Vodafone Bedava İnternet 2020

Vodafone Arayan Kim Bu Servisi Nasıl Kullanılır?

Cep telefonlarınızın kapalı olması halinde dahi sizlere kimlerin sizi aradığını gösteren Vodafone operatör firmasının Arayankim servisi kullananlara büyük bir avantaj sağlıyor. Telefonlarınızın yeri geldiği zaman, kapsama alanı dışında kalması ve buna bağlı olarak da hattınızın arayanlar tarafından kapalı olarak görünmesi sizler için sıkıntı yaratabilecektir.

Özellikle ticarete dayalı işlerle uğraşan ya da bununla birlikte, sürekli olarak telefon görüşmelerine bağlı bir şekilde yapan kimseler bu hizmetten en iyi şekilde faydalanıyor. Vodafone arayan kim bu servisi’ne kayıt olmak çok kolay! Sizler de telefonlarınızın kısa mesaj bölümüne girerek hemen ARAYANKİM yazarak 8000 numarasına kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Vodafone Bedava İnternet Güncel Kampanyalar 2020

Aylık yalnızca 2,25 TL ödeyerek alacağınız bu hizmet, sizlerin daha büyük fırsatlar kaçırmasının da önüne geçecektir. 8000’e kısa mesaj gönderdikten sonra operatör sizlere onay için bir kısa mesaj gönderir. Sizler Evet yazarak bu kısa mesajı da yanıtladıktan sonra artık bu hizmeti almaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Arayan Kim Servisi Mesaj Çalışmıyor Sorunu

Vodafone arayan kim servisinden almış olduğunuz hizmet neticesinde sizlere mesaj gelmiyorsa bu işte bir sıkıntı var demektir. Yapacağınız şey müşteri hizmetlerini aramak ve bunun nedenini onlara sormak olacaktır. Müşteri hizmetlerinden alacağınız açıklama doğrultusunda işlem yapmalısınız.

Fakat arayan kim servisi çalışmıyor ise, ilk etapta hattınızdan o ay dönemi için servis hizmeti ödenmiş mi bunu kontrol etmelisiniz. Genel olarak hattınızda yeterli bakiye bulunmadığında ya da bu hizmet için bir kesinti yapılmadığı zamanlarda bu sıkıntıyı yaşarsınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Vodafone TV Nedir? Nasıl İzlenir, İndirilir? Kanallar ve Yorumları

Fakat operatör firması genel olarak aylık olarak sunulan bu hizmetlere bir kesinti yapılmadığı ya da o ay için ödeme yapılmadığı bilgisini sizlere kısa mesaj olarak gönderecektir. Sizler de bu nedenle vodafone operatör firmasından gelen mesajları biraz daha dikkatli bir biçimde incelemelisiniz.

Vodafone Arayan Kim Servisi Sorunsuz Düzeltme

Faturalı kullanıcıların özellikle böyle zamanlarda bir takım sorunları olabilmektedir. Bunun için bir takım önlemler almalı ve kullanıcı iseniz, faturalarınızın günü gününe ödenip ödenmediği hususlarında dikkatli olmalısınız. Faturasız kullanıcılar için tl bakiyesi varmı ilk olarak kontrol edilmesi gerekmektedir. Eğer sorun devam ediyor ise aşağıdaki yeni servisi deneyerek sorunu çözebilirler.

Vodafone Kim Bu Seçeneği ile Abonelik Yapma

  • Abonelik ücreti aylık 3,4 TL’dir. Her ay tekrarlanır.
  • Abonelik sms ile KIM yazıp 7544 ’e gönderilir. Gelen mesaja EVET yazarak gönderin
  • Abonelik iptali için IPTAL KIM yazarak 7544 ’e gönderin.
  • Eğer bilgilendirme mesajı almak istemiyorsanız HAYIR yazarak 7544 ’e gönderin.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR->
Vodafone Sevdikleriniz için 30Gb Hediye İnternet Nedir?

Kampanyalar:

İlgili Makaleler

Bir Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Vodafone Arayan Kim Bu Servisi Nasıl Kullanılır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı