Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Bedava İnternet Uygulaması ile Hediyeler

Avantajlı kampanyaları ve fiyat tarifeleri ile kullanıcıların her zaman göz bebeği olan Vodafone’ de durmak yok. Her zaman kullanıcılarına sağladığı avantajlı fiyatları sayesinde Vodafone çok geniş bir müşteri portföyüne sahiptir.

Bu nedenle de her geçen gün kendisini tercih eden müşterilerinde birbirinden farklı bedava internet kampanyaları düzenlemektedir. Eğer bir Vodafone operatör kullanıcısı iseniz bu avantajlı kampanyaları ve bedava internet haklarını takip ederek sahip olabilirsiniz.

Kazanmış olduğunuz hediye internetiniz bir ay süreyledir. Başka bir kullanıcıya transfer edilemez ve bir sonraki döneme devredilemez.

Vodafone 4.5G SIM’e Geçenlere 5 GB Hediye

Son zamanlarda tüm operatörler gibi Vodafone de 4.5 G uyumlu sim karta geçiş yapmıştır. Müşterilerinin de 4.5 G uyumlu sim karta geçiş süresini hızlandırmak adına belirli kampanyalar düzenleyerek hediyeler dağıtmaya başladı.

Eğer bir vodafone kullanıcı iseniz bir Vodafone bayisine geçerek sim kartınızı 4.5 G teknolojisine taşıyarak 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone 15 GB Ücretsiz İnternet “Yeni Hatta Hoşgeldin Hediyesi”

Yeni bir hat alacaksanız Vodafone abonesi olmaya ne dersiniz? Vodafone yeni faturasız hat alanlara hediye internet veriyor. Toplamda 15 GB olan bedava internet 3 ay boyunca aylık 5 GB olmaktadır. Kampanyaya katılım tamamen ücretsiz olup yeni hat sahipleri için geçerlidir.

‘’HEDIYE5GB’’ yazarak 7000’e kısa mesaj attığınız taktirde kampanyaya dahil olursunuz. Bununla birlikte yeni hat sahibi olduğunuz için ilk ayki tarifeniz operatör tarafından karşılanmaktadır. Vodafone 5 GB bedava internet kampanyası 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.

Seviyorum interneti 3 GB Bedava İnternet

Vodafone online sitesindeki testi ücretsiz olarak çözerek #seviyoruminterneti kampanyasına dahil olabilirsiniz. Çözdüğünüz test sonucunda 5 yıllık vodafone bedava internet kazanma şansınız olduğu gibi ilk aşamada 3 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Benzer Konular

2 Kişi Katıldı

  1. 5gb verirseniz çok sevinrim ama şimdi 5 dk içinde gelsi ona göre inanıp başkalaŕına tavsiye ederim ha olmasa siteyi şikayet ederim

SORU - CEVAP

 "Vodafone Bedava İnternet Uygulaması ile Hediyeler" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu