Vodafone Bedava İnternet

Vodafone Altın Kulüp Tarifeleri Nedir?

Vodafone kalan paketleri sorgulamak için yapılması gereken birtakım yollar bulunmaktadır. Bunun için ilk olarak akıllı cihaz kullanıcıları için tercih edilen Vodafone yanımda uygulaması olmaktadır.

Bu uygulamaya giriş yaparak kolay bir şekilde paket bakiyelerim kısmında yer alan ne kadar internet paketinin kaldığını öğrenmek mümkündür. Sadece internet paketini değil aynı zamanda da kaç dakika kaldığını veyahut SMS kaldığını da öğrenmek mümkündür.

Vodafone Altın Kulüp ile Bedava İnternet

Bununla birlikte aynı zamanda Vodafone bedava internet sorgulama işlemi için SMS yöntemi ile birlikte sonucu öğrenmek mümkündür. OZET yazıp 7000’e atışan SMS ile birlikte kısa süre içerisinde sorgunuz işleme alınacaktır.

Ücretsiz Hemen AL->
Vodafone Fatura Ceza Borcu Olanlara Kolaylıklar

Vodafone kadın üyelerinin yerini her zaman farklı tutmuş ve ona göre ayrıcalıklar sunmuştur. Vodafone’nin kadınlara sunduğu en son ayrıcalık ise ‘’Altın Kulüp’’ uygulaması olmaktadır. Bu kampanyası ile Vodafone yine öncelik kadınlar demiştir.

Vodafone Altın Kulüp Avantaj Fırsatları

Ev hanımlarına yönelik olan Altın kulüp kampanyası kendi içinde Altın mini ve Altın fırsat olarak iki ayrı paket sınıflandırılmıştır.

Aylık sadece 21 Lira yükleyerek Altın fırsat paketine sahip olmanız mümkün. Bu paketin içeriğinde ise 1 GB internet, 500 dakika her yöne konuşma ve 100 kısa mesaj hakkı bulunmaktadır. Ayrıca her gün 12:00 ve 16:00 saatleri arasında operatör içi konuşma hakkı vermektedir.

Vodafone Kadınlara Özel Altın Mini Paketi

Çoğu kişinin merak ettiği unsurlardan birisi haline gelmiş olan bu durumdaki merakın giderilmesi için bu uygulamanın her daim en uygunu olduğunu söylemekte fayda var.

Ücretsiz Hemen AL->
Vodafone Fatura İptali için İtiraz Nasıl Yapılır?

Altın mini paketin de aylık fiyatı 22 Liradır. Fakat paketin içeriği farklıdır. 2 GB internet, 1000 kısa mesaj ve her yöne 500 dakika imkanı sağlıyor.

Kampanyalar:

Destek Admin

Bedava Çekiliş Kampanyasına Katılın! Aşağıdan Güzel Yorum Yazan ve Mail Adresini Giren Herkese Ücretsiz Olarak Gönderelim.

YORUM YAP KAZAN

 "Vodafone Altın Kulüp Tarifeleri Nedir?" Kampanyası için Katıl Kazan.

Başa dön tuşu
Kapalı