Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Vodafone Altın Kulüp Kadınlara Özel Tarifeler Kampanyalar

Vodafone Altın Kulüp Kadınlara Özel Tarifeler Kampanyalar

Vodafone kalan paketleri sorgulamak için yapılması gereken birtakım yollar bulunmaktadır. Bunun için ilk olarak akıllı cihaz kullanıcıları için tercih edilen Vodafone yanımda uygulaması olmaktadır. Bu uygulamaya giriş yaparak kolay bir şekilde paket bakiyelerim kısmında yer alan ne kadar internet paketinin kaldığını öğrenmek mümkündür. Sadece internet paketini değil aynı zamanda da kaç dakika kaldığını veyahut SMS kaldığını da öğrenmek mümkündür. Çoğu kişinin merak ettiği unsurlardan birisi haline gelmiş olan bu durumdaki merakın giderilmesi için bu uygulamanın her daim en uygunu olduğunu söylemekte fayda var. Bununla birlikte aynı zamanda Vodafone bedava internet sorgulama işlemi için SMS yöntemi ile birlikte sonucu öğrenmek mümkündür. OZET yazıp 7000’e atışan SMS ile birlikte kısa süre içerisinde sorgunuz işleme alınacaktır.

Vodafone kadın üyelerinin yerini her zaman farklı tutmuş ve ona göre ayrıcalıklar sunmuştur. Vodafone’nin kadınlara sunduğu en son ayrıcalık ise ‘’Altın Kulüp’’ uygulaması olmaktadır. Bu kampanyası ile Vodafone yine öncelik kadınlar demiştir.

Vodafone Altın Kulüp

Ev hanımlarına yönelik olan Altın kulüp kampanyası kendi içinde Altın mini ve Altın fırsat olarak iki ayrı paket sınıflandırılmıştır.

Vodafone Özel Altın Fırsat Paketi

Aylık sadece 21 Lira yükleyerek Altın fırsat paketine sahip olmanız mümkün. Bu paketin içeriğinde ise 1 GB internet, 500 dakika her yöne konuşma ve 100 kısa mesaj hakkı bulunmaktadır. Ayrıca her gün 12:00 ve 16:00 saatleri arasında operatör içi konuşma hakkı vermektedir.

Vodafone Kadınlara Özel Altın Mini Paketi

Altın mini paketin de aylık fiyatı 22 Liradır. Fakat paketin içeriği farklıdır. 2 GB internet, 1000 kısa mesaj ve her yöne 500 dakika imkanı sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.