Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Bedava Sms Paketleri 2020

Yıllardır vodafone müşterilerine hizmet veren sevdiklerinizle bağlantıda kalmanızı sağlayan Vodafone müşterileri için özel olarak fırsatlar sunmaya devam etmektedir.

2020 yılında da devam eden kampanyaları ile birlikte hem özel zamanlar için tasarladığı hediye dakika internet ve sms ayrıcalıklarıyla hem de hazır bir şekilde bulunan paket fırsatları ile yüzleri güldürmektedir. 

Vodafone Bedava Sms Yapma Yöntemleri

Vodafone kendi içinde ya da tüm operatörler arasında kullanılabilecek hediye sms sunmaktadır. Her yöne 100, 250 ve bazen de 500 bedava sms paketlerini elde edebilmek çok kolay.

 • Ücretsiz olarak bedava sms fırsatlarından faydalanabilmek için Vodafone online self servis uygulaması üzerinden de bedava sms olabilir. Bu yöntemi kullanabilirsiniz.
 • Vodafone kullanıcılarının yararlanabileceği ve onları özel olarak haftalık sms uygulamasını gerçekleştirebilmek için Vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Vodafone yanımda uygulamasından kişiye ait olan özel şifre ile giriş yaparak her hafta sadece Vodafone müşterilerinin faydalanabileceği çeşitli miktarlarda bedava sms kazandırılmaktadır.

Vodafone Bedava Sms Hilesi 2020 Nedir?

Vodafone sms’e dair herhangi bir hile bulunmamaktadır. Fakat Vodafone yanımda uygulaması Vodafone online self servis uygulaması ve Vodafone’nin ara ara yapmış olduğu sms ile bilgilendirdiği bedava sms paketlerini kontrol edebilirsiniz.

Vodafone Bedava Sms Gönderme Nasıl Yapılır?

Vodafone aracılığı ile kazanılmış olan ve kişiye tanımlanmış olan bedava sms haklarından sadece tanımlama yapılan telefonun sahibi faydalanabilmektedir.

 • Vodafone’a ait olan bedava sms’lerin başka bir kullanıcıya gönderilmesi söz konusu değildir.
 • Vodafone müşterisi olup bedava sms haklarından faydalanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Sms Paketleri Nedir?

Vodafone her yöne bedava 100 SMS pakete sahip olabilmek çok kolay Vodafone müşterisi olan kişilerin uygulayabilecekleri bu bedava sms paketi için Vodafone yanımda uygulamasını kullanılması şartı aranır.

İOS için İndirAndroid için İndir

İşletim sisteminize göre de gerekli birimlere bilgilendirme yaparak sizde Vodafone yanımda uygulamasını mobil olarak cep telefonunuza indirerek bedava sms fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

vodafone sms mesaj gönderme

Vodafone Hediye Sms 2020 Paketleri

 • Vodafone her yöne bedava 250 SMS paketi Vodafone bu paketi ile birlikte kullanıcılarına 250 SMS armağan sunmaktadır.
 • Mobil cihazlarınız üzerinden ulaşabileceğiniz Vodafone yanımda uygulaması üzerinden 250 SMS’inizi kısa sürede telefonunuza tanımlayabilirsiniz.
 • Vodafone Her Yöne Bedava 500 SMS
 • Vodafone yanımda uygulamasını indirerek telefonunuza tanımlanacak olan pazartesi günleri yenilenen 500 SMS alabilirsiniz.

Eğer kullanmış olduğumuz Vodafone tarifemizin paket oranı düşük ise SMS hizmetlerinden ve bedava sms haklarından faydalanabilme oranınız buna göre değişim görebilir.

Vodafone Hediye Sms Kazanma Nasıl Yapılır?

Online self servis Vodafone geliştirmiş olduğu bir altyapısı bulunan uygulamadır. Buraya abone olarak günlük olarak yaklaşık 10 SMS kazanabilirsiniz.

 • Aylık olarak düşündüğümüzde 300’e yakın bedava sms kazanma hakkınız bulunmaktadır.
 • Vodafone self servis uygulamasını abone olabilmek için Vodafone’un internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone SMS Sürpriz Kazanma Şansı

Vodafone kullanıcılarına sağlanan sürpriz sms uygulaması ile telefonunuzda kısa sürede bedava sms kazandırabilirsiniz.

 • Sürpriz sms paketinden faydalanabilmek için telefonunuzun mesaj kısmına büyük harfler ile SURPRIZ yazdıktan hemen sonrasındaki aşamada 6666 numarasına kısa mesaj atarak paketi telefonlarına tanımlayabilirler.
 • Vodafone hattına sahip olmayıp başka bir operatörden bulunup ilk defa vodafone’a hattını taşıyacak olanların yapacakları kısa bir işlem ile hatlarına bedava sms tanımlamaları mümkün olmaktadır.
 • Telefonun SMS kısımlarına büyük harfle HOSGELDİN yazdıktan sonra 7000‘e göndermeleri gerekmektedir. Bu sayede hediye sms’lerden kazanabilir ve bu fırsattan faydalanabilirsiniz.

Vodafone Hediye Sms Gönderme Yöntemleri Nedir?

Diğer operatörler de çoğunlukla bulunmayan Vodafone’un kendi üretmiş olduğu sistemi içerisinde yer alan sms gönderme özelliğini kullanabilirsiniz. 

 • TL yükleme sonrası hediyeler arasında sms paketide yer alır.

Vodafone Sms Paketleri

Paket AdıSms AdediSms KoduGönderFiyat
EK 255250EK250SMS79995 TL
Yeni Nesil Mini100YMINI79995 TL
Yeni Nesil Maksi2000YMAKSI799912 TL
SMS Avantaj 100100HY10070005 TL
SMS Avantaj 110001000HY11000700012 TL
Vodafone’lularla Maksi5000VFMAKSI79999 TL
Her Yöne Midi500MINI79999 TL
Doldur 1000 Faturalı100012 TL
Büyük Seçim 1000 Faturalı10005 TL

Vodafone Ücretsiz Sms Nasıl Gönderilir?

Günlük olarak sadece 10 adet ücretsiz başkasına SMS gönderebilme hakkınız bulunmaktadır. Bu sms’leri gönderebilmeniz için Vodafone online işlemler menüsünü kullanabilmektesiniz.

Vodafone Güncel Yeni Kampanyalar Aşağıdan Seç Tıkla

 1. Vodafone Bedava Dakika 2020 Paketleri
 2. Vodafone Bedava İnternet Güncel Kampanyalar 2020
 3. Vodafone Faturalı Faturasız Bedava İnternet 2020
 4. Vodafone Tarifeleri 2020 Faturalı, Faturasız Nedir?

2020 Vodafone Ücretsiz Sms Hakkı Kazanma Yöntemleri?

Vodafone müşterilerinin yararlanabileceği ücretsiz SMS haklarından başka operatöre sahip olan kişiler faydalanamazlar. Vodafone ücretsiz SMS hakkı kazanma yöntemleri birden çoktur.

 • Vodafone’un yanımda uygulaması içerisinde sağ bölümde kendi hesabınıza ait olan kısımda bir çark bulunur.
 • Her hafta yenilenen ve çarkı çevirmeniz dahilinde size çeşitli hediyeler kazandıran bir yöntemi vardır.
 • Çeşitli miktarlarda bedava SMS hakkı kazanabilmek için bu çarkı çevirmeniz gerekir.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Vodafone Bedava Sms Paketleri 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu