Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Cihaz Alma Puanı Sorgulama 2020 Nasıl Yapılır?

Vodafone operatörü bazı kriterler sonucunda müşterilerine cihaz verebilmekte ve cep telefonu ya da tablet olan bu cihazların ödemelerini aylık olarak faturalarına yansıtabilmektedir. Vodafone da bu operatörlerden bir tanesidir.

Vodafone faturalı hatta sahip olanlar Vodafone Cihaz Puan Sorgulama işlemi gerçekleştirdikten sonra eğer puanları yeterli ise müşterilerine cihaz verebilmektedir. Bu puanların yüksek olabilmesi için faturaların düzenli ödenmesi ve kredi sicilinde herhangi bir sıkıntının olmaması gerekmektedir.

Vodafone Cihaz İade Formu Nedir?

Puanın olması tek başına yeterli bir kriter değildir. Aynı zamanda puanın alınacak olan cihaz modeline uygun olması gerekmektedir. Aksi halde o cihaz müşteriye verilmemektedir.

Vodafone ile alacağınız ürünler internet üzerinden alınmış ise verdiğiniz adrese ulaştırılacaktır. Ya da sizler vodafone bayiilerine giderek ürünü satın alabilirsiniz. Fakat aldığınız ürün ile ilgili bir sıkıntı yaşadığınız ve iade etmek istediğiniz zamanlar olabilir. bu durumda şu yolların izlenmesi gerekmektedir.

Vodafone Cihaz Değiştirme 2020 Kampanya Şartları Nedir?

  • Vodafone ürününüzün cayma hakkı teslim tarihinden 14 gün içerisinde olması gerekmektedir. Bu tarihler çerçevesinde ürün iade işlemi gerçekleştirilmektedir.
  • Ürün iade olma sebebi üründen kaynaklanıyor ise iade, değiştirme ya da bedel indirimden faydalanabilirsiniz. Bu haklar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile ilgili mevzuatta yer almaktadır. Bu mevzuatı okuyarak gerekli hükümleri çerçevesinde indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Vodafone Cihaz Borcu Öğrenme Nasıl Yapılır?

Eğer iade yerine değişim talebinde bulunuyorsanız cihaz var ise değişim yapılabilmektedir. Fakat Vodafone cihazlar genel olarak kampanyalar dahilinde sınırlı sayıda bulunmaktadır. Bu nedenle de cihaz şirkette bulunmayabilir. Bu durumda değişim olmaz, iade alınır.

İade edeceğiniz ürün için vodafone iade formu doldurulması gerekmektedir. İade formunun içerisinde şu bilgiler yer almaktadır.

blank
  • Öncelikle cayma hakkı ile ilgili bir bilgilendirme bulunmaktadır. Bu Bilgilendirme hakkının altında yer alan cayma hakkımı kullanarak para iadesi talep ediyorum kutucuğunun işaretlenmesi gerekmektedir. 
  • İade formunda iade adresi bulunmaktadır. Bu adrese ürünün gönderilmesi gerekmektedir.
  • İade talep sebebinin işaretlenmesi gerekmektedir. Yanlış ürün geldi, ürün ayıplı, ürün 30 günü geçtikten sonra teslim edildi ve ürün eksik geldi seçenekleri bulunmaktadır. 
  • İade etmek istediğiniz ürünün ürün kodu ve adet bilgisini doldurmanız gerekmektedir.

Vodafone Faturaya Ek Telefon Alma Şartları Nedir?

Açıklama alanına belirtmek istediğiniz herhangi bir durum var ise bu durumu ifade edebilirsiniz.

  • Son olarak ad soyad, e-mail, telefon, adres bilgilerinin girilmesi ve formun imza bölümüne imza atılması gerekmektedir.
  • Bütün bu bilgileri girdikten sonra ürünü bu iade formu ile birlikte belirtilen adrese karşı ödemeli göndermelisiniz.
  • Ürün paket içerisinde olan bütün aksesuarları ile birlikte geri gönderilmelidir.

İade sırasında Vodafone şirketi MNG kargo şirketi ile çalışmaktadır. Ürünü karşı ödemeli olarak gönderebilir ve dolayısıyla kargo şirketine hiçbir ödeme yapmayabilirsiniz.

Benzer Konular

4 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Vodafone Cihaz Alma Puanı Sorgulama 2020 Nasıl Yapılır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu