin ardından gelecek olan ilk ay kullanıcıya bedava 2GB interneti tanımlanmaktadır.

Vodafone ücretsiz internet kazanmanın yollarından biri de ön ödemeli hat sahiplerine özeldir. İnternet kampanyası kapsamında, 26 yaşın altındaki Vodafone kullanıcıları 30 TL ve üzeri ödeme yaptıktan sonra aylık 2GB internet kazanabilirler.

Vodafone 2020 Yıllık 1.5 GB Hediye

Vodafone akıl küpü tarifelerini kullanan kullanıcılarına yıl içerisinde üç farklı zamanda 500 MB bedava internet vermektedir. Vodafone akıl küpü kullanıcıları bu kampanyadan yararlanabilmek için SMS yoluyla başvuruda bulunması gerekmektedir. Kullanıcı hakkını kullanabilmek için telefonlarının mesaj bölümüne 500 MB yazması ve mesajı 3636’ya göndermesi gerekmektedir. Kullanıcıların bu noktada dikkat etmesi gereken nokta ise kampanyanın faturalı kullanıcılara yönelik olduğunun kullanıcılar tarafından bilinmesi gerekmektedir. 

Vodafone 4.5G Ücretsiz İnternet Kampanyası 2020

4,5G internet hız seviyesinde geniş kapsama alanını benimseyen Vodafone kullanıcılarına sunmuş olduğu paketler kadar ücretsiz internet hizmetini sunmayı da hedeflemektedir. Bu nedenle de 4,5G kullanıcıları ücretsiz internet kazanabilmektedir. Bu interneti kazanabilmek içinse telefonların mesaj bölümünden 4,5G yazılarak 4545’e mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Böylelikle de bir ay süreli olarak geçerli olacak bedava internet kullanıcıya tanımlanmaktadır. 

YENİ YAYINLANDI->
Vodafone Bedava Dakika Yapma 2020

Vodafone E-Fatura ile 1GB İnternet Ücretsiz 2020

Vodafone’den ücretsiz internet kazanmak için kullanılan yöntemler arasında e-fatura ya da SMS fatura aracılığıyla da bedava internet kazanmak yer almaktadır. Her iki fatura seçeneğinden birisine geçecek olan kullanıcılar 1GB bedava internet kazanmaktadır. Fatura seçeneğiyle bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar telefonlarının mesaj bölümüne e-fatura yazarak ve boşluk bırakarak e-posta adresi eklenerek mesajın 7000 adresine mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Yayın hayatımız boyunca paylaştığımız vodafone bedava internet kategorimizden tüm kampanyalara bakmanızı tavsiye ediyoruz. Bedava internet kazandırmadan kimseyi göndermek istemeyiz!

vodafone büyük çark hediyeleri bmw iphone

Vodafone Yanımda Uygulaması Kampanyası

Vodafone’nin bedava internet kampanyalarının önemli olan uygulamalar arasında Vodafone yanımda uygulaması yer almaktadır. Vodafone kullanıcısı olmasına rağmen yanımda kullanıcısı olmayan kullanıcılar uygulamayı indirerek üye olmaları halinde operatör firması 1 GB bedava internet paketi hediye etmektedir. 

Arkadaşını Davet Et 8 GB Hediye İnternet Kazan

Vodafone yanımda uygulamasıyla kullanıcılar arkadaş veya ailesinden birisini davet etmesi üzerine kullanıcıya 8 GB bedava internet vermektedir. Vodafone bedava internet veren uygulamarın hepsini görmek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz. Bu noktada dikkat edilmesi gereken yer davet edilen kişinin Vodafone Yanımda uygulamasını minimum altı ay süreli olarak kullanmıyor olması gerekmektedir. 

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi

Daha öncesinde gerçekleştirilmiş sonrasında ise talep üzerine uzatılan bir kampanyayı ifade etmektedir. Operatör teste katılım sağlamış olan abonelerine 3 GB bedava internet vermektedir. 

vodafone bana ne var hediye internet

Vodafone Yeni Hat Alana Bedava İnternet

Vodafonenin 4.5G internet deneyimini kullanmakta olan kullanıcılar için tasarlanmış olan kampanyayı ifade etmektedir. Kampanya faturalı ya da faturasız fark etmeksizin 4.5G internet hızına uyumlu olan SİM kartı almakta olan abonelere bedava internet paketi vermektedir. 

4.5G bedava internet kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcılar hatlarının aktif olmasının ardından mesaj bölümüne 4.5G yazarak 4545’e mesaj göndermeleri gerekmektedir. Böylelikle bedava internet kullanıcının hesabına yüklenmektedir. 

YENİ YAYINLANDI->
23 Nisan Kampanyaları 2020 Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Vodafone 60 GB Bedava İnternet

Operatörün kullanıcı sayısını artırmak için başvurduğu yollardan birisini ifade etmektedir. Faturasız olan hattını faturalı hatta taşıyan kullanıcılara 60 GB bedava internet hediye edilmektedir. Vodafone uyumlu veya RED tarifeleri arasında yer alan tarifelerden birisine geçen kullanıcılar arasında faturasız aboneler 12 ay süresince düzenli bir şekilde her ay 5 GB bedava internet kazanmaktadır. Söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların operatöre ait müşteri hizmetlerini araması veya bayilerine gitmesi yeterli olmaktadır. Veya vodafone kategorimizden tüm kampanya detaylarına ulabişirsiniz.

Vodafone FreeZone Bedava 4 GB Bedava İnternet

25 yaş ve altı kullanıcılar için tasarlanmış olan kampanya sayesinde Freezone kulüp ailesine katılan kullanıcılar 4 GB bedava internet kazanmaktadır. Bir kullanıcının kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların daha öncesinde freezonelu olmaması ve 26 yaş altı olması gerekmektedir. Freezone hediye sinema bileti ve tüm bedava kampanyalara buradan ulaşabilirsiniz.

Katılımcı olmak isteyen kullanıcılar telefonlarının mesaj bölümüne FREEZONE yazması sonrası 1525 numarasına SMS göndermesiyle freezone kulübüne katılmaktadır. Sonrasında ise kullanıcıya gelecek olan mesajın ardından 4 GB bedava internetini kullanmaya başlayabilmektedir.

Vodafone 8 GB Bedava İnternet

Bir kez katılım sağlanabilecek olan kampanyalar arasında yer alan kampanyaya katılan kullanıcılar 8 GB bedava internet kazanabilmektedir. Super 2 GB olarak isimlendirilen kampanyaya katılımlar faturalı ya da faturasız bütün kullanıcılar tarafından katılım sağlanabilmektedir. Telefonun mesaj bölümüne SUPER2GB yazılması sonrası 3636’ya gönderilecek olan mesajla katılım sağlanabilmektedir.

Kullanıcıya gönderilecek olan mesaj ile kullanılmaya başlanabilmektedir. Kampanya noktasında kullanıcıların dikkat etmesi gereken nokta bedava internetin kullanım süresinin bitmesinden bir gün önce iptal edilmesi gerekmekte ve iptal edilmemesi halinde kampanya kendisini güncellemektedir. İptal işlemi için de SUPER2GB IPTAL yazılarak 3636’ya mesaj atılması gerekmektedir. Kullanıcılar böylelikle çok kısa ve kolay bir şekilde internet elde edebilmekte ve bu işlem yalnızca bir SMS ile gerçekleştirilebilmektedir. 

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Yeni Kampanyalar

6 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Vodafone Faturalı Faturasız Bedava İnternet 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı