Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Bedava İnternet Güncel Kampanyalar 2020

Vodafone özellikle son yıllarda devreden paketler sayesinde internet kullanımında daha büyük avantajlar oluştursa da birçok kullanıcı özellikle sosyal medya üzerinde daha fazla vakit geçirmek istediğinde internet paketleri aramaktadır.

Birçok kişi farklı uygulamaların kullanılması veya farklı noktalara SMS gönderilmesi gibi yöntemler sayesinde hediye internet paketi elde edildiğini görmektedir. 

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları Nasıl Uygulanır?

Eğer tarifenize ek olarak daha fazla internet kullanmak istiyorsanız, 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları kapsamında ister faturalı ister faturasız hat sahibi olarak farklı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Bu kampanyalarda örnek olarak faturalı hat kullanan kişiler, Vodafone Yanımda uygulamasını seçmeleri sayesinde her hafta belirli bir internet paketi kazanma şansına sahiptir.

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden bedava internet kazanmak istiyorsanız;

 • Yanımda ile giriş gerçekleştirip, numara tanımlaması yaptığınızda talep edilen şifreyi de girebilmek için “S” yazdıktan sonra 7000’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Sms ile gelen şifreyi ilgili alana girildiğinde, artık Vodafone Yanımda uygulamasına ilk kullanıcı girişini yaptığınız için 1 GB hediye internet kazanabilir ve 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. 

Faturasız Hatlar için Vodafone Bedava İnternet Kazanma

Vodafone operatör firması tarafından faturasız hat kullanıcıları için de avantajlı bir şekilde elde edilebilecek internet kazanma yolları sunulmuştur.

 • Faturasız hat kullanıcıları Vodafone bedava internet faturasız fırsatlarından yararlanmak için TL yüklemesi gerçekleştirmeyi seçebilir.
 • TL yüklemesi gerçekleştirme açısından da özellikle 26 yaş altında olan yani FreeZone kullanıcısı olan kişiler, 30 TL ya da üzerinde yükleme yaptıklarında aylık 2 GB hediye internet kazanabilir. 

FreeZone Kullanıcıları için Vodafone Bedava İnternet 2020

Freezone kulübü kampanyası kapsamında hoşgeldin hediyesi olarak her kullanıcı 1 gün boyunca geçerli olan 4 GB hediye internet kazanabilir. Tanımlanan internet SMS ile bilgilendirme yapıldıktan sonra kullanılır hale gelecektir. 

Vodafone TV ile Bedava İnternet

Vodafone tarafından sunulan en avantajlı uygulamalardan biri olan Vodafone TV özellikle istediğiniz dizileri, belgeselleri, haber programlarını veya spor programlarını takip etmek, Türk kanallarını takip etmek için kullanılabilen pratik bir uygulamadır.

 • Uygulama sayesinde TV izlemek için internet kullanımı gerektiğinden dolayı Vodafone operatör firması uygulamayı kullanan kişilere belirli fırsatlar ile internet hediyesi sunmaktadır. 
 • Vodafone TV uygulamasını App Store veya Play Store üzerinden indirerek, TV uygulamasına giriş yaptığınızda, tam 1 ay boyunca bedava kullanım elde edilebilir.
 • Vodafone üyeleri Vodafone TV uygulamasını kullanmaya başladıktan sonra 1 ay boyunca geçerli şekilde 5 GB internet kazanmaktadır.

Uygulama indirilerek kurulumu gerçekleştirdikten sonraki saat bu 1 aylık süreç başlarken, paket 1 ay sonrasında sona erdiğinde ise Vodafone TV uygulamasını kullanmaya devam etmeniz için aylık düzenli ödeme yapmanız gerekecektir. 

vodafone bedava internet kampanyası
vodafone bedava internet kampanyası

Vodafone Bana Ne Var Çark Çevirme İnternet Hediyesi

Çok uzun yıllardan beri devam eden bir kampanya olması ile birlikte Vodafone tarafından çark çevirme sayesinde kullanıcılara sürpriz internet hediyeleri sunulmaktadır.

Haftada bir kez gerçekleştirdiğiniz Vodafone bana ne var çark çevirme internet hediyesi kapsamında 20 GB internet kazanma şansınız yer almaktadır. 

Vodafone İnternet Avcıları Bedava İnternet

Vodafone internet avcıları kullanıcıları için 10 GB ile 100 GB arasında hediye internet gibi fırsatlar sağlamaktadır. Bu sistem sadece 26 yaşın altında bulunan Vodafone aboneleri tarafından telefonun GPS özelliğinin açılması ile birlikte kullanılabilir.

 • İnternet avcıları uygulamasını indirmeniz ve telefona kurmanız gerekecektir.
 • Vodafone telefon numaranız ve şifre ile sisteme giriş yaparak, telefonun GPS özelliğini açtığınızda etrafınızda bulunan bitlerin toplanması ile puan elde edilir ve sonrasında bu puanlar internet hediyesine dönüştürülür. 

Vodafone e-fatura ile Bedava İnternet Kampanyası

Çevrenin korunması ve daha bilinçli bir dünyanın elde edilmesi açısından bankacılık işlemleri veya fatura işlemlerinde basılı fatura yerine elektronik fatura tercih edilmektedir.

Vodafone firması tarafından da kullanıcılarda özendirme sağlamak kapsamında e-fatura sistemine geçiş için internet hediyesi gibi fırsatlar sağlanmaktadır. 

 • Vodafone faturalı tarife kullanan kişiler e-faturaya geçişi gerçekleştirmek istediklerinde “EFATURA” yazıp ardından bir boşluk bırakarak e-posta adreslerini yazıp 7000‘e SMS gönderdiklerinde 1 GB İnternet Hediyesini 15 gün kullanırlar.
 • Ücretsiz bir şekilde katılım gerçekleştirilen ve ücretsiz bir şekilde SMS gönderilen bu kampanyada sadece birkaç dakika sonrasına size bir onay maili gönderilir ve elektronik fatura geçişi sağlanır.
 • Genellikle aynı gün içerisinde 15 gün süreyle geçerli olacak 1 GB internet hediyesi kazanılır. 

Vodafone 500 MB Tanışma Paketi İnternet

Vodafone ile yeni tanışma gerçekleştiren yani hattını Vodafone operatör üzerine taşımış olan veya yeni Vodafone hattı almış olan kişiler için Vodafone 500 MB tanışma paketi internet hediyesi sunulmaktadır.

 • 1 ay geçerli şekilde kullanabileceğiniz bu internet paketini kazanmak için telefonunuzun mesaj bölümüne “NET 500MB” yazıp 3636 numarasına SMS göndermeniz yeterlidir.
 • Kampanya tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılabilmektedir. 
 • Ayrıca benzer şekilde Vodafone Yedek ile ücretsiz 500 MB internet kazanma fırsatı kapsamında da Vodafone Akıl Küpü tarifesinde bulunan kişiler yılda 3 defa aynı sistem ile internet kazanabilir.
 • Birçok Vodafone kullanıcısı bu sistemi bilmese dahi kampanyadan ücretsiz şekilde yararlanmak için “500 YEDEK MB” yazarak 3636’ya SMS göndermek yeterlidir. Fakat bu kampanya sadece faturalı hat sahipleri için geçerlidir. 

Buradan diğer Vodafone İnternet Kampanyalarına göz atabilirsiniz.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Vodafone Bedava İnternet Güncel Kampanyalar 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu