Vodafone Bedava İnternet

Vodafone 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone gün geçmiyor ki kullanıcılarının karşısına yeni bir kampanya ve yenilik ile çıkmasın. Düzenlediği kampanyalar ile kullanıcılarına Vodafone bedava internet vermeye devam ediyor. Son zamanlarda SİM kartların 4,5 G teknolojisine geçtiğini hepimiz biliyoruz. İşte bu noktada kullanıcılarının SİM kartlarını 4,5 G teknolojisine geçmesini desteklemek amacıyla Vodafone bu geçişi sağlayan tüm kullanıcılarına tam 5 GB bedava internet hediye ediyor. Fakat her bedava internet ya da tarife kampanyasında olduğu gibi Vodafone 5 GB internet kampanyasından yararlanmak için bazı şartlar vardır.

Vodafone 5 GB Bedava İnternet Kampanyası Şartları

  • Adından da anladığımız üzere 4.5 G teknolojisine geçiş süresince hediye verilen vodafone bedava internet kampanyasından yararlanmak için 4.5 G kullanımı şartı vardır.
  • Herhangi bir data kullanımı yapılıyorsa bu veri paketinizin limitinden düşülür.
  • Bedava internet kullanımı hakkınız size gelecek olan onay mesajının ardından başlar.
  • Toplamda bir ay geçerli olan 5 GB bedava internet hakkınızdan kalan bedava internetiniz bir başka aya devredilemez ve biten 1 ay sonucunda bedava hakkınız yenilenmez.
  • Vodafone’nin 4,5 G teknolojisine geçen üyeleri için verdiği hediye internet hakkının kullanım alanı sadece Yurtiçi olmaktadır. Yurtdışı kullanımlarınızda tarifeniz üzerinden işlem yapılır.
  • 4,5 G teknoloji için hediye edilen 5 GB bedava internetinizi kullanabilmeniz için 4.5 G’ye ait tüm servislerin aktif olması ve alan olarak da 4,5 G kapsama alanı içerisinde olmanız gerekmektedir. Ayrıca kullandığınız cihazın da bu teknolojiye uygun olması ve tüm internet kullanım ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.
  • Direk dosya paylaşımı tarzı programlar bedava internet ile kullanılamaz. Bu paketlerin gerekli ücretlerini ödeyerek ayrıca kullanabilirsiniz.
  • Düzenlediği bu 5 Gb bedava internet kampanyası üzerinde Vodafone’nin değişim yapma hakkı vardır.
Etiketler

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Vodafone 5 GB Bedava İnternet Kampanyası" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı