Vodafone Bedava İnternet
Trend

Vodafone Çark Hilesi ile Bedava İnternet

Vodafone aboneleri artık Vodafone’un uygulamaları sayesinde çok sayıda hediye kazanabiliyor. Vodafone’un abonelerine haftada bir sunmuş olduğu Bana Ne Var çarkı ile haftalık olarak birçok hediye kazanma şansı yakalayabiliyorsunuz. Haftanın istediğiniz günü Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak çarkınızı çevirebiliyorsunuz. Bu sayede hiçbir ücret ödemeden bedava internet, bedava dakika ve bedava SMS sahibi olabiliyorsunuz.

Bu hediyeler çok sayıda Vodafone müşterisini mutlu ederken, aboneler Bana Ne Var çarkını haftada bir kereden daha fazla çevirmek ya da daha çok hediye kazanabilmek istiyor. Tam da bu noktada Vodafone çark hilesi Bana Ne Var yardımınıza koşuyor.

Vodafone Bana Ne Var Çarkındaki Hile

Eğer mobil operatör olarak Vodafone’un hizmetlerinden yararlanıyorsanız ücretsiz olarak çok sayıda ödül de kazanabilirsiniz. Bunun için öncelikle telefonunuza Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulama Android cihazlar için Play Store, iPhone cihaz için ise AppStore’da yer almaktadır. Eğer uygulamayı daha önce indirmişseniz tüm özelliklerinden yararlanmak için güncellemeyi unutmamalısınız. Vodafone Yanımda uygulamasının içinde Bana Ne Var servisi kısmında bir çark göreceksiniz.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Vodafone Altın Kulüp Kadınlara Özel Tarifeler Kampanyalar

Ödül kazanabilmek için tek yapmanız gereken bu çarkı çevirmek. Çarkın üzerinde baklava dilimleri şeklinde rengarenk kısımlar yer almaktadır. Her bir kısımda da farklı ödüller bulunur. Çarkı çevirdiğinizde çarkın durduğu noktadaki ödül kazandığınız hediyeniz olacaktır.

Resimli Anlatımlar Aşağıdadır Dikkatli Okuyun ve Aşağı Kaydırmaya Devam Edin

Vodafone Bana Ne Var Çarkından Neler Kazanabilirsiniz?

Çarkı çevirdiğinizde kazandığınız hediyeniz 24 saat içerisinde hattınıza tanımlanır. Hem çarktan hediye kazandığınızda hem de ödülünüz tamamlandığınızda cep telefonunuza gönderilen SMS ile bilgilendirilirsiniz. SMS bildirimi geldikten sonra ise ödülünüzü kazanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone Bana Ne Var çarkı hediyeleri hattınıza tanımlandıktan sonra 1 hafta süre ile geçerlidir. 1 haftalık süre sona erdiğinde tekrar çark çevirerek hediye kazanabilirsiniz. Çarktan kazanabileceğiniz hediyeler ise şöyledir:

  • Haftalık 500 MB İnternet
  • Haftalık 1 GB İnternet
  • Haftalık 2 GB İnternet
  • Haftalık 4 GB İnternet
  • Haftalık 5 GB İnternet
  • Haftalık 1000 Dakika Konuşma
  • Diğer Sürpriz Hediyeler
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Vodafone Redli Elite Plus Tarifesi 50 GB İnternet

Sürpriz hediyeler Vodafone tarafından o haftaya özel ya da hat bazında belirlenebilir. Ayrıca özel günler ve doğum günleri gibi dönemlerde de ekstra hediye kazanabilirsiniz. İnternet ve dakika harcamalarınıza bağlı olarak hattınıza başka herhangi bir paket tanımlamanıza gerek kalmadan çarktan kazandığınız hediyelerle yetinmeniz de mümkündür. Tam da bu sebeple birçok Vodafone kullanıcısı Vodafone çark hilesi Bana Ne Var konusunda meraklıdır.

Vodafone Çark Hilesi Bana Ne Var

Bana Ne Var çarkından daha çok hediye kazanmak ya da istediğiniz ödülü seçmek için bazı taktikler uygulamanız gerekebilir. Öncelikle çarkı normal bir şekilde çevirmelisiniz.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Vodafone Saçma Güzel 8 GB Tarifesi

Çevirme işlemini kendinizi hızlı ve rahat hissettiğinizde yapmalısınız çünkü bu adımda hızlı olmanız gerekecek. Çark dönmeye başladıktan sonra kazanmak istediğiniz ödülün üstüne geldiğinde internet bağlantısını kesmelisiniz.

Yapamayanlar İçin -> Daha Kolay ve Hızlı Vodafone Bedava İnterneti Buradan Seçebilirsiniz Hemen TıkLaa!!

Mobil interneti kapatmak sizin için yeterince kolay olmayacaksa ev interneti ile de halledebilirsiniz. İkinci seçenekte modemin fişini hızlı bir şekilde çekmeniz gerekmektedir. Sadece bir saniye beklemeniz yeterlidir. Sonrasında bağlantıyı tekrar sağlayarak Vodafone çark hilesi Bana Ne Var sayesinde sizin seçtiğiniz hediyeyi kazandığınızı görebilirsiniz.

Bu Konuya Yorum Yapanların Mail Adresine Türkcell Salla Kazan ve Vodafone Çark Hilesinin Youtube Video Linki Gönderilecektir.

Destek Admin

Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazabilirsiniz. Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Cevap Vermektedir.

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Vodafone Çark Hilesi ile Bedava İnternet" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı