Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Benzersiz Teklif 2020 Nedir? Kazanan Çekiliş Sonuçları

Faturalı ya da faturasız hat fark etmeksizin tüm kullanıcılara yönelik hazırlanan Vodafone Benzersiz teklif 2020 kampanyası İphone 11 Pro kazanma şansı sunmaktadır. Üstelik bunu kazanmak için herhangi bir ücret ödemeye gerek yoktur.

Vodafone İphone Çekilişleri Sonuçları 2020 Burada

Tek yapılması gereken en düşük teklifi vermektir. Sadece vodafone resmi internet sitesi üzerinden oynanabilen bu oyun Vodafone Telekomünikasyon A.Ş tarafından tüm abonelere sunulur. Bir ek hizmet olarak da nitelendirilen bu kampanyanın tüm hakları Vodafone’a aittir ve bu kapsamda operatör herhangi bir zaman içinde oyunla ilgili süre, içerik, ödül ve buna benzer değişiklikler yapma hakkına sahiptir. Oyunu kapatıp açması da bunlar arasında yer almaktadır.

Vodafone Benzersiz Teklif 2020 Nasıl Çalışır?

Vodafone benzersiz teklif 2020 nasıl çalışır diye merak edenler öncelikle Vodafone internet sitesini ziyaret etmelidir. Sitede kampanya sayfası açıldığında alt kısımda kampanyaya teklif ver kısmı vardır. Ayrıca Vodafone bedava internet kampanyasını görmek isterseniz tıklayın

Ücretsiz Hemen AL->
Vodafone Fatura İptali için İtiraz Nasıl Yapılır?

Burada öncelikle farklı bir operatör olsa bile telefon numarası girilir. Ardından telefon için en düşük teklif verilir ve bu teklifin bedeli kesinlikle katılımcılardan tahsil edilememektedir.

Bunun ardından kampanyaya katılım tamamlanmış olacaktır. Verilen tüm teklifler neticesinde en düşük ve ondan başka aynı teklifi kimse vermezse bu durumda ücretsiz İphone 11 pro kazanılmış olacaktır.

Vodafone Benzersiz Teklif Kampanyası

Teklifi verebilmek için telefon numarası girildikten sonra ilgili numaraya onay kodu gönderilmektedir. Bu kısımda vodafone aboneleri ile diğer abonelerin giriş yapacağı sayfa birbirinden ayrılmıştır. Gelen şifre yüz seksen saniye içerisinde ilgili ekrana girilir ve devam et butonuna tıklanır. Şifre dört haneli ve tek kullanımlık olarak gönderilir.

Yeni vodafone hediye internet kampanyasına git

Şifre girildikten sonra teklif yazılır ve istenirse hemen paylaş kısmına tıklanır. Buna göre kampanya facebook twitter ve eposta aracılığıyla başka insanlarla paylaşılabilir. Bunun yanı sıra ilgili sayfada paylaşım linkini kopyalayarak istenilen yerde paylaşılabilme olanağı da sunulmaktadır.

Ücretsiz Hemen AL->
Vodafone Davet Et Kazan Arkadaşını Getir İnternet Kampanyası

Vodafone Benzersiz Teklif Sonuçları Nasıl Belirlenir?

Vodafone benzersiz teklif kampanyası aylık bir kampanya olup gün sayısının tamamlanmasıyla birlikte kampanya sonuçları açıklanmaktadır. Bununla ilgili süreci operatörün resmi internet sitesi üzerinden takip etmek mümkündür.

Vodafone yanıma bmw ve iphone çekilişine katıl

Sitede geri sayım sekmesi yer almakta olup sonuçların açıklanmasına ne kadar süre kaldığı orada belirtilir. Buna ek olarak kampanya sayfasında geçen ayın kazanan ismine de yer verilmektedir.

Kampanya ödülünü kazanan abone ile sözlü ve yazılı olarak iletişime geçilmektedir. Eğer kazanan kişi on iş günü içerisinde Vodafone’a herhangi bir geri dönüş yapmazsa ya da o kişiye Vodafone tarafından ulaşılamazsa tüm haklar kaybedilmektedir. Kazanan abonelere ödülleri atmış iş günü içinde teslim edilmektedir.

Vodafone Benzersiz Teklif Kampanyası Merak Edilenler

Vodafone benzersiz teklif kampanyası katılımı için yapılan işlemler internet paketini harcamamakta olup bunun için herhangi bir ücret alınmaz ve faturaya yansıtma olmaz. Tüm vodafone, Türk Telekom ve Turkcell aboneleri kampanyaya rahatça katılabilir. Ancak kampanyaya katılım için on sekiz yaşının üzerinde olmak gerekir.

Ücretsiz Hemen AL->
Vodafone Bedava İnternet 2020 Kampanyası

Vodafone bedava sinema bileti kampanyasına git

Kampanyaya katılacak olan aboneler her ay bir teklif verme hakkına sahiptir. Kazanmak için en düşük ve kimsenin vermediği bir teklif olması gerekir. Kazanılan ödülün teslim edilmesi giriş yapılan hat sahibine olmaktadır. Ondan başka kişinin ödülü alması söz konusu değildir.

Vodafone Benzersiz Teklif ile Telefon Kazanın

Ödülün teslimi vodafone tarafından belirlenen iletim yoluyla yapılmakta olup teslim aşamasında kimlik ibraz edilecektir. Eğer hattın ait olduğu kişiyle verilen kimliği bilgileri birbiriyle aynı değilse bu durumda ödül teslimi yapılmamaktadır. Büyük çark ile en azından bedava internet hakkınızı almak için tıklayın

Ayrıca ödül Vodafone tarafından belirlenen tarihte verilmektedir. Vodafone Benzersiz Teklif 2020 kampanya esasları ile ilgili daha detaylı bilgi benzersiz teklif sayfasında yer almaktadır.

Kampanyalar:

Destek Admin

Bedava Çekiliş Kampanyasına Katılın! Aşağıdan Güzel Yorum Yazan ve Mail Adresini Giren Herkese Ücretsiz Olarak Gönderelim.

5 Kişi Katıldı

YORUM YAP KAZAN

 "Vodafone Benzersiz Teklif 2020 Nedir? Kazanan Çekiliş Sonuçları" Kampanyası için Katıl Kazan.

Başa dön tuşu
Kapalı