Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Cihaz Puan Sorgulama 2020 Nasıl Yapılır?

Vodafone müşterilerine birçok cazip kampanyalar düzenlemektedir. Bunlardan bir tanesi de Vodafone cihaz puan sorgulama ile müşterilerine telefon alma imkânı tanıması olmaktadır. Eğer Vodafone puanı öğrenmek için ve ödemelerinizi aksatmadan düzenli olarak yapıyorsanız, bu noktada çok şanslısınız demektir. Özellikle de son yıllarda birçok operatörün kullandığı müşteri puanlama sistemi ile kullanıcılarına birçok fırsatlar sunmaktadır.

Vodafone Puanlama Sistemi Nedir, Nasıl Hesaplanır?

Vodafone operatörünün kullanıcıları için oluşturduğu puanlama sistemi ile operatör üzerinden kullanıcıları için sunduğu bazı hizmetlerden yararlanabilmektesiniz. Örneğin puanınıza göre telefon modellerinden ya da tablet çeşitlerinden alımlar yapabilmektesiniz.

Puanınız ne kadar yüksekse ona göre hemen her modeli alabiliyorsunuz, eğer puanınız orta seviye ise biraz daha alt modelleri alma hakkınız oluyor. Fakat puanınız riskli durumda olursa bu durumda operatör bu kampanyalardan yararlanmanıza müsaade etmeyebiliyor.

Vodafone Cihaz Alma Şartları 2020 Nedir?

Vodafone puanlama sistemi nasıl hesaplanır sorusunun cevabını merak edenler için; birçok operatörde olduğu gibi sizin faturalarınızı ödeme biçiminize göre hesaplanmaktadır. Sistem üzerinden adınıza kayıtlı olan bütün hatlar sorgulanmaktadır.

Vodafone Cihaz Puanı Yükseltme Nasıl Yapılır?

Üzerinize kayıtlı olan hatlarınız için faturalarınızı düzenli ödemenize bağlı olarak sistem üzerinden sizlere bir puan tanımlanmaktadır.

Puanlarınızın düzenli ve hızlı bir şekilde artmasını istiyorsanız ekonomik açıdan kendinize en uygun olan hattı kullanmalısınız. Yapacağınız düzenli ödemeler neticesinde puanınız otomatikman artacaktır. Özellikle puanlarınızı artıracak olan tarifelerden bir tanesi Vodafone Red tarifesi olmaktadır.

Vodafone Puanlama Sistemi Ne İşe Yarar?

Vodafone puanlarınız sayesinde operatörünüz üzerinden farklı modellerde cihazlar alabilmektesiniz. Aslında birçok kişi Vodafone puanı ne işe yarar bilmemektedir. Birçok operatör bu kampanyayı düzenlediği halde birçok kullanıcısının bundan haberi olmamaktadır. Fakat Vodafone kullanıcılarına bu kampanyadan yararlanabilmeleri için faturalı hat kullanıcısı olmaları şartını koşmaktadır.

Vodafone Cihaz İade Değişim Kampanyaları Nedir?

Çünkü bu cihazların ödemesi için herhangi bir taksitlendirme söz konusu olmayıp, faturalarınıza ek olarak ücreti ilave edilmektedir. Bu sebeple hatlarınızın faturalı olması gerekmektedir.

blank

Vodafone sizlere puanınıza uygun olacak şekilde farklı farklı teklifler sunmaktadır. Örneğin 5000 puana sahip kullanıcılarına İphone 8 alma şansı tanımaktadır. Zaten sisteminde en fazla 6000 puana sahip olabilmektesiniz. Puanınız ne kadar yüksek olursa sizin için o kadar iyi olmaktadır. Çünkü bütün cihazları en ufak bir sorun yaşamadan alabilmektesiniz.

Vodafone Cihaz Sorgulama Puanı Nasıl Öğrenilir?

Eğer Vodafone kullanıcısı iseniz, Vodafone cihaz puanı sorgulama nasıl öğrenilir sorunuzun cevabını birkaç farklı şekilde gerçekleştirebilmektesiniz.

Vodafone Faturaya Ek Telefon Cihaz Kampanya Paketleri Nedir?

Bu işlemi kendinize en yakın Vodafone bayilerine giderek öğrenebileceğiniz gibi yine müşteri hizmetlerinizi arayarak da öğrenebilmektesiniz. Vodafone bayilerine gittiğinizde;

  • Vodafone puan sorgulama yaptırmak istediğinizi belirtiniz.
  • Böylece size bir puan bilgisi çıkartılacaktır.
  • Puanınıza göre fatura üzerinden alabileceğiniz telefonlar sizlere gösterilir.
  • Almak istediğiniz telefonu tarifenize ek olarak alabilirsiniz.

 

Benzer Konular

3 Kişi Katıldı

  1. red tarifesi kullanıyorum faturamı da düzenli ödüyorum fakat cihaz almak için puanım çıkmıyor. Yardımcı olur musunuz?

SORU - CEVAP

 "Vodafone Cihaz Puan Sorgulama 2020 Nasıl Yapılır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu