Vodafone Bedava İnternet 2020
Trend

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? 2020

Vodafone aboneleri artık Vodafone’un uygulamaları sayesinde çok sayıda hediye kazanabiliyor. Vodafone’un abonelerine haftada bir sunmuş olduğu Bana Ne Var çarkı ile haftalık olarak birçok hediye kazanma şansı yakalayabiliyorsunuz. Haftanın istediğiniz günü Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak çarkınızı çevirebiliyorsunuz. Bu sayede hiçbir ücret ödemeden bedava internet, bedava dakika ve bedava SMS sahibi olabiliyorsunuz.

Vodafone Bedava İnternet Çark Hilesi Nasıl Yapılır?

Bu hediyeler çok sayıda Vodafone müşterisini mutlu ederken, aboneler Bana Ne Var çarkını haftada bir kereden daha fazla çevirmek ya da daha çok hediye kazanabilmek istiyor. Tam da bu noktada Vodafone çark hilesi Bana Ne Var yardımınıza koşuyor.

Vodafone Bana Ne Var Çarkındaki Hile 2020

Eğer mobil operatör olarak Vodafone’un hizmetlerinden yararlanıyorsanız ücretsiz olarak çok sayıda ödül de kazanabilirsiniz. Bunun için öncelikle telefonunuza Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Uygulama Android cihazlar için Play Store, iPhone cihaz için ise AppStore’da yer almaktadır. Eğer uygulamayı daha önce indirmişseniz tüm özelliklerinden yararlanmak için güncellemeyi unutmamalısınız. Vodafone Yanımda uygulamasının içinde Bana Ne Var servisi kısmında bir çark göreceksiniz. Vodafone bedava internet kampanyasına git

Ödül kazanabilmek için tek yapmanız gereken bu çarkı çevirmek. Çarkın üzerinde baklava dilimleri şeklinde rengarenk kısımlar yer almaktadır. Her bir kısımda da farklı ödüller bulunur. Çarkı çevirdiğinizde çarkın durduğu noktadaki ödül kazandığınız hediyeniz olacaktır.

Resimli Anlatımlar Aşağıdadır Dikkatli Okuyun ve Aşağı Kaydırmaya Devam Edin

Vodafone Bana Ne Var İnternet Hediyeleri Nasıl Kazanabilirsiniz?

Çarkı çevirdiğinizde kazandığınız hediyeniz 24 saat içerisinde hattınıza tanımlanır. Hem çarktan hediye kazandığınızda hem de ödülünüz tamamlandığınızda cep telefonunuza gönderilen SMS ile bilgilendirilirsiniz. SMS bildirimi geldikten sonra ise ödülünüzü kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Vpn ile Vodafone Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? 2020

Vodafone Bana Ne Var çarkı hediyeleri hattınıza tanımlandıktan sonra 1 hafta süre ile geçerlidir. 1 haftalık süre sona erdiğinde tekrar çark çevirerek hediye kazanabilirsiniz. Çarktan kazanabileceğiniz hediyeler ise şöyledir:

 • Haftalık 500 MB İnternet
 • Haftalık 1 GB İnternet
 • Haftalık 2 GB İnternet
 • Haftalık 4 GB İnternet
 • Haftalık 5 GB İnternet
 • Haftalık 1000 Dakika Konuşma
 • Diğer Sürpriz Hediyeler
blank

Sürpriz hediyeler Vodafone tarafından o haftaya özel ya da hat bazında belirlenebilir. Ayrıca özel günler ve doğum günleri gibi dönemlerde de ekstra hediye kazanabilirsiniz.

İnternet ve dakika harcamalarınıza bağlı olarak hattınıza başka herhangi bir paket tanımlamanıza gerek kalmadan çarktan kazandığınız hediyelerle yetinmeniz de mümkündür. Tam da bu sebeple birçok Vodafone kullanıcısı Vodafone çark hilesi Bana Ne Var konusunda meraklıdır.

Vodafone Çark Hilesi Taktikleri Nedir?

Bana Ne Var çarkından daha çok hediye kazanmak ya da istediğiniz ödülü seçmek için bazı taktikler uygulamanız gerekebilir. Öncelikle çarkı normal bir şekilde çevirmelisiniz.

blank

Bedava İnternet Hilesi Vodafone Faturasız 2020

Yapamayanlar İçin -> Daha Kolay ve Hızlı Vodafone Bedava İnterneti Buradan Seçebilirsiniz Hemen TıkLaa!!

Çevirme işlemini kendinizi hızlı ve rahat hissettiğinizde yapmalısınız çünkü bu adımda hızlı olmanız gerekecek. Çark dönmeye başladıktan sonra kazanmak istediğiniz ödülün üstüne geldiğinde internet bağlantısını kesmelisiniz.

Mobil interneti kapatmak sizin için yeterince kolay olmayacaksa ev interneti ile de halledebilirsiniz. İkinci seçenekte modemin fişini hızlı bir şekilde çekmeniz gerekmektedir. Sadece bir saniye beklemeniz yeterlidir. Sonrasında bağlantıyı tekrar sağlayarak Vodafone çark hilesi Bana Ne Var sayesinde sizin seçtiğiniz hediyeyi kazandığınızı görebilirsiniz.

Bu Konuya Yorum Yapanların Mail Adresine Türkcell Salla Kazan ve Vodafone Çark Hilesinin Youtube Video Linki Gönderilecektir.

Benzer Konular

17 Kişi Katıldı

  1. Çark çok hızlı döndüğü için istediğim internetin bulunduğu yere gelince internet bağlantısını kesme işlemini yapamadım.

 1. bence en iyi işe yarayan ve güvenilir site bu tebrikler çok iyi ve hakkıyla yapıyorsunuz işinizi

 2. Valla türkcelden vodafoneye geçtim türkcelde net olmazdı yine salla kazan yapabilirdik. İnternet olsa zaten çarka girmeyiz bu ne saçma vodafoneden yine turkcelle geçicem bu gidişle

SORU - CEVAP

 "Vodafone Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu