Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet 2020 Uygulamaları Nedir?

Vodafone bedava internet uygulamaları ile internet, dakika ve sms kampanyaları 2020 yılında şu şekildedir;

Vodofone e-Fatura ile Bedava İnternet

Vodafone aboneleri mevcut faturalı tarifesinde, e-faturaya geçmeyi tercih ederek ücretsiz 1 gb bedava internet kazanıyor. 

  • Kampanyadan yararlanmak için Vodafone kullanıcılarının e-posta yazıp 7000‘e sms göndermesi gerekiyor.
  • Söz konusu sms ücretsiz olup, hatta tanımlanacak olan bedava internetin 15 gün geçerlilik süresi olacaktır. 

Vodafone Faturasız Bedava İnternet

Vodafone bedava internet kampanyası, için faturasız hazır kart sahipleri 40 TL ve üzeri yükleme yapılan her işlem için 1 hafta geçerli olmak üzere, 1 GB internet kazanıyor.

Vodofone Hoş Geldin Kampanyası

Hattını ilk kez Vodafone’a taşıyanlar, her ay 5 gb olmak üzere toplamda 12 ayda 60 gb bedava internet kazanıyor. Kampanyaya katılım sağlamak için sadece hattınızı Vodafone’a geçirmeniz yeterli olmaktadır. 

Vodofone Hediye Çarkı Kampanyası

Vodofone kullanıcıları, hediye çarkı uygulamasını kullanarak 20gb’a kadar bedava internet hakkı kazanabiliyor. Vodofone hediye çarkını, uygulamaya giriş yaptıktan sonra çeviren kullanıcılar, bedava internet, sms, dakika kazanabiliyorlar. Hediye Çarkı uygulamasına giriş yapmak için S yazıp 7000‘e kısa mesaj gönderebilirsiniz. 

Vodofone Tv Bedava Eğlence ve İnternet Paketi

Vodofone Tv uygulamasına ilk kez giriş yapanlar 1 ay boyunca bedava kullanır. Ayrıca Vodofone Tv uygulamasını kullanan herkese 1ay boyunca geçerli olmak üzere 5 gb internet vermektedir.

1 ay geçerli ücretsiz paket sona erdiğinde ve Vodofone Tv uygulamasını kullanmaya devam etmek istediğinizde, her ay için 4,90 TL’lik bir ödeme yapmalısınız.

4.5G Vodofone Hediye İnternet

Vodofone kullanıcıları söz konusu ilk kampanyaya göre, 4.5G çekmediği bir alan bulduklarında, o gün içerisinde kullanabilecekleri 4.5 Gb internet kazanıyorlar.

Vodofone Çark Hilesi

Çark çevirme hilesini Vodafone yanımda uygulamasında çark geldiğinde 5 saniye sağa ve sola kaydırıyorsunuz, bu hamleden sonra otomatik olarak 5 gb internet kazanmaktasınız.

Vodofone Yanımda Hediyeleri Nedir?

Vodofone yanımda uygulamasını indiren herkes, 1 hafta geçerli 5 gb internet kazanmaktadır. Hediyenizi almak için Vodofone Yanımda uygulamasına girmeniz ve ardından ek paketler bölümüne giriş yapmanız gerekmektedir.

Vodofone İletişim Pass Hediye Kampanyaları

Vodofone iletişim pass hediye kampanyaları whatsapp, facebook, youtube ve twitter’da geçerli olmak üzere 20 gb’a kadar hediye internet kazanabilir.

vodafone çekiliş kazanma

Arkadaşını Davet Et 15 Gb İnternet Kazan

Vodofone, arkadaşını davet eden ve 15 gb’a kadar hediye internet kampanyası için, 1903’e TRANSFER boşluk arkadaşınızın numarasını yazıp göndermeniz gerekmektedir. 

Ayrıca Vodafone yanımda uygulamasında davet et kazan bölümüne giriş yaparak arkadaşını davet ile yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu