Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Vodafone Anında 3 GB Bedava İnternet

Vodafone Anında 3 GB Bedava İnternet

Vodafone #seviyoruminterneti hashtagı ile birlikte müşteri deneyimlerini sosyal medya hesaplarında gündem yapmayı planlamaktadır. Bu kapsamda da Türkiye’nin dijitalleşme haritasını da hedefleyerek çılgın bir kampanya ile birlikte bunu sağlamaktadır. Böylelikle çözeceğiniz basit bir test sonucunda Vodafone bedava internet olarak hattınıza ücretsiz 3 GB internet tanımlanacaktır. Testi tanımlayan Vodafone kullanıcısı olan herkesin bu kampanyadan faydalanacağı gibi hediyeler ve kampanyalar da bu şekilde bitmiyor. İnternet sitesine giriş yaparak burada testi tamamlayan müşterilerinin arasından belirli sayıda kişiye de 5 yıl boyunca geçerli olacak şekilde bedava internet paketi hediye etmeyi sağlıyor. 1 Terabyte olarak belirlenen internet hediyesi ise toplamda 5 yıl geçerli olacaktır. Bununla birlikte test sonucunda da internet karakterinizi de öğrenmiş olacağınızı belirtmekte fayda var.

Vodafone Bedava İnternet

Testi başlattığınız zaman görsel ve aynı zamanda sesli sorular sizlere yönlendirilmektedir. Dört seçenekli cevaplar arasından istediğiniz herhangi bir cevabı işaretleyebilirsiniz. Ayrıca ufak bir yorumla da karşı karşıya kalacağınızı da belirtmekte fayda var.

  • Kampanya kapsamında Vodafone bedava internet yarışmasının ilk sorusu ise “internetle aran nasıl?” sorusu yöneltilmektedir. Bu soruya verilen cevap sonrasında ise “Bir günün nasıl geçiyor?” sorusu sizlere yöneltilmektedir. Böylelikle devam eden yarışma neticesinde 3 GB internet kazanabilirsin uyarısı ile karşılaşacaksınız.
  • Birkaç dakikalık yarışma sonrasında ise Vodafone bedava internet testi tamamlayan bütün yarışmacılara sunulmaktadır. Her daim avantajlarla ve kampanyalarla birlikte kullanıcılarına en güzel hizmeti vermeyi hedefleyen, amaçlayan Vodafone, böylelikle yeni bir kampanyaya da imza atmış durumda. Bütün kullanıcılarının katılabileceği bu kampanyaya sizler de katılabilir ve hediye internete sahip olabilirsiniz. Doya doya kullanacağınız ücretsiz internetiniz her daim sizin için en uygunu da olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.