Vodafone

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi 2020

Vodafone #seviyoruminterneti hashtagı ile birlikte müşteri deneyimlerini sosyal medya hesaplarında gündem yapmayı planlamaktadır. Bu kapsamda da Türkiye’nin dijitalleşme haritasını da hedefleyerek çılgın bir kampanya ile birlikte bunu sağlamaktadır.

En Güncel Seviyorum İnterneti Test Hilesi Videosu Eklenmiştir.

Seviyorum İnterneti Testi 2020 Hilesi ile Çöz

Böylelikle çözeceğiniz basit bir test sonucunda Vodafone bedava internet olarak hattınıza ücretsiz 3 GB internet tanımlanacaktır. Testi tanımlayan Vodafone kullanıcısı olan herkesin bu kampanyadan faydalanacağı gibi hediyeler ve kampanyalar da bu şekilde bitmiyor.

Seviyorum İnternet Çekiliş Sonuçları Nedir?

vodafone seviyorum interneti anketi

İnternet sitesine giriş yaparak burada testi tamamlayan müşterilerinin arasından belirli sayıda kişiye de 5 yıl boyunca geçerli olacak şekilde bedava internet paketi hediye etmeyi sağlıyor.

1 Terabyte olarak belirlenen internet hediyesi ise toplamda 5 yıl geçerli olacaktır. Bununla birlikte test sonucunda da internet karakterinizi de öğrenmiş olacağınızı belirtmekte fayda var.

Vodafone Seviyorum İnterneti Hata Çözümleri

Testi başlattığınız zaman görsel ve aynı zamanda sesli sorular sizlere yönlendirilmektedir. Dört seçenekli cevaplar arasından istediğiniz herhangi bir cevabı işaretleyebilirsiniz.

Ayrıca ufak bir yorumla da karşı karşıya kalacağınızı da belirtmekte fayda var.

seviyorum interneti anket hilesi nasıl yapılır

Kampanya kapsamında Vodafone bedava internet yarışmasının ilk sorusu ise “internetle aran nasıl?” sorusu yöneltilmektedir. Bu soruya verilen cevap sonrasında ise “Bir günün nasıl geçiyor?” sorusu sizlere yöneltilmektedir. Böylelikle devam eden yarışma neticesinde 3 GB internet kazanabilirsin uyarısı ile karşılaşacaksınız.

Vodafone Seviyorum Testi Kaç Kere Yapılır?

Birkaç dakikalık yarışma sonrasında ise Vodafone bedava internet testi tamamlayan bütün yarışmacılara sunulmaktadır. Her daim avantajlarla ve kampanyalarla birlikte kullanıcılarına en güzel hizmeti vermeyi hedefleyen, amaçlayan Vodafone, böylelikle yeni bir kampanyaya da imza atmış durumda.

Bütün kullanıcılarının katılabileceği bu kampanyaya sizler de katılabilir ve hediye internete sahip olabilirsiniz. Doya doya kullanacağınız ücretsiz internetiniz her daim sizin için en uygunu da olacaktır.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

7 Kişi Katıldı

  1. 10 yıldır vodafonluyum, uygulama indirmiştim, ve her gün yanımda uygulamasına giriyorum, Vodafone yi seviyorum lütfen internet gönder

SORU - CEVAP

 "Vodafone Seviyorum İnterneti Testi 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı