Vodafone Bedava İnternet
Trend

Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2020 Nasıl Yapılır?

Bugüne kadar Vodafone tarafından 2020 yılı dahilinde farklı bedava internet kampanyaları her geçen gün de artış göstermektedir. Sahip olduğunuz faturalı veya faturasız Vodafone tarifenize bağlı olarak siz de bu kampanyalardan herhangi birine katılarak, bedava internet kazanma şansı elde edebilirsiniz. 

Vodafone Bana Ne Var Çark Hilesi

Vodafone Bana Ne Var çarkı hediyeleri hattınıza tanımlandıktan sonra 1 hafta süre ile geçerlidir. 1 haftalık süre sona erdiğinde tekrar çark çevirerek hediye kazanabilirsiniz. Çarktan kazanabileceğiniz hileli hediye internet ise şöyledir:

 • Haftalık 500 MB İnternet
 • Haftalık 1 GB İnternet
 • Haftalık 2 GB İnternet
 • Haftalık 4 GB İnternet
 • Haftalık 5 GB İnternet
 • Haftalık 1000 Dakika Konuşma
 • Diğer Sürpriz Hediyeler

Sürpriz hediyeler Vodafone tarafından o haftaya özel ya da hat bazında belirlenebilir. Ayrıca özel günler ve doğum günleri gibi dönemlerde de ekstra hediye kazanabilirsiniz.

Vodafone Çark Hilesi Taktikleri Nedir?

blank

Bana Ne Var çarkından hile ile daha çok hediye kazanmak isteyenler; hafta içi sabah 12:00 saat öncesinde Vodafone yanımda uygulamasından çarkı çevirenler daha çok internet kazandıklarını söylemektedir.

2. Yöntem olarak çark dönmeye başladıktan sonra kazanmak istediğiniz ödülün üstüne geldiğinde internet bağlantısını keserek deneyebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Faturasız 2020

blank

Vodafone, faturasız tarifeye uygun farklı bedava internet kampanyaları mevcuttur; 

 • Vodafone Yanımda uygulamasının kullanılması 
 • Vodafone Yanımda arkadaş daveti 
 • e-fatura uygulaması 
 • 4.5G aboneleri için 1 ay geçerli 2 GB internet paketi
 • Vodafone 8 GB bedava internet paketi
 • Vodafone yükle harca Kazan kampanyası
 • Vodafone 500 MB bedava internet kampanyası

Yanımda Uygulaması Vodafone Bedava İnternet

Vodafone çarkı felek oyunu haftalık olarak sunulan kampanyadan 5 GB internet paketi ve online mağazalarda kullanılabilecek indirim kodları kazanma şansı da yer almaktadır. 

Vodafone Yanımda Arkadaş Davet Kampanyası

Vodafone Yanımda uygulamasını arkadaş daveti sayesinde 2 GB internet kazanabilir. Yanımda uygulaması üzerinden davet gönderdiğiniz arkadaşınız telefonuna uygulamayı indirip kurduktan sonra giriş yaptığında, 2 GB 1 haftalık internet paketiniz hattınıza tanımlanır. 

Vodafone e-Fatura Bedava İnternet

Görsel olarak Vodafone kullanıcıları elektronik fatura alma avantajından yararlandıklarında, hem doğa kirliliğini engelleyerek ağaçları kurtarıyor hem de internet paketi kazanabiliyor.

Bu kampanyadan yararlanmak için sadece “EFATURA” yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak mail adresinizi yazmanız ve 7000 numarasına SMS yollamanız yeterlidir. Ayrıca mail yerine mesaj ile fatura almak isteyenler “SMSFATURA” yazarak 7000 numarasına mesaj gönderebilir. 

Vodafone 4.5G ile 1 Ay Geçerli 2 GB İnternet

Vodafone kullanıcıları daha öncesinde 4.5G kampanyasına katılmadılar ise 4.5G aboneliğine başladıklarında 1 ay boyunca kullanabilecekleri 2 GB bedava internet kazanıyor. 4.5G aboneliği başlatmak için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden numara değiştirmeden işlem yapmak mümkündür. 

Vodafone Bedava İnternet 8 GB Kampanyası

Vodafone için en önemli kampanyalardan biri olarak 8 GB internet kazandıran bu kampanyaya katılım Super2GB yazdıktan sonra 3636’e SMS göndermek yeterli olmaktadır.

Hattınıza tanımlanan 8 GB internet 1 ay süreyle kullanılabilir. Paketin süresine 1 gün kala iptal işlemi gerçekleştirerek, herhangi bir ek ücret ödemeden paket ücreti hattınıza yansır.

Vodafone Yükle Harca Kazan Kampanyası

Vodafone abonesi faturasız hattına 50 TL yükleme yaptıktan sonra harcama gerçekleştirirse, bunun hemen sonrasında BANANEVAR yazarak 4455‘e SMS gönderebilir. Ücretsiz SMS sonrasında hediye internet paketleri kazanma şansı yer almaktadır.

Vodafone 500 MB Bedava İnternet Kampanyası

Son ve küçük internet kampanyalarından biri olarak Vodafone kullanıcıların NET 500MB yazdıktan sonra 3636’e SMS göndererek ücretsiz bir şekilde 500 megabayt internet kazanır. Özellikle ay sonu gibi dönemlerde çok düşük miktarda internet ihtiyacı bulunan kullanıcılar bir defaya mahsus bu işlemden yararlanabilir. 

17 Kişi Katıldı

  1. Çark çok hızlı döndüğü için istediğim internetin bulunduğu yere gelince internet bağlantısını kesme işlemini yapamadım.

 1. bence en iyi işe yarayan ve güvenilir site bu tebrikler çok iyi ve hakkıyla yapıyorsunuz işinizi

 2. Valla türkcelden vodafoneye geçtim türkcelde net olmazdı yine salla kazan yapabilirdik. İnternet olsa zaten çarka girmeyiz bu ne saçma vodafoneden yine turkcelle geçicem bu gidişle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu