Vodafone Bedava İnternet

29 Ekim 2020 Vodafone Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet

Vodafone Cumhuriyet bayramı hediye kampanyaları 29 ekim 2020 yılı tarihinde de birbirinden avantajlı içeriklere sahiptir. Vodafone faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına özel olarak verilen bu hediyeler içerisinde dakika, SMS ve internet hakkı yer almaktadır. Cumhuriyet bayramına ayrı ayrı hediye veren Vodafone’un bu kampanyalarına her dönem büyük ilgi vardır.

Düzenlenen kampanyaların her biri süreli olup bu süre ile ilgili bilgilendirme ilgili telefon numarasına kısa mesaj ile yapılır. Kampanyalardan ya da hediyelerden yararlanabilmek için Vodafone abonesi olmak yeterlidir.

Gelecek hediye içerikler için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Verilen hediye hak bittikten sonra kullanıcılar mevcut tarife ve paketinden ücretlendirilmeye devam etmektedir.

Vodafone Cumhuriyet Bayramı Hediyeleri

Vodafone 29 ekim 2020 cumhuriyet bayramı hediyeleri her yıl olduğu gibi bu yıl da özellikle Corona etkisinde olunan şu günlerde operatör kullanıcılarının internet ve dakika hediyelerine olan ilgisi daha da artmıştır.

Cumhuriyet bayramı hediye paketine göre Vodafone 29 Ekim 2020 günü saat 23.59’a kadar kullanılabilecek 1 GB hediye internet vermektedir. Verilen hediye internet hakkından tüm faturasız ve faturalı Vodafone müşterileri yararlanabilir.

Ayrınca bu hediyeden yararlanabilmek için abonelerin veri işleme izni ve iletişim izni vermiş olması gerekir. Gerekli izinleri vermemiş olan müşteriler hediye internet almak için izin vermelidir.

Bununla birlikte hediye alacak kişiler Vodafone Yanımda uygulamasını indirip giriş yapmalıdır. Uygulamaya giriş esnasında telefon numarası ve şifre bilgilerine ihtiyaç vardır.

Vodafone Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Cumhuriyet bayramı bedava internet kampanyası ile özellikle evde kalınan bayram döneminde kullanıcıların daha rahat vakit geçirebilmesine imkan sağlamaktadır.

 • Operatör abonelerine 1 ay boyunca kullanabilecekleri 1 GB hediye internet vermektedir.
 • 20 Ekime özel verilen hediye internet hakkından yararlanabilmek için öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek gerekir.
 • Uygulama App Store ve Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.
 • İndirme işlemi gerçekleştikten sonra uygulamaya giriş yapılarak hediye internet hakkı alınabilir.
 • Uygulama sayesinde kullanıcılar mevcut paketleri, tarifeleri ve Vodafone’a özel indirim ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilir.

Vodafone 29 Ekim Bayramı Ücretsiz Dakika, SMS

Vodafone Cumhuriyet bayramı ücretsiz dakika, SMS ve internet haklarıyla abonelerini memnun etmektedir. Özellikle internet günümüzde yoğun olarak kullanıldığından bayram başta olmak üzere her dönem kullanıcılara bedava internet hakkı verilir.

Bu haktan sürekli yararlanmak isteyenlerin Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan hediye çarkını çevirmeleri ve hediyelerini kazanmaları önerilir.

 • Çark hediyeleri haftalık olarak verilmekte olup içerisinde günlük, haftalık ve aylık hediye internetler yer almaktadır.
 • Aynı zamanda ücretsiz dakika ve SMS de veren hediye çarkı için uygulamaya giriş yapmak yeterlidir.
 • Ayrıca uygulamada yer alan fırsatlar dünyası kısmından da Vodafone tarafından sunulan diğer avantajları görülüp yararlanılabilinir.

Sana Özel Aşağıdaki Diğer Kampanyalardan Seç Tıkla;

Vodafone Bayram Hediyesi 2020 Cihaz ve Telefonları

Vodafone Cumhuriyet bayram hediyesi 2020 cihaz ve telefonları bu yıl da birbirinden avantajlı indirimlerle abonelerin beğenisine sunulur. Bunlar içerisinde özellikle telefonlar yoğun ilgi görmektedir.

Telefonun yanı sıra indirimli olarak tablet ve bilgisayar, akıllı ev ürünleri ve aksesuarlar da indirime girmektedir. Tarifeye ek olarak en çok tercih edilen indirimli cihaz ve telefonlar şu şekildedir:

 • Samsung A20s 195 TL*12 Ay
 • Huawei P30 Lite 230 TL * 12 Ay
 • OPPO A5 2020 190 TL* 12 Ay
 • Samsung Galaxy J4+ 165 TL*12 Ay (Powerbank Hediyeli)
 • LG G8s ThinQ 2090 TL * 3 Ay (Powerbank Hediyeli)

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu