Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Benzersiz Teklif 2020 Nedir? Kazanan Çekiliş Sonuçları

Faturalı ya da faturasız hat fark etmeksizin tüm kullanıcılara yönelik hazırlanan Vodafone Benzersiz teklif 2020 kampanyası İphone 11 Pro kazanma şansı sunmaktadır. Üstelik bunu kazanmak için herhangi bir ücret ödemeye gerek yoktur.

Vodafone İphone Çekilişleri Sonuçları 2020 Burada

Tek yapılması gereken en düşük teklifi vermektir. Sadece vodafone resmi internet sitesi üzerinden oynanabilen bu oyun Vodafone Telekomünikasyon A.Ş tarafından tüm abonelere sunulur. Bir ek hizmet olarak da nitelendirilen bu kampanyanın tüm hakları Vodafone’a aittir ve bu kapsamda operatör herhangi bir zaman içinde oyunla ilgili süre, içerik, ödül ve buna benzer değişiklikler yapma hakkına sahiptir. Oyunu kapatıp açması da bunlar arasında yer almaktadır.

Vodafone Benzersiz Teklif 2020 Nasıl Çalışır?

Vodafone benzersiz teklif 2020 nasıl çalışır diye merak edenler öncelikle Vodafone internet sitesini ziyaret etmelidir. Sitede kampanya sayfası açıldığında alt kısımda kampanyaya teklif ver kısmı vardır. Ayrıca Vodafone bedava internet kampanyasını görmek isterseniz tıklayın

Burada öncelikle farklı bir operatör olsa bile telefon numarası girilir. Ardından telefon için en düşük teklif verilir ve bu teklifin bedeli kesinlikle katılımcılardan tahsil edilememektedir.

Bunun ardından kampanyaya katılım tamamlanmış olacaktır. Verilen tüm teklifler neticesinde en düşük ve ondan başka aynı teklifi kimse vermezse bu durumda ücretsiz İphone 11 pro kazanılmış olacaktır.

Vodafone Benzersiz Teklif Kampanyası

Teklifi verebilmek için telefon numarası girildikten sonra ilgili numaraya onay kodu gönderilmektedir. Bu kısımda vodafone aboneleri ile diğer abonelerin giriş yapacağı sayfa birbirinden ayrılmıştır. Gelen şifre yüz seksen saniye içerisinde ilgili ekrana girilir ve devam et butonuna tıklanır. Şifre dört haneli ve tek kullanımlık olarak gönderilir.

Yeni vodafone hediye internet kampanyasına git

Şifre girildikten sonra teklif yazılır ve istenirse hemen paylaş kısmına tıklanır. Buna göre kampanya facebook twitter ve eposta aracılığıyla başka insanlarla paylaşılabilir. Bunun yanı sıra ilgili sayfada paylaşım linkini kopyalayarak istenilen yerde paylaşılabilme olanağı da sunulmaktadır.

Vodafone Benzersiz Teklif Sonuçları Nasıl Belirlenir?

Vodafone benzersiz teklif kampanyası aylık bir kampanya olup gün sayısının tamamlanmasıyla birlikte kampanya sonuçları açıklanmaktadır. Bununla ilgili süreci operatörün resmi internet sitesi üzerinden takip etmek mümkündür.

Vodafone yanıma bmw ve iphone çekilişine katıl

Sitede geri sayım sekmesi yer almakta olup sonuçların açıklanmasına ne kadar süre kaldığı orada belirtilir. Buna ek olarak kampanya sayfasında geçen ayın kazanan ismine de yer verilmektedir.

blank

Kampanya ödülünü kazanan abone ile sözlü ve yazılı olarak iletişime geçilmektedir. Eğer kazanan kişi on iş günü içerisinde Vodafone’a herhangi bir geri dönüş yapmazsa ya da o kişiye Vodafone tarafından ulaşılamazsa tüm haklar kaybedilmektedir. Kazanan abonelere ödülleri atmış iş günü içinde teslim edilmektedir.

Vodafone Benzersiz Teklif Kampanyası Merak Edilenler

Vodafone benzersiz teklif kampanyası katılımı için yapılan işlemler internet paketini harcamamakta olup bunun için herhangi bir ücret alınmaz ve faturaya yansıtma olmaz. Tüm vodafone, Türk Telekom ve Turkcell aboneleri kampanyaya rahatça katılabilir. Ancak kampanyaya katılım için on sekiz yaşının üzerinde olmak gerekir.

Vodafone bedava sinema bileti kampanyasına git

Kampanyaya katılacak olan aboneler her ay bir teklif verme hakkına sahiptir. Kazanmak için en düşük ve kimsenin vermediği bir teklif olması gerekir. Kazanılan ödülün teslim edilmesi giriş yapılan hat sahibine olmaktadır. Ondan başka kişinin ödülü alması söz konusu değildir.

blank

Vodafone Benzersiz Teklif ile Telefon Kazanın

Ödülün teslimi vodafone tarafından belirlenen iletim yoluyla yapılmakta olup teslim aşamasında kimlik ibraz edilecektir. Eğer hattın ait olduğu kişiyle verilen kimliği bilgileri birbiriyle aynı değilse bu durumda ödül teslimi yapılmamaktadır. Büyük çark ile en azından bedava internet hakkınızı almak için tıklayın

Ayrıca ödül Vodafone tarafından belirlenen tarihte verilmektedir. Vodafone Benzersiz Teklif 2020 kampanya esasları ile ilgili daha detaylı bilgi benzersiz teklif sayfasında yer almaktadır.

Benzer Konular

42 Kişi Katıldı

  1. Önceki sonuçları takip eden arkadaşlar, Mayıs ayı kaçında açıklanmıştı? Haziran da aynı olur diye düşünüyorum.

  2. haziran ayı çekilişi ne zaman açıklanır 2 güm önce süre doldu ama hala açıklammadı merak ettim inşallah kazanmısımdır ihtiyacım var yeni telefonda alamıyorumda zaten

  3. 1998 den beri faturalı hat abonesiyim ve hiç bir hediye vs görmedim, 20 yılını dolduranlara hediye etmeniz lazım.

  4. İnşallah bana çıkar tlfnum bozuldu şu an Yen’i telefon alacak durumda değilim bana çıksın ne olur

  5. Çok faydalı bir site, bilgilendirme için teşekkür ederiz. Kazanmanın püf noktaları nelerdir?

  6. modofon teklıfın acılımını yaparsanız memnun olurum mesela bır örnek gostererek NOT budevirde kimse kimseye bedava birşey vermezde altından başka birşey cıkmadından korkuyorum selamlar iyicalışmalar

    1. Vodafone büyük bir isim.İyi bir telekomünikasyon firması ve bu firmalar arasında rekabet var.Vodafone da yeni bir uygulama başlatıp daha fazla müşteri çekmek istemiş olabilir.Ben böyle düşünüyorum, hayırlı günler.

  7. 15 yıldır Vodafone kullanıcısıyım, Vodafone hattımın heryerde çekim kuvveti yüksek olması, tarifelerinin uygun olması ve müşteri temsilcilerinin kibar ve nazik bir şekilde yardımcı olması benim uzun yıllardır Vodafone hattımı severek kullanmama sebep olmuştur. Sınırsız hizmetlerinizden dolayı sonsuz teşekkürler Vodafone 🤗

  8. Keşke yıllar önce geçiş yapsaydım. O kadar memnunum ki bünyemde çalışanların tamamını Vodofoneye geçirdim.

SORU - CEVAP

 "Vodafone Benzersiz Teklif 2020 Nedir? Kazanan Çekiliş Sonuçları" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu