Vodafone
Trend

Vodafone Bedava İnternet 2020 Kampanyası

Birçok telefon operatöründe olduğu gibi, Vodafone dünya çapında bir marka olarak kullanıcılarına 2020 yılbaşı fırsatı kapsamında ücretsiz internet paketleri ve fırsatlar sunmaya başlamıştır. Vodafone 2020 ücretsiz internet paketleri nelerdir ve Vodafone internet kampanyaları 2020’de hangi fırsatları sunmaktadır?

Konu altında çeşitli videolar paylaşılmıştır. Lütfen hepsini sonuna kadar izleyip deneyin ilk videolar olmaz ise diğerlerini izleyin.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Anketi 2020

Vodafone ücretsiz internet kampanyaları internet paketiniz bittiğinde size birçok fayda sağlayabilir. Vodafone 2020 yılbaşı fırsatı makalemizin detaylarında sizi bilgilendirecek, Vodafone hattınız için ücretsiz internet paketleri sunacağız.Bana Ne Var butonuna basarak 500 MB – 1 GB arasında internet hediyesine ek olarak sinema veya mağaza indirimleri kazanabilirsiniz.

Vodafone 2020 Ücretsiz İnternet

Diğer tüm mobil operatörlerde olduğu gibi, 2020 yılında ücretsiz internet sunan uygulamalar Vodafone operatörüne de dahil edilmiştir.

Vodafone hat sahipleri olarak bu ücretsiz kampanyalardan yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu şekilde, Vodafone ücretsiz internet kazanma şansınızı kolay bir şekilde artırabilirsiniz. Ancak unutmayın, daha önce etkinleştirmiş olduğunuz bazı fırsatları ve kampanyaları yeniden kullanamayabilirsiniz. Makalemizdeki tüm fırsatları denediğinizde internet paketinizi tamamen artıracağınızı garanti ederiz.

Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2020

Vodafone, 2020 ücretsiz internet kazanmanın en kolay ve en popüler yollarından biri Vodafone Yanımda uygulamasını indirmektir. Tüm Vodafone hattı sahipleri ve kullanıcıları tarafından indirilebilen Vodafone Yanımda da uygulaması ile her hafta 1GB ile 500MB arasında ücretsiz internet alabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet 2020 Faturalı Kampanyası

Bu internet paketlerini önümüzdeki ay içinde kullanmak üzere kaydedebilirsiniz. Böylece 2020 yılına internet paketiniz ile mutlu bir giriş yapabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması ile ücretsiz internet kazanmak için “Bana Ne Var?” çarkını bulun ve çevirin.

Vodafone Bedava İnternet Faturasız 2020 Kampanyası

Tekerlekte birden fazla ücretsiz internet paketi olsa da, birçok sürpriz ve kampanyadan da yararlanabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulaması kapsamında haftalık kampanyalara katılabilir ve ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Uygulama her pazartesi kampanyaları yenilemektedir.

Vodafone Ücretsiz İnternet Paketi Oyunu

Vodafone Freezone kullanıcılarının günlük ücretsiz internet paketini kazanmak için yapması gereken tek şey, oyun uygulamasını telefonlarına indirmektir. Uygulamayı indirin, oyunu oynayın ve bedava Vodafone internet paketi kazanın.

Vodafone Freezone Kampanyası 4GB Ücretsiz İnternet 2020

Vodafonelu 26 yaşın altındaki kişilere ait hatlar, Vodafone FreeZone Club Kampanyası kapsamında 1 gün geçerli 4GB İnternet uygulamasından yararlanabilirler. Vodafone 4GB Ücretsiz internet paketi alabilmek için önce Vodafone FreZone World’e katılmalısınız. 26 yaşın altındaysanız Vodafone FreeZone ile 1 gün geçerli 4GB internete sahip olabilirsiniz. Bu kampanya şu anda 31 Mart 2020’ye kadar geçerlidir.

Vodafone TL Yükleme ile İnternet Kazanma

Vodafone ücretsiz internet kazanmanın yollarından biri de ön ödemeli hat sahiplerine özeldir. İnternet kampanyası kapsamında, 26 yaşın altındaki Vodafone kullanıcıları 30 TL ve üzeri ödeme yaptıktan sonra aylık 2GB internet kazanabilirler.

Vodafone 2020 Yıllık 1.5 GB Hediye

Vodafone Akıl Küpü tarifelerinin kullanıcıları, yılda üç kez 500 MB ücretsiz internet hakkına sahiptir. Bu hakkı kullanmak için, 500 MB yazmanız ve 3636’ya göndermeniz gerekir, ancak kampanyanın faturalı hatlara özel olduğunu hatırlamak önemlidir.

Vodafone 4.5G Ücretsiz İnternet Kampanyası 2020

4,5G internet hızı ile Vodafone en geniş kapsama alanına sahip olarak kullanıcılarına ücretsiz internet deneyimini yaşatmayı amaçlamaktadır. Vodafone 4.5G kullanıcısıysanız, Vodafone tarifeleri üzerinden ücretsiz internet kazanabileceğinizi de bilmelisiniz. Ücretsiz internet kazanmak için 4.5G yazıp 4545’e göndermelisiniz. Böylece hattınızda 1 ay geçerli 2020 hediye internet aktif edilecektir.

Vodafone E-Fatura ile 1GB İnternet Ücretsiz 2020

Buna Bakmalısın -> En Yeni Vodafone Bedava İnternetler Burada Hemen Tıkla!!

Vodafone ücretsiz internet kazanma fırsatlarından biri de internet e-fatura-veya SMS faturasına geçiş yapmaktır. Bu iki faturalandırma sistemine geçen aboneler 1 GB Vodafone internet hediyesi kazanırlar. Kazanılan hediyelerini 2020 yılı içinde 15 gün boyunca kullanabilirler. Kampanyadan yararlanmak için E-fatura ve E-posta adresinizi yazıp 7000’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

21 Kişi Katıldı

  1. Bedava İnterneti hiç yok yeni geçtim memnun kalmadım hattımı değişmeyi düşünüyorum sevmedim

  2. Bedava internet lutfen.. basarilarinizin devamini diler cok sayida abonelerinizin olmasini temenni ederim:)

SORU - CEVAP

 "Vodafone Bedava İnternet 2020 Kampanyası" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı