Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Esnek Tarife Paket Fiyatları

FreeZone’da faturasız esnek tarifeye katılan herkese her ay 1 GB internet hediye etmektedir. Başka hiçbir operatörde bulamayacağınız bu eşsiz kampanya ile Vodafone sizleri de en kısa sürede tanıştırmak ve buluşturmak istiyor.

Vodafone Esnek 4 ve Esnek 8 Paket Tarifeleri Nedir?

Vodafone operatörünün faturasız kullanıcılarına yönelik yaptığı uygun kampanyalardan olan Vodafone Faturasız Esnek Tarife her ay 1 GB internet hediye etmektedir. Kullanıcı FreeZone kampanyalarında, kendiniz internette neyi daha fazla sevmekteyseniz sevdiğiniz şeyin iki katı bu eşsiz Vodafone Faturasız Esnek Tarife ile sizlere hediye olarak sunulmaktadır.

Vodafone esnek tarifelerde kesinlikle sizin de kafanıza göre muhakkak bir esnek kampanya bulunmaktadır. İnternetleriniz ister akşam ister sabah kullanın diye ikiye katlanmakta, bitirebilirseniz bitirin bakalım.

Vodafone Faturasız Esnek Tarife “Kafama Göre 2”

Kafama Göre 2 esnek paketi kullanıcılarına ihtiyaçlarını karşılayabilecek ideal paketlerden bir tanesi olmaktadır. Vodafone’un özellikle yeni FreeZone’ lulara özel olarak hak tanıdığı bu paket en çok gençlerin ilgisini çekmektedir.

Gençler için oldukça cazip olan Kafama Göre 2 Esnek Tarife Paketi ayda sadece 19 TL olup, 2GB internet paketi, her yöne 500 Dk ve her yöne 100 SMS kullanım hakkınız olmaktadır. Eğer bu pakete katılmak isterseniz, “KG2” yazıp 7000’ kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Vodafone hediye internet kampanyasına git

Vodafone “Faturasız Esnek 2” Tarifesi

Normal kullanım paketinizdeki dakikalarınız size yetiyor fakat internetim yetmiyor diyorsanız bu tarife tam size göre olmakta. Bu tarife sizlere gece 21:00 ve sabah 09:00 arası geçerli hediye bedava 1 GB internet sunmaktadır.

Vodafone müşterilerinin ayda sadece 23 TL karşılığında sahip olacağı bu paket içerisinde aynı zamanda her yöne 750 Dk, 5000 SMS ve 4+1 GB internet hakkınızda bulunmaktadır. Vodafone Faturasız Esnek 2 paketine katılmak için “FESNEK2” yazıp 7000’e kısa mesaj atmanız yeterli olmaktadır.

Vodafone Faturasız “Esnek Ekstra” Tarifesi

Vodafone kullanıcılarına yine eşsiz bir kampanya hazırlamış ve kullanımlarına sunmuştur. Vodafone Esnek Ekstra tarife ile internetin doya doya tadını çıkarabileceksiniz. ESNEK EKSTRA yaz 7000’e gönder ve sonrasında 6GB internet kampanyasının doya doya tadını çıkarın.

Vodafone Faturalı Esnek Red Tarifeleri

Vodafone Esnek Red 15 tarifesi ile kullanıcılarına 79 TL karşılığında 15 GB internet, 1500 dakika her yöne, 250 SMS her yöne, Vodafone ve sabit hatlılarla sınırsız konuşma kullanım hakkı sunmaktadır.

Vodafone Esnek Faturalı Paket Tarifeleri Nedir?

Vodafone operatörünün kullanıcılarına sunduğu bir diğer esnek tarife ise, Red Business 7 olmaktadır. Bu tarife paketi içerisinde 50 TL karşılığında 7 GB internet, 300 dakika her yöne ve 3000 SMS her yöne kullanım hakkı bulunmaktadır.

Müşterilerine neredeyse sınırsız tarife seçeneği sunan Vodafone, bir başka esnek paket olarak Red Business 10 esnek paketini sunmaktadır. Bu paketin içerisinde ise 65 TL karşılığında 10 GB internet 5000 dakika her yöne ve 5000 SMS her yöne kullanım hakkı bulunmaktadır.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Vodafone Esnek Tarife Paket Fiyatları" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu