Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Vodafone Bedava Dakika ve Bol Hediye Fırsatı

Vodafone Bedava Dakika ve Bol Hediye Fırsatı

Vodafone geçmiş yıllarda olduğu gibi 2019 yılında da müşterilerine yüzleri güldüren kampanyalar sunmaktadır. Böylelikle vodafone fedava dakika ve bol hediyeli kesintisiz iletişim adresi olmayı hak ettiğini göstermektedir. Sunulan bu kampanyalara kullanıcıların fatura aşımı dertleri son bulmaktadır. Vodafone müşterilerinin isteklerini her zaman göz önünde bulundurduğu için onların taleplerine göre kampanyaları her zaman güncellemeyi kendisine hedef tayin etmiştir. Ayrıca yeni abonelere de ilaveten kampanyalar sunarak yeni müşteriyle beraber katılımlarının mutluluğunu paylaşmaktadır.

Vodafone’de herkesin canını sıkan süre bitimi gibi bir sorun yaşanmaması için genç ya da yaşlı her yaştan konuşmayı seven müşterilerine 2019 Vodafone bedava konuşma paketleri sunmaktadır. Bu şekilde dakika bitimi gibi bir sıkıntı yaşamalarını engellemektedir. Sizler de kazandığınız bedava dakikalarla sadece Vodafonlularla değil diğer bütün operatörlülerle ücretsiz olarak konuşabilirsiniz.


Vodafone’nin size sunduğu yepyeni kampanyalardan haberdar olmak için ya da Vodafone Bedava Dakika ve Bol Hediyeli Kesintisiz İletişim Adresi söyleminin gerçekliğini anlamak için sitemizi düzenli bir şekilde takip edebilirsiniz. Böylelikle 2019 için sunulan ve sürekli güncellenen kampanyaları öğrenebilirsiniz.

Vodafone Harca Kazan Bedava Konuşma Paketleri

Kullanıcıların bu kampanyaya katılabilmeleri için telefonlarından mesaj bölümüne girerek SMS göndermeleri yeterli olacaktır. 2019 yılında kullanıcılara sunulan Vodafone harca Kazan kampanyalarına katılım işte bu kadar kolay. Peki SMS işlemi nasıl olacak. BANANEVAR yazıp 4545’e göndermeniz yeterli olacaktır. Daha sonra gelen bilgilendirme mesajından sonra ne kadar bedava konuşma kazanacağınız ve kaç TL harcamanız gerektiği sizlere gönderilir. 30 TL harcayarak her yöne 100 dakika kazanabilirsiniz. Bunun yanında farklı sürelerde konuşma da kazanabilirsiniz. Böylelikle Vodafone Bedava Dakika ve Bol Hediyeli Kesintisiz İletişim Adresinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sadece bedava konuşma değil bunun yanında bedava SMS ya da bedava internet de kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Vodafone Harca Kazan kampanyası için gönderdiğiniz tüm mesajlar ücretsizdir.

Vodafone Freezone Bedava Konuşma Paketleri

25 yaş altında iseniz Vodafone Freezone kullanıcı olma şansına sahipsiniz. Vodafone Freezoneile bedava konuşma paketleri kazanmak için Vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra Bana Özel kısmından girişi yaparak 6 ay geçerliliği bulunan 2520 dakika konuşma paketinizi hiçbir ücret talep edilmeden hattınıza yükleyebilirsiniz.

Vodafone 100 Dakika Bedava Konuşma Paketleri

Geçmiş yıllarda olduğu gibi 2019 yılında da Vodafone bedava konuşma paketleri konusunda müşterilerini mutlu etmek için her türlü hizmeti sunuyor. Aslında böylelikle Vodafone Bedava Dakika ve Bol Hediyeli Kesintisiz İletişim Adresi olduğunu da ispat ediyor. Siz de 2019 yılında Vodafone bedava konuşma paketleri kazabilirsiniz. Peki bu nasıl olacak? Bunun için sadece telefonunuzun mesaj kısmına EVET yazdıktan sonra 3785’ e mesaj gönderdiğinizde anında bedava dakikalar hattınıza yüklenecektir. Bu şekilde Vodafonlularla dilediğiniz şekilde konuşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.