Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Beni Ara Ödemeli Arama Nasıl Yapılır?

Hesabında bakiye olmayanların ulaşmak istediği kişiye ödemeli arama göndermesi gerekebilir. Bunun nasıl yapılacağını çoğu kişi bilmemekle birlikte aynı zamanda merak edenlerin sayısı da bir hayli fazladır.

Vodafone müşterilerinin yararlanabileceği bu avantaj ile birlikte hesabınızda bakiye olmasa bile karşı tarafa beni ara mesajı göndermek mümkündür.

Vodafone Ödemeli Arama Kodu Aşağıdadır!

Ayrıca Vodafone bedava internet kampanyaları ile birlikte avantajlarını da sürdürmektedir. Sunulmakta olan bu hizmetten hem faturasız hem de faturalı kullanıcılar dilediğince faydalanabilmektedir.

Ulaşmaya çalıştığınız kişinin size geri dönüş yapmasını sağlayacak bu uygulama ile birlikte karşı tarafa sizi araması için SMS gönderimi geçekleştirmek mümkündür. Günlük olarak 5 adet hakkınızın bulunduğu beni ara mesajını göndermek ise oldukça basit ve bir o kadar da pratik bir seçenek olmaktadır.

Vodafone Beni Ara Mesajı Nasıl Atılır?

TL bakiyesi veyahut dakikası olmayan abonelerin sıklıkla kullanmış olduğu bu yöntem ile birlikte artık karşı taraf ile iletişime geçmek mümkündür.

Vodafone Ödemeli Arama Servisi Nasıl Açılır?

  • Ödemeli aramak isteğinde olanların yapması için ilk olarak arama kısmına gelmeleri ve *149* tuşlaması gerekmektedir.
  • Devamında ise başına sıfır ekleyerek beni ara mesajı göndereceğiniz telefon numarasını yazmalısınız.
  • En sonunda ise # ekleyerek arama butonuna basabilirsiniz. Sonrasında ise bu numaraya beni ara mesajı ulaşacaktır.

Vodafone Ödemeli Atma Beni Ara Mesajı Sorunları Nedir?

Her daim avantajlarıyla ve de Vodafone bedava internet paketleriyle birlikte sizlere en uygun hizmetleri sunacak olan operatör bu konuda daima en uygun hizmetleri de sunacaktır.

Böylelikle daima sizler de bu avantajlardan faydalanarak memnun olacağınız, sizin için ideal tarzdaki kampanyalardan da rahatlıkla kullanarak bu durumdan da memnun kalabilirsiniz denilse her daim yeterlidir. Beni ara mesajını da bu şekilde göndermek oldukça pratik bir yöntemdir.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Vodafone Beni Ara Ödemeli Arama Nasıl Yapılır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu