Vodafone

Vodafone Bedava İnternet 2020 Uygulamaları Nedir?

Vodafone bedava internet kampanyası, tüm vodafone kullanıcılarına, vodafone operatörü tarafından verilen bir ücretsiz internet erişimi kampanyasıdır. Bildiğiniz üzere pek çok operatör, ücretsiz internet,dakika ve sms kampanyaları yaparak kullanıcılarını memnun etmeye çalışmaktadır. Bu kampanyalar arasında bulunan bedava internet kampanyası da özellikle vodafone operatörünün vermiş olduğu en güncel kampanyalardan biridir.

Vodofone e – Fatura ile Bedava İnternet

Vodafone, kullanıcılarına bedava internet hizmeti sunuyor. Vodafone’un sunmuş olduğu en yaygın bedava internet kampanyalarından biri de, faturalı hatta, faturasını e-fatura üzerinden almayı tercih eden kullanıcılarına yönelik oluyor. Kullanmış olduğu mevcut faturalı tarifesinde, e- faturaya geçmeyi tercih eden vodafone üyeleri ücretsiz 1 gb bedava internet kazanıyor. 

Kampanyadan yararlanmak için vodafone kullanıcılarının e posta yazıp 7000‘e sms göndermesi gerekiyor. Söz konusu sms ücretsiz olup, hatta tanımlanacak olan internetin de 15 gün geçerlilik süresi olacaktır. 

Faturalı hat kullanıcılarının sahip olduğu bir diğer bedava internet kampanyası da, vodafone yanımda uygulamasından geliyor. Vodafone yanımda uygulamasını indirip giriş yapan kullanıcılar 250 mb bedava internet kazanabiliyorlar. 2020 yılı için vodafone bedava internet kampanyası bununla da sınırlı değil. Hemen tıkla fırsatları yakala

Vodafone Faturasız Bedava İnternet Kampanyası 

Vodafone bedava internet kampanyası, faturalı hatlar için olduğu gibi aynı zamanda faturasız hatlar için de geçerlidir. Faturasız hazır kart sahipleri de bu kampanyadan kolaylıkla yararlanabilirler. Kampanyadan yararlanabilmek için 40 TL ve üzeri tutarda bir yükleme yapmak gerekiyor. Vodofone, 40 TL ve üzeri yükleme yapılan her bir işlem için 1 hafta geçerli olmak kaydıyla, hattınıza 1 GB internet tanımlıyor. 

YENİ YAYINLANDI->
Vodafone Yanımda Uygulaması Apk İndir Ücretsiz

Söz konusu yüklenen 40 TL’lik bakiye ise, ek paket almak için veya başka bir vodafone hizmeti satın almak için kullanılabiliyor. Bakiye yükleme ile beraber satın alınan paketler ücretsiz olarak verilen internet kampanyasını etkilemiyor.

Vodofone Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodofone bedava internet kampanyası, tüm vodafone kullanıcıları için geçerlidir. Vodofone hattı için, herhangi bir yükleme yapmadan bedava internet kazanabilirsiniz.

Öncelikle yapmanız gereken ilk şey, vodafone hattınız yoksa, bir vodafone hattı edinmenizdir. Hattını ilk kez vodafone’a taşıyan bireyler, her ay 5 gb olmak üzere toplamda 12 ayda 60 gb bedava internet kazanıyor. Kampanyaya katılım sağlamak için sadece hattınızı vodafone’a geçirmeniz yeterli olmaktadır. 

Vodofone Büyük Çekiliş Hediyeleri

Vodofone bedava internet kampanyası 2020 yılında da sürmeye devam ediyor. Vodofone kullanıcıları, hediye çarkı uygulamasını kullanarak 20gb’a kadar bedava internet hakkı kazanabiliyorlar.  Vodofone hediye çarkını, uygulamaya giriş yaptıktan sonra çeviren kullanıcılar, bedava internet, sms, dakika kazanabiliyorlar. Hediye Çarkı uygulamasına giriş yapmak için bir şifreye ihtiyaç duymaktasınız. Söz konusu şifreyi alabilmek için, S yazıp 7000‘e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Hediye çarkı hediyelerine buradan git

Vodofone Tv Bedava Eğlence ve İnternet Paketi

Vodofone kullanıcıları, Tv uygulamasını kullanarak pek çok Vodofone içeriğine erişebilirler. Bunun için öncelikle Vodofone Tv uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Vodofone Tv uygulamasını App Store veya Play Store üzerinden indirdikten sonra, Vodofone Tv uygulamasına giriş yapın ve uygulamayı tam bir ay boyunca bedava kullanın.

Ayrıca vodafone, üyeleri için Vodofone Tv Uygulamasını kullanan herkese bir ay boyunca geçerli olmak üzere 5 gb internet vermektedir. Söz konusu internet kampanyasının başlangıç tarihi , uygulama indirildikten sonraki saattir. 1 ay geçerli ücretsiz paket sona erdiğinde ve Vodofone Tv uygulamasını kullanmaya devam etmek istediğinizde, her ay için 4,90 TL’lik bir ödeme yapmalısınız. Vodofone Tv uygulaması sayesinde en popüler Tv kanalları cep telefonunuzda olacak ve kolayca izleyebileceksiniz.

YENİ YAYINLANDI->
Vodafone Hediye İnternet Paketi 2020

4,5 G Vodofone Hediye İnternet Kazanma

Vodofone bedava internet kampanyası bitmek bilmiyor. Vodofone kullanıcıları Vodofone Yanımda uygulamasını indirerek ücretsiz internet kazanabilirler. Vodofone kullanıcıları söz konusu ilk kampanyaya göre, 4,5 G’nin çekmediği bir alan bulduklarında, o gün içerisinde kullanabilecekleri 4,5 Gb internet kazanıyorlar. Söz konusu kampanyanın adı ise 4,5 g yoksa, 4,5 gb internet var. 

Yine vodafone yanımda uygulamasına girerek, bedava internet kazanabileceğiniz bir kampanya daha. Söz konusu kampanyanın adı, ‘’bananevar’’. Vodofone yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra, bananevar bölümüne girin ve çarkı çevirin. Çarkı çevirdikten sonra size çıkan hediyelerden istediğiniz kullanabilirsiniz.

Vodofone Bana Ne Var İnternet Kazanma

Vodofone çark çevirme uygulamasında pek çok sorun bulunmaktadır. Çark kullanıcıları, uygulamanın çok az sayıda hediye verdiğini ve vermiş olduğu hediyelerin çoğunun gereksiz ve insanların kullanmadığı hediyeler olduğundan bahsetmektedir. Vodofone çark çevirme hilesi, daha çok ödül ve hediye kazanmak için yapılan bir durumdur.

Vodofone, diğer pek çok operatöre göre, çok daha az hediye internet veya,  dakika vermekte olduğundan bu konuda pek çok kişi hile yöntemine başvurmak zorunda kalmıştır. 

vodafone çekiliş kazanma

Çark çevirme hilesini yapmak için ilk olarak vodafone yanımda uygulamasına girmeniz gerekmektedir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra çark çevirdiğimiz ekrana giriş yapıyoruz.  Sonrasında, çark geldiğinde 5 saniye sağa ve sola kaydırıyorsunuz, bu hamleden sonra otomatik olarak 5 gb internet kazanmaktasınız.

Vodofone Yanımda Hediyeleri Nedir?

Vodofone bedava internet kampanyası 2020 yılında da tüm hızıyla devam etmektedir. Vodofone yanımda uygulamasını indiren herkes, vodafone’dan bir hafta geçerli olmak kaydıyla 5 gb internet kazanmaktadır.  Hediyenizi almak için Vodofone Yanımda uygulamasına girmeniz ve ardından ek paketler bölümüne giriş yapmanız gerekmektedir. Bu bölümden kolaylıkla hediyenizi alabilirsiniz.

YENİ YAYINLANDI->
Vodafone 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodofone İletişim Pass Hediye Kampanyaları Nelerdir?

Vodofone üyeleri, vodafone iletişim pass hediye kampanyalarından çok kolay bir şekilde yararlanabilirler. Vodofone iletişim pass hediye kampanyaları, whatsapp, facebook ve diğer sosyal medyalarda kullanılabilecek internet ve konuşma paketlerini kapsamaktadır. Bu hediye kapsamında kullanıcılar, whatsapp, facebook,youtube ve twitter’da geçerli olmak üzere 20 gb’a kadar hediye internet kazanabilecekler. 

Vodofone 3 Gb Sms ile Ücretsiz İnternet

Vodafone’dan 3 Gb internet kazanmanız için yapmanız gereken şey çok basit. Öncelikle Vodofone Yanımda uygulamasına uzun bir süredir giriş yapmadıysanız, uygulamaya giriş yaparak bir gün geçerli 3 gb internet kazanabilirsiniz.

Vodofone operatöründen ücretsiz internet kazanmak için yapmanız gereken bir diğer işlem ise, vodafone yanımda uygulamasına girerek, herkesin bildiği ‘’Bananevar’’ çarkını çevirmelisiniz. Çark haftada bir gün çevrilebilmekte olup, her hafta 1-2-3-4-5 gb internet, yine 50-100-200 dakika konuşma hediye etmektedir. 

Arkadaşını Davet Et 15 Gb İnternet Kazan Kampanyası

Vodofone, arkadaşını aynı operatöre davet eden kullanıcılarına 15 gb’a kadar internet hediyesi sunmaktadır. Vodofone bedava internet kampanyası sürekli olarak güncellenmekte olup, miktarı da değişebilmektedir. Söz konusu internet kampanyasından yararlanabilmek için, 1903’e TRANSFER boşluk arkadaşınızın numarasını yazıp göndermeniz gerekmektedir. 

Bunun dışında ekstra internet kazanmak için yine, vodafone yanımda uygulamasına giriş yapınız ve davet et kazan bölümüne giriş yaparak arkadaşını davet seçeneğine tıklayın. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra size bir link verilecektir.

Söz konusu linki arkadaşınıza gönderdikten sonra arkadaşınız linke tıklayıp vodafone’a geçiş yapması durumunda 15 gb internet kazanmaya hak kazanacaksınız. Vodofone bedava internet kampanyası bunlarla da sınırlı değil, bir sonraki kampanyadan haberdar olmak için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

SORU - CEVAP

 "Vodafone Bedava İnternet 2020 Uygulamaları Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı