Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Devreden Uyumlu 6 Fırsatları

Tarife içeriği yalnızca Vodafone aboneleri için Vodafone sunmuş olduğu cazip paket fırsatlarıyla faturalı ve faturasız abonelerine avantajlı paketler sunmaktadır. Bunlardan biri de devreden uyumlu 6 fırsat tarifesidir.

Faturasız Vodafone aboneleri faturalı aboneliğe geçiş yaparken özellikle üzerinde durduğu ve daha cazip olabilecek şekilde uygun fiyatlandırmalar da bulunduğu paketlerden biri devreden uyumlu 6 paketidir.

Devreden Uyumlu Paketi 2020

Vodafone Devreden Uyumlu 6 tarifesini kullanabileceği ve bireysel aboneler için geçerli olmaktadır. Paket içeriğine bakacak olursak her yöne arama, sms ve yurt içinde kullanılabilecek cepten internet verilmektedir.

Paket içeriklerinden faydalanabilmek için öncelikle Vodafone müşterisi olmanız ve ilk geldiğinizde faturasız bulunan hattı faturalı hatta geçirmeniz gerekmektedir.

Devreden Uyumlu 6 Paketinin İçeriği Nasıldır?

Vodafone’a gelen ve faturalı hatta geçen abonelerin faydalanabileceği devreden uyumlu 6 paketi içeriği dakika, sms ve internetten oluşmaktadır.

Her yöne kullanılabilecek olan 750 dakika konuşma paketi, yurt içi her yöne 250 mesaj kullanabilme hakkı ve yurtiçi 6 GB internet kotası sunmaktadır.

Vodafone Devreden Uyumlu 6 Paketinin İçinde Kalan Miktarı Nasıl Öğrenebilirim?

Vodafone’dan satın almış olduğunuz paketlerin içeriğinde kalan internet, dakika, sms miktarlarını öğrenmek çok kolay. Bunun için pek çok seçenek bulunmaktadır. Mesaj yolu ile öğrenebileceğiniz gibi bunun dışında Vodafone uygulaması üzerinden de öğrenebilmektesiniz.

En kısa yol olan telefon üzerinden öğrenebilecek paket içeriği ekleri için öncelikle telefonun mesaj kısmına ÖZET yazdıktan sonra 7000‘e kısa mesaj olarak yollamanız yeterlidir.

Kısa sürede ücretsiz bir şekilde tüm tarife kullanımlarınız sırasıyla bilgilendirme mesajı olarak gelecektir.

Tarifenizin içeriğindeki kalan miktarları öğrenebilmenin bir başka yolu ise Vodafone uygulamasıdır.

Vodafone’un yanımda uygulaması içerisine; Vodafone şifreyi ve telefon numaranızı girerek giriş yapabilirsiniz. Ardından karşınıza çıkan ekranda tarife kullanımınız ayrıntılarıyla belirecektir.

Devreden Uyumlu 6 Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone devreden uyumlu 6 paketi yapmak çok kolay. Vodafone devreden uyumlu 6 paketini telefonu tanımlayabilmek için öncelikle hattınızı vodafone’a taşımış olmanız gerekmektedir. 

Ardından faturasız halde bulunan hattı faturalıya geçiş yapmalısınız. Herhangi bir kod yolu ile sms ile bu paketi tanımlamak mümkün değildir.

Vodafone çağrı merkezlerini arayabilir ve vodafone’un müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir, Vodafone mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Devreden Uyumlu 6 Paketi Limit Aşımı Ücretlendirmesi Ne Kadardır?

Vodafone devreden uyumlu 6 paketinin paket içeriğinde kullanılan dakikalarım bitmesi sebebiyle paket aşım aşamasına geçer. Biten konuşma haklarından dolayı aşım paketi adı verilen 250 dakika bu pakete sahip olan her aboneye yüklenir.

250 dakikanın bitiminin ardından tekrar yükleme yapılır ve avantajlı konuşma aşım paketi adı verilen paket üzerinden belirli bir ücretlendirme yapılır ve ay sonu faturalandırma, faturanın ücretlendirilmesi gerçekleştiğinde aşım ücreti de faturanın üzerine yansıtılır.

