Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Vodafone Evde İnternet Net Kampanyası

Vodafone Evde İnternet Net Kampanyası

Hiçbir ev internetsiz kalmasın mantığıyla yola çıkan Vodafone, bütün vatandaşlara birbirinden cazip kampanyalarla teklifler sunmaktadır. Vodafone evde internet ile sizde evinize en uygun fiyattan AKN’siz internet erişimi bağlatabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere elimizden geldiğince Vodafone’un sağlamış olduğu internet kampanya tarifelerinden, özelliklerinden ve fiyatından bahsedeceğiz. Ayrıca Vodafone birbirinden cazip olan tüm bu kampanyalı internet paketlerini anahtar teslim kurulum yaparak gerçekleştirmektedir.

Vodafone Evde İnternet Avantajları

Sizde evinize Vodafone FİBER ya da ADSL alın ve böylece 6 ya da 12 ay indirim fırsatlarından anahtar teslim imkanıyla birlikte yararlanın. İşte Vodafone’ den sizler için AKN’siz sınırsız ve yalın (ev telefonsuz) internet fiyatları aşağıdaki gibidir.

 • Bütün paketlerde kurulum ücreti yoktur.
 • Eğer vodafone evde internet de taahhüt bozarsanız gerekli indirimler ile beraber kurulum ücretinide ödemiş olursunuz.
 • Adil kullanım bedelleri yasal olarak saten kalkmış durumda yani burumda hiç bir kurum akn limitli internet satamadığı için vodafone net ev internetinde de akn yok.
 • Tüm paketlerde limitsiz fiber net ile sabah 8:00′ dan akşam 20:00′ a kadar 10 kat daha fazla hız ile internet bağlantınız olur.
 • Paketlerde başka firmanın internetini kullanıyorsanız ve vodafone evde internete geçmek istiyorsanız kullandığınız ev interneti hizmeti için taahhüt bozum işleminizde 500′ tl ye kadar olan cezayı vodafone karşılamaktadır.
 • Her evde fibermax kampanyası ile vodafone faturalı hat kullanan müşterilere 5 tl faturaya ek indirim sağlamaktadır.
 • Vodafone evde internet kampanyasında internetiniz kesilme durumunda ayda en fazla 4 kere olmak şartı ile 4gb vodafone bedava internet hattınıza tanımlanır.
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Vodafone Anında 3 GB Bedava İnternet


Vodafone FiberMax Fiber Evde İnternet Fiyatları

 • Dijital Ev 30: Paketi ile 30 Mbps yüksek hıza ulaşabilir. İlk 6 ay 54.90 tl olarak kalan 18 ay 74,90 tl ye sahip olabilirsiniz
 • Dijital Ev 100: Paketi ile 100 mbps kadar internet ve ilk 6 ay 64,90 tl sonraki 18 ay 104,90 tl fiyatı vardır.
 • Eko Evde 16: Paket fiyatı tüm abonelere 16 mbps hız paketinde ilk 6 ay 64,90 TL olup kalan 18 ay 74,90 TL olmaktadır.
 • Eko Aile 24: Fiyat ise ilk ay 74,90 tl kalan 18 ay 84,90 tl olarak 24 mbps hıza sahip olabilirsiniz.
 • Çekirdek Aile 35: Fiyatı ilk 6 ay 84,90 tl kalan 18 ay 94,90 tl olarak 35 mbps hız ile internet keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Genç Aile: Son olarak öğrenci evlerin daha çok tercihi olan bu paket ilk 6 ay 104,90 tl sonraki 18 ay 114,90 tl olarak sahip olabilirsiniz.
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Teknosacell Tekno Mega 6 Ay Ücretsiz 25 GB İnternet

Konu için Soru Sorabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.