Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları ile İnternetiniz Hiç Bitmesin

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları ile İnternetiniz Hiç Bitmesin

Avantajlı kampanyaları ve fiyat tarifeleri ile kullanıcıların her zaman göz bebeği olan Vodafone’ de durmak yok. Her zaman kullanıcılarına sağladığı avantajlı fiyatları sayesinde Vodafone çok geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Bu nedenle de her geçen gün kendisini tercih eden müşterilerinde birbirinden farklı bedava internet kampanyaları düzenlemektedir. Eğer bir Vodafone operatör kullanıcısı iseniz bu avantajlı kampanyaları ve bedava internet haklarını takip ederek sahip olabilirsiniz.

Vodafone 4.5G SIM’e Geçenlere 5 GB Hediye

Son zamanlarda tüm operatörler gibi Vodafone de 4.5 G uyumlu sim karta geçiş yapmıştır. Müşterilerinin de 4.5 G uyumlu sim karta geçiş süresini hızlandırmak adına belirli kampanyalar düzenleyerek hediyeler dağıtmaya başladı. Eğer bir vodafone kullanıcı iseniz bir Vodafone bayisine geçerek sim kartınızı 4.5 G teknolojisine taşıyarak 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz hediye internetiniz bir ay süreyledir. Başka bir kullanıcıya transfer edilemez ve bir sonraki döneme devredilemez.

Vodafone 15 GB Ücretsiz İnternet “Yeni Hatta Hoşgeldin Hediyesi”

Yeni bir hat alacaksanız Vodafone abonesi olmaya ne dersiniz? Vodafone yeni faturasız hat alanlara hediye internet veriyor. Toplamda 15 GB olan bedava internet 3 ay boyunca aylık 5 GB olmaktadır. Kampanyaya katılım tamamen ücretsiz olup yeni hat sahipleri için geçerlidir. ‘’HEDIYE5GB’’ yazarak 7000’e kısa mesaj attığınız taktirde kampanyaya dahil olursunuz. Bununla birlikte yeni hat sahibi olduğunuz için ilk ayki tarifeniz operatör tarafından karşılanmaktadır. Vodafone 5 GB bedava internet kampanyası 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir.

Seviyorum interneti 3 GB Bedava internet

Vodafone online sitesindeki testi ücretsiz olarak çözerek #seviyoruminterneti kampanyasına dahil olabilirsiniz. Çözdüğünüz test sonucunda 5 yıllık vodafone bedava internet kazanma şansınız olduğu gibi ilk aşamada 3 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.