Devreden Uyumlu 6 Paketinin Ücreti Ne Kadardır?

Vodafone’un sunmuş olduğu çeşitli paket avantajları 2020 yılında da devam etmektedir. Faturalı hatta gelen vodafonelular pek çok cazip paket içeriklerinden faydalanabilirler.

Vodafone yeni benimsemiş olduğu sisteme göre paket içeriklerini yıllık olarak parçalara bölerek kişiye sunmaktadır. Yıllık ödenecek belirli bir miktar para üzerinden aylık olarak kişiye paket içeriği sunulur.

Hem daha uygun fiyatta gelirken hem de paketinizdeki tarifenin bitmesi gibi bir durumla karşı karşıya kalmamış olursunuz.

  • Vodafone devreden uyumlu 6 fırsat paketi içeriği aylık olarak 54 TL’dir.
  • Faturalı hat olduğu için paket aylık olarak yenilenmektedir.

Devreden Uyumlu 6 Paketi Paket Aşımı Bilgilendirmesi Yapılıyor mu?

Devreden Uyumlu 6 paketi kullanıcıları eğer ay içinde kullandıkları içeriklerde yüzde seksen ve yüzde yüz oranında paket içeriğine ulaşımı gösterirlerse otomatik olarak kişiye paket bilgilendirmesi mesajı ücretsiz olarak gömnderilmektedir. 

Devreden Uyumlu 6 Paket İçeriklerini Başkasıyla Paylaşabilir miyim?

Faturasız hatlara özel olarak pek çok operatör paket içerik paylaşım hakkı sunar. Turkcell pek çok faturasız paket içeriklerinde bu tarz paylaşım hakkı sunduğu paketler bulunurken faturalı hatlarında bunu uygulamaz.

Devreden uyumlu 6 paket içeriklerini başkaları ile paylaşmak mümkün değildir. Paketin sahibi olan kişi paket içeriklerini kullanabilir.

Tarife Bitimi Gerçekleşmeden Tekrar Satın Alınabilir mi?

Devreden uyumlu 6 paketini kullanırken yıl içinde aylık kullanımlarda fazla kullanımdan kaynaklı olarak içerik bitimi durumlarında paket satın alımları birkaç kez daha gerçekleştirilebilir.

Tarife İçerikleri Yurtdışında Kullanılabilir mi?

Devreden uyumlu 6 paket içerikleri yurtdışında kullanımı söz konusu olmamakla beraber istenirse ekstra ücretlendirme karşılığında kullanabilirler.

Uyumlu Tarife İçerikleri

Devreden uyumlu tarife içerikleri birbirinden farklı avantaj ve özellikleri yeri oldukça dikkat çekmektedir. Devreden uyumlu paketlerini satın aldığınızda istediğiniz anda ay kullanmış olduğunuz dakika, sms ya da internet hakları sonraki aya devredilmektedir. Bu sayede kullanmadığınız haklarınız ve sonraki fatura dönemine kullanılmak üzere eklenmektedir.

  • Uyumlu tarifelerin özelliklerinden birisi durma özelliğidir.
  • İstediğinizde limit aşımı gerçekleştiği anda otomatik olarak duracak ve sizi uyaracak paket içerikleri bulunmaktadır.
  • Durma özelliğinden faydalanabilmek için artı 7 TL karşılığında istediğinizde paketinizin bitmeye yakın olduğu anda uyarı alabilirsiniz.

Uyumlu paket tarifeleri içerisinde ay başında ayarlamış olduğunuz iste korusun özelliği ile 7 TL ücretlendirmeyi kabul etmeniz şartı ile aktif hale gelir.

Bu sayede ay içinde biten internet, sms yada dakika yerine istediğiniz miktarda aşımı gerçekleşmeden telefonunuza ekstra dakika, sms ve internet eklenmektedir. Bunun sınırlaması; 100 sms, 100 dakika ve 1 GB internet üzerinden yapılmaktadır.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Vodafone Devreden Uyumlu 6 Fırsatları" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu