Vodafone

Vodafone Bedava Dakika 2020 Paketleri

Yıllardır kaliteli bir altyapı ile Vodafone müşterilerine hizmet sunan kendini teknolojik anlamda geliştiren ve yeni sisteme uyum sağlayabilen Vodafone 2020 yılında müşterilerine çeşitli hediyeleri ile mutlu etmeyi amaçlıyor. 

Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak yapılan bedava dakika kampanyaları 2020 yılında nasıldır? 2020 Vodafone bedava dakika kampanyaları nelerdir? 

Vodafone Bedava Dakika Yapma Nedir?

Vodafone’un kaliteli çekim gücü ile sunduğu konuşma hizmeti ile bedava dakikalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Sevdiklerinizle aranızdaki  mesafeleri azaltacak vodafone hediye dakikaları ile bol bol konuşma cepte.

Kullanmış olduğunuz hattınıza ya da faturanıza ek olarak tanımlanan geri kullanım bedeli ödenmeyen, Vodafone’un 2020 yılında yapmış olduğu dakikaları içeriği şu şekildedir:

Bunların en çok bilinen yöntemi mesaj yolu ile bedava dakika kazanabilmektir. Vodafone’dan 2020 yılında hediye dakika kazanabilmek için üç farklı seçenek bulunmaktadır.

Bunlardan biri mesaj ile Kazan yazarak 4455’e ücretsiz sms göndermeniz gerekiyor. Bir başka seçenek ise 542 numarasına kısa mesaj yolu ile mesaj gönderebilirsiniz veya yine Vodafone’a ait olan bedava dakika kazanma yöntemlerinden birisi “ SURPRIZ” yazarak 6666‘ya SMS göndermenizdir.

Sms yolu ile yapacağınız paketlerin sonucu kısa bir sürede size gelecektir. Kısa mesajı aldıktan sonra dakikalarınızı kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yöntemleri

2020 yılında Vodafone’un ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanabilmek için yüklemiş olduğunuz tutar kadar ya da belirli dönemlerde yapılan bedava dakika hizmetlerinden faydalanabilmek için yapmanız gerekenler şunlardır:

2020 yılı Vodafone bedava dakika kazanma yöntemleri Vodafone’un ait bir müşteri olmanız gerekiyor. Vodafone müşterilerinin ya da Vodafone’a yeni geçmiş olan müşterilerin telefonlarında kısa mesaj aracılığı ile 500 dakika kazanabilmek için mesaj kısmına büyük harfler ile Kazan yazdıktan sonra 4455‘e göndermeleri gerekir.

 • Vodafone’dan 542 dakika bedava konuşma hakkı elde edebilmek için ise telefonum mesaj kısmına 542 yazdıktan sonra 7000‘e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.
 • Vodafone sürpriz bedava dakika kampanyalarından faydalanabilmek için telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile “SUPRIZ” yazdıktan sonra 6666‘ya sms göndermeniz dahilinde telefonunuza ve hattınıza bedava dakikalar tanımlanmış olacaktır.
 • Dakikalara dair bilgileri son kullanım tarihini ve dakika bilgilerini yeni gelen hattınıza mesaj aracılığı ile görebilirsiniz.
 • Vodafone Freezone kapsamında yine kendi içerisinde bedava dakika fırsatları sunmaktadır. 
 • Vodafone yanımda uygulaması da haftalık olarak müşterilerine içerisindeki çark özelliği ile bedava dakika fırsatları sunar.
YENİ YAYINLANDI->
Vodafone Cihaz Alma Puanı Sorgulama 2020 Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları Nedir?

2020 yılında Vodafone’un Vodafone hattına sahip olan müşterilerine bedava olarak dakika kazanmalarını sağlayacak olan kampanyalar oldukça çeşitlidir. Bu kampanyaların nasıl yapılacaklarına ve kampanyalara dair bilgileri sizlere birazdan aktaracağız.

Birden çok 2020 yılında bedava dakika kampanyası bulunmaktadır. Her bir kampanyayı diğer kampanyalı biçimde kullanabilme hakkınız vardır. Tüm kampanyalara dair ayrıntılı bilgileri Vodafone Yanımda uygulaması aracılığı ile öğrenebilmektesiniz. Kısa mesaj yoluyla da yine kampanyanıza dair bilgileri öğrenebilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası

Oldukça sevilen ve hiçbir şekilde kaybı bulunmayan bir kampanyada Vodafone’un bedava dakika kampanyaları kapsamında yüklemiş olduğunuz her yüklemeye yine dakika kazanabilmenizi sağlamaktadır.

Bedava dakikaları kazanabilmek için telefonunuzun sms kısmına büyük harfler ile “ DAKİKA” yazdıktan sonra 4455 e kısa mesaj olarak göndermeniz şartı aranıyor. Bunun sonucunda size bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Bilgilendirme mesajının ardından bedava dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava 100 Dakika 

Vodafone kullanıcılarına özel olarak hazırlanmış olan dakika kampanyasına katılabilmek için telefonunuzun sms kısmına Evet yazdıktan sonra 3785 e kısa mesaj olarak göndermeniz gerekiyor. Gelen bilgilendirme mesajının ardından kullanabileceğiniz Vodafone bedava 100 dakika fırsatlarını kaçırmayın.

Vodafone Hediye 1000 Dakika Konuşma

Vodafone 2020 yılında tüm operatörlere yönelik olarak her yöne konuşabilme imkanı sağlayan haftalık 1000 dakika hediye konuşma avantajından yararlanabilmek için kısa mesaj göndermeniz gerekiyor.

Büyük harfler ile sms kısmında Evet yazdıktan sonra 4000’e ücretsiz olarak sms göndermemiz gerekiyor. Verdiğiniz mesajın ardından kısa sürede bir bilgilendirme mesajı alacaksınız ve dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Haftalık olarak verilen bu dakika fırsatlarımızdan faydalanın.

Vodafone Hediye 542 Dakika

Vodafone 2020 bedava dakika kampanyası kapsamında Vodafone müşterilerine sağlamış olduğu 542 dakikayı alabilmek için telefonunuzun mesaj kısmına 542 yazarak 7000‘e kısa SMS göndermeniz gerekir. Kısa sürede mesajınıza cevap olarak ve bilgilendirme mesajı gelecektir ve dakikalarınız hattınıza tanımlanacaktır.

YENİ YAYINLANDI->
Vodafone Red Tarife ile Haftalık Ek 5 GB İnternet

Vodafone Bedava Dakika Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodafone müşterilerine sunmuş olduğu bedava dakikaları sağladığı mesaj sağlayıcısı veya sunmuş olduğu Harca Kazan sistemi ile katılımda bulunarak alabilirsiniz.

Vodafone’dan bedava dakika yapabilmek için telefonunuzun SMS kısmına Bananevar yazarak 4455‘e göndermeniz gerekiyor. Gönderdikten kısa bir süre sonra telefonunuza bilgilendirme mesajı gelecektir ve gelen mesaj da kazanmış olduğunuz dakikalara dair ayrıntılı bilgilerden bahsedilmektedir.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Vodafone müşterisi olmak Vodafone’dan bedava dakika kazanmak için yeterlidir. Vodafone’un bireysel hat aboneleri ya da faturasız hatta sahip olan abonelerinin faydalanabileceği bedava dakikaları Vodafone’un belirli numaralarına mesaj göndererek ücretsiz ve bedava dakika kazanabilmektesiniz.

Makalemizin devamında bedava dakikaların nasıl kazanılmasına dair daha detaylı bilgileri vermekteyiz. Öncelikle aranan şart bir Vodafone müşterisi olmaktır.

Vodafone yapmış olduğunuz her yüklemeye karşılık olarak ücretsiz bedava dakika fırsatları da sunmaktadır.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar Nedir?

Vodafone 2020 yılında bedava dakikalarını büyük çoğunlukla SMS üzerinden gerçekleştirilmektedir. Farklı operatörlerin kendilerine ait uygulamaları bulunmaktadır. Telefona indirilebilen bu mobil uygulamalar Vodafone içinde yapılmıştır. 

Vodafone’a ait olan ve güncel olarak kampanyaları görebileceğiniz farklı mağazalara dair kampanya bilgileri alabileceğiniz kullanmış olduğunuz paketinizde dair kalan dakikalarını da görebileceğiniz ve kendinizin kontör yükleyebileceğiniz bir altyapıya sahip olan yanımda uygulamasını kullanarak dakikalar kazanabilmektesiniz.

Android kullanıcılarının Google Play üzerinden “Vodafone Yanımda” yazarak telefonlarına indirebilecekleri Vodafone’a ait olan bu uygulamaya Giriş yaparak Vodafone’un kendi içerisindeki mağazalardan bedava dakikalar kazanabilirler.

Her hafta cuma günü yenilenen ve içerisinde bedava dakika, internet yada SMS veren Vodafone çarkını kullanarakta bedava dakikaları elde edebilirsiniz. Bunun için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmiş olmanız gerekir. Uygulamaya giriş yaparken sizden bir şifre belirlemeniz istenecektir.

Bunun için uygulamaya giriş esnasında belirlemiş olduğunuz ve telefonunuza kısa mesaj ile gelecek olan sayıları Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparken kullanmanız gerekir.

Vodafone Bedava Dakika Faturalı İçin

Vodafone 2020 yılında faturalı hatta sahip olan müşterileri için herhangi bir bedava dakika kampanyası bulundurmamaktadır. Genellikle yapılan bu kampanyalar faturasız hat tarifesi kullananlar için geçerli olmaktadır. Yakın zamanda 2020 yılında oluşturulmuş faturalı hatlar için bedava dakika kampanyaları bulunmamaktadır.

YENİ YAYINLANDI->
Vodafone Yemek Sepeti İndirimleri Kazanın

Vodafone Bedava Dakika Faturasız İçin

Vodafone faturasız hatlara özel olarak birden çok bedava dakika kampanyası sunmaktadır. Bunların birçoğu sms ile yapılabileceği gibi Vodafone yanımda uygulaması aracılığı ile de yapılabilmektedir.

2020 yılı Vodafone faturasız hatlar için bedava dakika kampanyaları şu şekildedir:

 • Vodafone bedava 1000 dakika
 • Vodafone bedava 542 dakika
 • Vodafone Yükle kazan kampanyası 
 • Vodafone FreeZone bedava dakika kampanyaları
 • Vodafone kısa mesaj aracılığı ile faturasız hatların yararlanabileceği Kazan kampanyası 
 • 542 kampanyası sürpriz kampanya
 • Bananevar bedava dakika kapsamı içerisinde telefonların SMS kısımlarına büyük harfler ile “BANANEVAR” yazdıktan sonra 4545 e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Gelen kısa bir mesajını ardında dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Hediye Dakika 2020 Gönderme

Vodafone 2020 kapsamında hediye olarak vermiş olduğu dakikaları kontör yükleyen vodafone operatörünün sadece kullanımına sunmaktadır. Kazanılmış bir hak olan hediye dakikaları bir başkasına ya da farklı bir operatöre gönderebilmek mümkün değildir. Kişi kazanmış olduğu dakika haklarını bilgilendirme mesajında verilmiş olan süre içerisinde sadece kendisi kullanabilmektedir.

Sizde hattınızı Vodafone’a geçirerek Vodafone’un mesaj aracılığıyla ya da uygulamaları aracılığı ile vermiş olduğu bedava dakikaları kullanabilir, vodafone’un ayrıcalıklı fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Vodafone Hediye Dakika Paketleri Nedir?

 • Vodafone Freezone bedava konuşma paketi
 • Vodafone 100 dakika bedava konuşma paketi
 • Vodafone harca Kazan bedava konuşma paketi

Vodafone Ücretsiz Dakika 2020 Kazanma

Vodafone aracılığı ile 2020 yılında sürpriz olarak ücretsiz dakikalar kazanabilmek için kısa mesaj yollarını kullanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulaması aracılığı ile her hafta bedava dakikalar kazanabilirsiniz.

Vodafone Ücretsiz Dakika Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone’un müşterilerinin ayrıcalıklı olarak 2020 yılı itibariyle faydalanabildikleri bedava dakikalar kapsamında kazanmış oldukları dakikaların ayrıntılı bilgilerini elde etmeleri mümkündür. Bunun için kısa mesaj yolunu kullanmaları gerekir. 

Telefonun sms kısmına ÖZET yazdıktan sonra 7000‘e göndermeniz gerekmektedir. Bu sorgulamayı dakika için yapmak istediğinizde yine telefonunuzun sms kısmına büyük harfler ile “DK” yazdıktan sonra 7000‘e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Göndermiş olduğunuz mesajın geri dönüşü sizin kullanmış olduğunuz dakikalarınızın kalan tutarı hakkında detaylı bilgiyi vermektedir.

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

SORU - CEVAP

 "Vodafone Bedava Dakika 2020 Paketleri" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı