Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Bedava Sms 2020

Yıllardır vodafone müşterilerine hizmet veren sevdiklerinizle bağlantıda kalmanızı sağlayan Vodafone müşterileri için özel olarak fırsatlar sunmaya devam etmektedir.

2020 yılında da devam eden kampanyaları ile birlikte hem özel zamanlar için tasarladığı hediye dakika internet ve sms ayrıcalıklarıyla hem de hazır bir şekilde bulunan paket fırsatları ile yüzleri güldürmektedir. 

Vodafone kaliteli altyapısı ve iyi bir çekiş gücü kapsamında müşterilerine keyifli bir iletişim deneyimi sunmaktadır. Vodafone bedava SMS 2020 yılında paketleri nelerdir? gibi bilgilere yazımızda yer vereceğiz.

Vodafone Bedava Sms Yapma Yöntemleri

Birbirinden farklı kampanyaları ile çeşitli miktarlarda hediye sms sunan Vodafone kendi içinde ya da tüm operatörler arasında kullanılabilecek hediye sms sunmaktadır. Her yöne 100, 250 ve bazen de 500 bedava sms paketlerini elde edebilmek çok kolay.

Bedava sms elde edebilmenin birden çok yolu vardır. Vodafone bedava sms yapma yöntemleri dendiğinde aklımıza ilk olarak sms  yöntemi gelmektedir. Telefonunuzda sms kısmını kullanılarak kolaylıkla yapabileceğiniz bir işlem olmaktadır.

Bunun dışında Vodafone’un yıllar içerisinde geliştirdiği ve kaliteli bir hizmet verme amaçlı olarak kendisini yenileyen uygulamaları üzerinden de bedava sms alabilirsiniz.

 • Ücretsiz olarak bedava sms fırsatlarından faydalanabilmek için Vodafone online self servis uygulaması üzerinden de bedava sms olabilir. Bu yöntemi kullanabilirsiniz.
 • Vodafone kullanıcılarının yararlanabileceği ve onları özel olarak haftalık sms uygulamasını gerçekleştirebilmek için Vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Vodafone yanımda uygulamasından kişiye ait olan özel şifre ile giriş yaparak her hafta sadece Vodafone müşterilerinin faydalanabileceği çeşitli miktarlarda bedava sms kazandırılmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Vodafone Hediye İnternet 2020 Faturalı Faturasız

Vodafone Bedava Sms Hilesi 2020 Nedir?

Vodafone sms’e dair herhangi bir hile bulunmamaktadır. Fakat Vodafone yanımda uygulaması Vodafone online self servis uygulaması ve Vodafone’nin ara ara yapmış olduğu sms ile bilgilendirdiği bedava sms paketlerini kontrol edebilirsiniz.

Buralarda haftalık olarak verilen bedava sms’ leri göreceksiniz. 2020 yılında Vodafone bedava SMS haklarından faydalanabilmek için online olarak sitemizi ziyaret edebilir, Vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz.

Vodafone Bedava Sms Gönderme Nasıl Yapılır?

Vodafone kullanıcılarının vodafone’un yapmış olduğu kampanyalar aracı ile ile kullanmış oldukları sms’leri göndermeleri mümkün müdür? Vodafone bedava sms gönderme nasıl yapılır? dendiğinde aklımıza böyle bir yolun olmadığı gelir. Vodafone aracılığı ile kazanılmış olan ve kişiye tanımlanmış olan bedava sms haklarından sadece tanımlama yapılan telefonun sahibi faydalanabilmektedir.

Vodafone’a ait olan bedava sms’lerin başka bir kullanıcıya gönderilmesi söz konusu değildir. Siz de vodafone’a gelerek Vodafone müşterisi olup bedava sms haklarından faydalanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Sms Paketleri Nedir?

Özellikle aktif olarak kullanılan ve popüler bir konumda olan mesajlaşma paketleri Vodafone’luları mutlu etmektedir. Bunlardan birincisi Vodafone her yöne bedava 100 SMS paketidir. Bu pakete sahip olabilmek çok kolay Vodafone müşterisi olan kişilerin uygulayabilecekleri bu bedava sms paketi için Vodafone yanımda uygulamasını kullanılması şartı aranır.

Vodafone yanımda uygulaması Android cihazları ve iOS cihazlara kolaylıkla indirilebilmektedir. işletim sisteminize göre de gerekli birimlere bilgilendirme yaparak sizde Vodafone yanımda uygulamasını mobil olarak cep telefonunuza indirerek bedava sms fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Vodafone bedava SMS paketleri nedir? dendiğinde aklımıza ilk gelen Vodafone yanımda uygulaması kullanılarak elde edilebilecek olan her yöne 100 sms paketidir.

Bunu yapabilmek için Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapılması gerekir. Haftanın ilk günü verilen bu pakete sizde vodafone’a üye olarak, Vodafone müşterisi olarak, cihazınızı uygulama yükleyerek elde edebilirsiniz.

vodafone sms mesaj gönderme

Vodafone Hediye Sms 2020 Paketleri

Vodafone üyelerinin faydalanabilecekleri hediye sms paketleri yine göz doldurmaktadır. Vodafone hediye sms 2020 paketleri dendiğinde aklımıza birkaç seçenek gelmektedir. Sizde yazımızı okuyarak Vodafone müşterisi iseniz bedava sms paketlerini öğrenebilir, faydalanabilirsiniz.

 • Vodafone her yöne bedava 250 SMS paketi Vodafone bu paketi ile birlikte kullanıcılarına 250 SMS armağan sunmaktadır.
 • Mobil cihazlarınız üzerinden ulaşabileceğiniz Vodafone yanımda uygulaması üzerinden 250 SMS’inizi kısa sürede telefonunuza tanımlayabilirsiniz.
 • Vodafone Her Yöne Bedava 500 SMS
 • Oldukça yoğun bir gündeminiz varsa Vodafone’dan kazanacağınız bedava sms’ler ile büyük bir miktar işiniz görebilirsiniz.
 • Vodafone yanımda uygulamasını indirerek telefonunuza tanımlanacak olan pazartesi günleri yenilenen 500 SMS alabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Vodafone Altın Kulüp Tarifeleri Nedir?

Eğer kullanmış olduğumuz Vodafone tarifemizin paket oranı düşük ise SMS hizmetlerinden ve bedava sms haklarından faydalanabilme oranınız buna göre değişim görebilir.

Vodafone Hediye Sms Kazanma Nasıl Yapılır?

Vodafone hediye sms kazanma nasıl yapılır? dendiğinde aklımıza ilk gelen yöntemlerden birisi online self servis yöntemi ile bedava sms kazanmadır. Online self servis Vodafone geliştirmiş olduğu bir altyapısı bulunan uygulamadır. Buraya abone olarak günlük olarak yaklaşık 10 SMS kazanabilirsiniz.

Aylık olarak düşündüğümüzde 300’e yakın bedava sms kazanma hakkınız bulunmaktadır. Vodafone self servis uygulamasını abone olabilmek için Vodafone’un internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone SMS Sürpriz Kazanma Şansı

Vodafone kullanıcılarına sağlanan sürpriz sms uygulaması ile telefonunuzda kısa sürede bedava sms kazandırabilirsiniz.

 • Sürpriz sms paketinden faydalanabilmek için telefonunuzun mesaj kısmına büyük harfler ile SURPRIZ yazdıktan hemen sonrasındaki aşamada 6666 numarasına kısa mesaj atarak paketi telefonlarına tanımlayabilirler.
 • Vodafone hattına sahip olmayıp başka bir operatörden bulunup ilk defa vodafone’a hattını taşıyacak olanların yapacakları kısa bir işlem ile hatlarına bedava sms tanımlamaları mümkün olmaktadır.
 • Telefonun SMS kısımlarına büyük harfle HOSGELDİN yazdıktan sonra 7000‘e göndermeleri gerekmektedir. Bu sayede hediye sms’lerden kazanabilir ve bu fırsattan faydalanabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Vodafone Bedava Sms Gönderme Nasıl Yapılır? 2020

Vodafone Hediye Sms Gönderme Yöntemleri Nedir?

Diğer operatörler de çoğunlukla bulunmayan Vodafone’un kendi üretmiş olduğu sistemi içerisinde yer alan sms gönderme özelliğini kullanabilirsiniz. 

Vodafone hediye SMS gönderme yöntemleri nedir? dendiğinde aklımıza gelen ilk uygulama online self servisidir. Ondan self servis yöntemini kullanarak istediğiniz kişiye belirli bir miktarda sms gönderebilirsiniz.

Vodafone Ücretsiz Sms Nasıl Gönderilir?

Vodafone ücretsiz sms nasıl gönderilir? dendiğinde aklımıza Vodafone’un uygulaması olan online self servis gelmelidir. Online servis servise abone olan kullanıcılarına özel olarak tanıdığı bir imkandır. Vodafone kullanıcılarının başka bir hatta SMS gönderebilmeleri bu yolla mümkün hale gelmektedir.

Günlük olarak sadece 10 adet ücretsiz başkasına SMS gönderebilme hakkınız bulunmaktadır. Bu sms’leri gönderebilmeniz için Vodafone online işlemler menüsünü kullanabilmektesiniz.

Vodafone Güncel Yeni Kampanyalar Aşağıdan Seç Tıkla

 1. Vodafone Bedava Dakika 2020 Paketleri
 2. Vodafone Bedava İnternet Güncel Kampanyalar 2020
 3. Vodafone Faturalı Faturasız Bedava İnternet 2020
 4. Vodafone Tarifeleri 2020 Faturalı, Faturasız Nedir?

2020 Vodafone Ücretsiz Sms Hakkı Kazanma Yöntemleri?

Vodafone müşterilerinin yararlanabileceği ücretsiz SMS haklarından başka operatöre sahip olan kişiler faydalanamazlar. Vodafone ücretsiz SMS hakkı kazanma yöntemleri birden çoktur. Özellikle telefonlarda aracılığı ile SMS yöntemi tercih edilirken günümüzde teknolojinin gelişmesi ile beraber daha kaliteli bir altyapıda sağlamış olan Vodafone kendi geliştirmiş olduğu uygulamalar üzerinden de ücretsiz SMS hakkı kazanma fırsatı sunmaktadır.

Vodafone’a ait olan online self servis uygulamasını kullanarak veya vodafone’un kendi ürettiği yanımda uygulamasını kullanarak da bedava sms haklarına sahip olabilirsiniz.

Vodafone’un yanımda uygulaması içerisinde sağ bölümde kendi hesabınıza ait olan kısımda bir çark bulunur. Her hafta yenilenen ve çarkı çevirmeniz dahilinde size çeşitli hediyeler kazandıran bir yöntemi vardır. Çeşitli miktarlarda bedava SMS hakkı kazanabilmek için bu çarkı çevirmeniz gerekir.

İlgili Makaleler

SORU - CEVAP

 "Vodafone Bedava Sms 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı