Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Vodafone Aşım Telafisi Kampanyası 2019

22.04.2019
1.037
Vodafone Aşım Telafisi Kampanyası 2019

Her gün yeni bir kampanya ile karşımıza çıkan Vodafone’de durmak yok. Özellikle internet kullanımının yoğun olduğu günümüzde internet paketiniz bittiğinde ve farklı bir paketiniz yok ise maalesef fatura aşım derdiniz var oluyor. Böyle durumlarda ise kullanıcılar sürpriz fatura tutarları ile karşılaşmaktadır. İşte bu gibi durumların önüne geçmek için Vodafone aşım telafisi kampanyası düzenlemektedir. Bu bomba gibi kampanya ile Vodafone diğer operatörleri geride bırakmayı çoktan başardı. Eğer Vodafone faturalı hat kullanıcısı iseniz son zamanlarda hattınıza tanımlı olan tarifenizdeki kısa mesaj, internet ya da konuşma hakkından bir tanesini aştıysanız Vodafone yanımda uygulamasında sizin için hazırlanan tekliflerden bir tanesini kullanarak 50 Liraya varan iade söz konusu olmaktadır.

Vodafone Aşım Telafisi Nasıl Yapılır?

Vodafone aşım telafisinden yararlanabilmeniz için ilk olarak cep telefonunuza Vodafone yanımda uygulamasını indirmektir. Vodafone yanımda uygulamanızı telefonunuzun uygulama marketinden indirebilir ve uygulama sayesinde birçok işleminizi kolaylıkla yerine getirebilirsiniz. Uygulamada var olan Bana ne var sekmesinden Aşım telafisi kampanyası dahilinde size özel hazırlanan paketlerden yararlanarak kampanyaya dahil olabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmeniz için son iki faturanızda yer alan tarifeniz dahilindeki haklardan en az bir tanesini aşmış olmanız gerekiyor.

  • Vodafone aşım telafisi kampanyasından yararlanabilmek için faturalı hat kullanıcısı olmanız gerekir.
  • Son dönem faturasını ödememiş olan bireyler paketten yararlanamazlar.
  • Katılım sadece Vodafone yanımda uygulaması ile olabilir.
  • Kesilmiş en az bir faturanız olmalıdır.
  • 6 ayda 1 defa olmak üzere kampanyadan yararlanabilirsiniz.
  • Kara listede olmamanız gerekmektedir.
  • Sadece yurt içi aşımlarda kampanyayı kullanabilirsiniz.
  • Kampanya dahilinde 50 lira iade ücreti alabilirsiniz.
  • Ayrı ayrı hatlarınız varsa hepsi için kampanyaya dahil olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.